Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten průzkum prováděli na dětech pod 15 let ne? *15* , to snad ani není možný. Když už dělaj strašidelnou hru, tak ať jí udělaj pořádně. Jen jestli si o tom průzkumu nevymýšlej, aby zakryli svou chybu v tom, že trojka bude méně strašidelná. Holt už hráči až moc kecají do vývoje hry. Ne že by tvůrci vytvořili sami podle sebe. Začalo to Mass Effectem 3 a jeho koncem a tady to pokračuje.
  • S tímhle přístupem bude jedna hra jako druhá :(
  • Tohle proste selsky rozum nebere. PR rozum je asi na jine urovni. EA postavila Dead space jako novou znacku na stisnene atmosfere ala vetrelec. To melo ocividne uspech, protoze znacka ziskala urcitou hodnotu a vznikla serie. A ted dame stranou ty prvky, ktere dostaly DS tam, kde je, protoze to udajne lidi chtej?
    Jinak me to teda moc netrapi, DS1 me hodne bavil, dvojku jsem jeste nehral, ale zahraju, ale jestlize bude trojka jina a ja ji hrat nebudu, tak se fakt nezblaznim, je spousta jinejch her.
  • príliš strašidelné? Ja teda neviem, ale strašidelné mi to ani nepripadalo. Strašidelná hra je podľa mňa také prvé AvP, kde fakt bol strach a lakačky na prvom mieste. DS1 a DS2 boli pre mňa skoro bez strachu a lakačiek, takže zľahčovať to a zjednodušovať do DS3, no, keď to bude za niekoľko rokov v akcii za max 5€, tak to hádam aj kúpim.
  • Ale h*vno "hraci si zvolili" je to normalni obchodni rozhodnuti. Hlavni zamer je zvysovat zisk specielne pokud mluvime o EA. Oni se nespokoji se znackou ktera je vyjmecna tim ze opravdu umi v cloveku vyvolat nejruznejsi emoce a tim si ji spousta hracu oblibi. Musi to bejt prece pro co nejvetsi masu lidi. A pokud se nekterejm hracum vadi je to horor a ze je tam gore, tak pro dobro vyssich zisku z toho udelame strilecku ne? To prece leti podivejte se na Gears of war ne?. Tahle mentalita je vopravdu k pobliti. Kdyz vydavatel rozhoduje vyvojarum mezi, vyjmecnosti a masvosti podridi vsechno penezum.
    • Komercni hry se delaji pro to, aby vydelavaly. Lide (akcionari) kteri to financuji ocekavaji co nejlepsi zhodnoceni svych investic, o hry jim vubec nejde. Je tedy prirozene, ze se komercni hry prizpusobuji nejvetsi poptavce. Pokud se ti to nelibi, nic jednodusiho, preferuj nezavislou scenu.
  • Moment... jasně... chceme toho více prodat. Got it.
  • Mna sa nikto nepytal,ked niekto povie,ze boli prve 2 diely hororove,tak to neznamena,ze treti nema byt hororovy.EA to pochopilo spatne.DS 1 bol naj. Opakovane ho hravam.
    • Je slušné pást na českém herním serveru Česky, Maďarštinu si nechte na doma.
      • Ty fasisticky debile, nejprve se nauc cesky psat ty sam.
      • dilinja
        pást se můžeš jít klidně do frdele *1*
      • Madarcina ??? kup si okuliare a slovnik ty lingvista.
  • oooo bože nezapomenu na to obrovskou kouli v DE1 jak se tam tak točila.. hned mi to připomnělo film Horizont události.. druhý díl jsem nehrál, ale na první mám jen a jen skvělé strašidelné vzpomínky *4* kam se hrabe doom3 *2*
    • JohnyTheZik
      tak oni i tvurci priznali, ze se znacne inspirovali Horizontem udalosti :).. to je taky slusna pecka, jak rikas!
  • Coop ? Ano, dobry ťah aby si ludia kupovali originaky...
  • DFAQ? Dead Space 1 byl třeba z mého pohledu méně strašidelnější než druhý díl (hlavně díky těm halucinacím a poněkud stísněnější atmosféře co byla v Dead Space 2) Každopádně nevím co to je za kecy, už takhle jsem poněkud kroutil hlavou nad doplňováním zdraví pomocí jednoho tlačítka. To že jsem na prezentaci viděl něco jako UNIVERSAL AMMO, mě velmi vyděsilo. A tenhle citát mě jen podporuje v mojí domněnce, že to už bude jenom akční střílečka se hororovými prvky...achjo mainstream si připsal další zářez.
    • JohnyTheZik
      Zdravi si pomoci jednoho tlacitka mohl doplnovat i v 1 a 2 :).. Tusim, ze quick heal na gamepadu byl pod X a na klavesnici snad pod Q.. kazdopadne to slo :D..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit