Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až na výjimky je to tak, že produkt si zaslouží přesně tolik kritiky, kolik dostane.
  • Sak oni by jim nalozili mnohem vic ale meli plny ruce prace z lincovanim no man sky proste pochopte i lincovaci dav sou lidi a nemuzou se roztrhat.
  • miker17
    Jasně... za všechno můžou ti druzí.
  • Jediní, kdo se může vinit za FAIL Andromedy, jsou vývojáři Bioware a akcionáři EA.
    Vývojáři zapomněli do hry zakomponovat věci, který hráči na ME univerzu milovali, a akcionáři zase dotlačili vydání nedodělané hry.
    Snad si z toho americký ďábel EA odnese jakési poučení...
    • Neodnese. Je jim to buř. Hlavně ať to lidi koupěj a jestli to budou hrát nebo ne je jejich problém. Takhle už dodělali spoustu značek. EA vlastně hry nedělá, jen kupujou studia, čímž se zbavujou konkurence, pasou vývojáře a dojej stračenu u dokaď nechcípne a když je to echt srajda tak jí vyhoněj na reklamě a stračenu utratěj rovnou. Občas zkusej ještě pošťouchnout zombíka. Což může vybudit díl dva zcela náhodné kvality. ME je třesně taková stračena a dojí se o to líp páč je to stračena s vypálenou značkou Bioware. Což kdysi něco znamenalo.
  • Blue.Shark
    Čert to vem, jestli jim naložili málo nebo moc. Hlavně, aby se poučili z chyb.
    • Podle reakce očividně ne. :(
  • haháá pobavilo, spíš ještě málo. Měli jim naložit víc
  • Tak mám pocit že ta homo telenovela v jádru, bude možná odraz jádra EA.
  • Dúfam, že sa z toho poučili a nabudúce budú počúvať hráčsku komunitu a nie LBGTI komunitu.
    • Hráčska komunita je plná nenávisti, LBGT naopak lásky a porozumenia.
      • Ver tomu alebo nie, su to práve hráči, čo si hru kupuju, nie mimovladne organizacie a spol, takže ak chce byť spoločnosť akou je EA uspešna, musí svoje produkty cieliť na zákaznika.
        • To je snad jasne kazdemu hracovi. Podla mna to myslel ironicky...
          Dufam, lebo inak je kkt *2*
  • Je pravda, ze kdyby se to nejmenovalo Mass Effect, tak by to asi tak tragicky nedopadlo, protoze by od toho nikdo nic extra necekal. Proste by to byla jedna nijak extra zajimava, prumerna hra z mnoha.
  • Ristoro
    Hrál jsem asi 6-7 hodin. Na ho*no postavy, na ho*no příběh, nudné, nezajímavé prostředí, nemastní neslaní nepřátelé (polovinu herní doby jsem střílel jen drony a druhou polovinu tu novou rasu, která nesahá collectorům ani po kotníky). Konverzace totálně o ničem. V původní trilogii jsem četl úplně všechno, tady jsem musel dokonce skipovat. Animace obličejů.... no, o tom víme asi všichni jak vypadají. Je dobře, že to ta hra schytala, protože by udělali úplně stejnou Andromedu 2, takhle se snad aspoň zamyslí, než vypustí do světa podobný paskvil.
    • Jack1947
      Já myslím že už dlouho o ME neuslyšíme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit