Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hovořím samozřejmě o doporučené sestavě, protože minimální požadavky snad splňuje každé druhé kancelářské PC.


    ....seriously?
    • S tím pan Smutný kapku přestřelil *7*
  • JezboX
    Mno tak to mám smůlu s novým zaklínačem. Jediný co bych splnil je RAM a místo na disku *15* A možná i proc s odřenejma ušima i když ten má ještě nějaký rezervy na přetočení. S grafikou je to těžší. Mám starou 5770 kterou jsem plánoval stejně na jaře obměnit, ale ke starýmu Phenomu nemá cenu kupovat žádný super dělo. Měnit komplet celou sestavu nebudu takže jsem zvědavej jestli to rozběhnu aspoň na minimum.
  • Hanzales
    Já jsem uplně v háji :) Furt jsem seklej na 4GB RAM, zatím mi ji vyžral akorát Star Citizen a možná 1-2 případy, kdy už to bylo tak tak, ale každým dnem to začíná být krutě málo. Jenže sežeňte stejné moduly DDR2 (Geil Black Dragon 1066 5-5-5-15), nebo kupte celých 8GB (dražší než DDR3) :/ Ostatně Zaklínač a nějaká další hra byl vždycky důvod k nějakému upgrade, pomalu tradice. Ještě že ten Zaklínač nevychází každý rok ;o)
  • FX8jadro, a HD6x, planujem pockat do vydania amd r9 3x, som zvedavy ako plynulo to dam potom :)
  • Tak ta minimalni sestava snad v dnesni dobe neni nejake ultra maso ne?
    Pokud chce nekdo hrat hry na PC v solidni grafice, tak ma aspon neco takoveho.
    Kupa hracu ma samozrejme i lepsi stroje.
    Kdo na to nema, tak bohuzel musi jit s naroky dolu a zrejme se spokojit s nejakou gonzolil
    Vitam vetsi naroky her na HW ovsem za predpokladu, ze fakt ten hw smysluplne vyuzijou a hra bude vypadat sakra dobre. Ne jako fiasko s CoD:Ghosts, to je skvely priklad, jak to nedelat.
    • Jde spíš o to, že si spousta (hádám) mladších PC "hráčů" vlivem minulých konzolí zvykla na to, že jde hrát "na plný" na kde čem.
  • Jen aby nekecali jako u dvojky, kde to neběhalo plynule nikomu.
    • Ale prosímťa. Ja som mal v tej dobe Athlona na 4,5+ 5850 2 GB a bežalo mi to tak 35-45 fps na full hd a všetko naplno okrem US.
  • Tak to vypadá, že mám utrum *1* Intel i3 mi zatím stačila, ale zrovna u zaklínače o tom dost pochybuju. Jinak zbytek (i když taktak) splňuji - GTX 660, 8GB RAM... Holt už to bude chtít upgrade...
  • Veskoslav
    i7 je podle mě zbytečnost. Intel se snaží za každou cenu to všude rvát....
    • Keyz
      Tak HT je možné využít to se uvidí. Většinou to je kec jak píšeš.

      Jinak Intel dnes bohužel zcela vede v CPU
      http://www.techspot.com/review/917-far-cry-4-benchmarks/page5.html

      Komické jak i3 (dvě jádra) vedou nad 8 jádrovým AMD které má navíc větší frekvenci. Zoufalost AMD. Pak si to lidé kupují a řeknou 8 jader tvl to je něco...a ono to je na nic.
      • no schvalne som zvedavy, ako sa tvoje 2 jadra budu spravat pri witcherovi :)
        inac to je cudny graf, neverim mu. fx4320 je rychlejsia ako fx8350? chobotina
      • Intel Core i7-4960X : stojí 30 tisíc ty vole, tabulka absolutně pro dmty co rádi vyhazují peníze oknem, BTW podle čeho usuzuješ že i3 dual core je lepší než třeba 8 jádro amd ? já mám fx 6300 : 6 jádro a na pevno 3.9 ghz a všechny hry jedou na ultra detaily jak single hry tak multi hry a i mmo... neříkám že intel není lepší ale porovnávat třeba amd 8jádro za 4 tisíce vs intel i7 za 10-15 tisíc ...
        • ta tabulka co postnul keyz je samozřejmě mimo, protože tam chybí spoustu procesorů a na špičku narvali to nejdražší 6tijádro co intel vyrábí, ale

          http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-3340-vs-AMD-FX-6300

          o cca 800 až 1000 kč dražší 4jádro. Jedniné co dneska AMD dokáže nabídnout na trhu aby přežili je nižší cena, kdyby nevyráběli pro sony a microsoft do jejich "nextgen zázraků" kdovíjak by na tom teď byli
          • http://www.tweaktown.com/tweakipedia/55/amd-fx-8350-powering-gtx-780-sli-vs-gtx-980-sli-at-2560x1440/index.html

            no, podla tohto textu fx 8350 ti dokaze nakrmit 2x 980 gtx skoro tak ako intel i7
            ...takze tak, fx ma dost vykonu na vsetko co dnes vychadza
  • Phenom X4 850, 4GB RAM, Sapphire HD 5830 Extreme... na minimum by to mohlo pořád snad dát *5*
  • Ati hd 2600 512MB,amd dvoujadro a 2gb ram. No snad si zahraju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit