Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přeji CD Projektu, aby se jim dařilo i nadále. Třeba se Cyberpunkem.

    Ten pokrok je stejně neuvěřitelný. V roce 1997 jsem měl svůj první PC, o ceně asi nemusím psát...:)
    Na druhou stranu jsem zažil nádherné časy díky DOS a posléze Windows 98.
    Ale co, jednou za šest let se vyplatí změnit stroj. Do léta daleko, takže jdu zase na knížky pana Sapkowského.

    PS: Hlavně se nehádejme, aby to zase neodložili :)
    • teď vyšla nová kniha, jmenuje se bouřková sezona, ještě jsem jí nečetl, ale pravděpodobně vude fakt dobrá
  • Co myslíte, jak to pojede na: HD7870, AMD Phenom II X4 965, 8gb DDR2. Dragon age: Inquisition nebo Shadow of mordor si to dávalo full HD prakticky na plné 50-60 fps

    Snad to nebude slideshow *9*
  • hehe vpodstatě mám doporučené *1*
  • Heh, ty min. požadavky jsou trošku mimo, když ten phenom je skoro 2x pomalejší než stále na hry výborná 2500K.
  • Upřímně lidi taky co chcete? když ta hra bude narozdíl od Watch dogs vypadat stejně jako v traileru... hej tak proč zoufa na next gen nárokama? prostě když to vypadá po vydání hůř lidi remcaj, když stejně dobře ale je to náročný tak je to taky špatně, Vám se zadlužit je taky o ničem. Bud nechte pokrok jít dál a solte prachy, aby jste to podpořili nebo GTFO!!!!
  • este ze mam na svem notebuku 4GB herni grafyku, lituju lidi co si tuhle super hru nezahraju
    • lituju lidi, co to hrajou na notebooku nebo spis nezahrajou na notebooku *2*
      • mam 4GB grafyku, si zahraju vsechno *5* *5* *5* *5* *5*
  • BRING IT BRING IT!!!!! MY PC is waiting for dis!!!!
  • Mimochodem, je fakt děsná pr*el číst tady ty komentáře... Na gamesech je to samí PC Master race, nebo jak konzole vše brzdí atd. A když se objeví hra která vypadá ku*evsky dobře a samo, řekne si i o odpovídající hardware, tak je vše špatně.... Konzole stojí něco kolem 10k, tak si ji kupte a nebrečte *2*
    • Dogkiller
      Minimální konfigurace: konzole
      Doporučená konfigurace: PC

      *3*
  • Ale notak lidi, nebuďte blázni a koukněte se znova na to video v článku. Ty nároky jsou totálně přemrštěný. Jsem si docela jistej, že mi to na g3258 a 750ti poběží aspoň na střední... Pokud teda cdprojekt nezklame a nestane se z něho vzhledem ke kvalitě optimalizace další ubi.
    • záleží co považuješ za střední... jestli něco, co si sesmolíš sám, tak určitě. Ale na ''klasický'' střední ti to, obávám se, nepůjde.
      Jinak, nesud nic podle videa co je v článku ale podle 30min. gameplaye kterej běžel na PC !
    • Pojede to i na slabších pc, vždy to píšou výrobci takhle, teda kromě Ubisoftu ten když napíše třeba R9 290 tak to znamená že tu kartu musíte mít 2x v pc :))) ale vážně kolik lidí má kartu za 9-10 tisíc hmm...
      • já? hele prostě jde o to udělat si radost a když na to nemáš hned tak šetřit, taky jsem kupoval kompa po 3/4 roku šetření, nejsem žádnej milionář, ale farcry 4 který byl ke kartě šlape na max akorát ten unity jsem nezkoušel protože jsem si musel vybrat z jedný ze tří her od ubisoftu a když jsem slyšel, jak zprasily unity, tak jsem neváhal a vybral si FC, který je optimalizovaný fakt slušně, škoda, no unity koupím někdy v hodně velký slevě někdy za půl roku po smršti patchů(jestli se na to nevykašlou)
  • s r7 265 dual-x to spustím?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit