Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 10/10? Come on....
  • Spoiler pro RadstaR: neumíš.
  • Jsem upřímně rád, že ta hra dopadla dobře.
  • Těším se jak malej, až si to zahraju, protože co zatím vidím, tak průměrný hodnocení nekleslo pod 9.5 ^^
  • To že to nepochopil. Z něj si nic nedělej. :)
  • Čo sa ďalších pokračovaní týka, buď bez obáv. A ani mi nebude vadiť , ak bude trojka za ďalšie štyri roky. Editor to istí *4*
  • Pete.palis
    mě tyhle logický hry nikdy nenadchly....Ale u Portalu cením originalitu, nápaditost a před vývojářema klobouk dolů;)
  • V recenzi psal něco o osmi hodinách...
  • Recenze jak má být.
  • Tak jakožto člověk, co rád poslouchá Mozartovu hudbu (a často) předpokládám, že Portal 2 nebo chcete-li "O" TAL 2 POR "O" bude hra, která mi bude jako ušitá :D
  • montatatana
    Čupr recenze :)
  • jakou tom á herní dobu
  • V nejbližší době si to hodlám koupit. Takhle jsem se ještě snad nikdy na nějakou hru netěšil :).
  • SedRicKCZ
    Ono je těžké asi něco konkrétního napsat, aby to nebyl spoiler.
  • SedRicKCZ
    Mám odehráno zatím asi 3 hodiny a musím říct, že se zatím skvěle bavím. Obtížnost příjemně stoupá s každým levelem. člověk v tom cítí, že si na tom dali dost záležet. Graficky je to taky super, i když pár výtek bych měl, ale to jsou drobnosti. Jako ne moc interaktivní prostředí, kde židle drží jako přikované apod. Jinak zatím moc dobrý a už se těším až si to zahraju s kámošem v coopu.
  • Tohle je recenze ? Asi neumim cist, ale o te hre jsem se v podstate nic nedozvedel.
  • A to je teprv začátek, už se těším na to, co se objeví, až vyjde editor :)
  • Hned jak klesne cena tak si ji koupim :) uz se tesim. Casu dost
  • Black_Hand
    co na nem bylo nepodareneho? chapu, ze se ti nemusel libit, ale lidi na nem celkem ujeli.
  • Jedna z nejoriginálnějších her co kdy vyšla :) opravdu těch 10 si zasloužila :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit