Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Právě se stalo :) Už se nemůžu dočkat (zbývá asi 15 minut) Škoda že je venku tak hezky, cítím se docela provinile :D
  • K recenzi: Kde bychom byli bez 4chan a jejich výtvorů, že... ^_^

    Ke hře: vypadá velmi zajímavě. Sice zde slyším slova jako "osm hodin hrací doby", ale tipuji, že to multiplayer a nekonečné padání skrz naschvál zacyklené portály plně vynahrazují.
  • Tech povedenych hlasek tam bylo opravdu spousty a ty 2 scenky s temi turrets (strelba na figurinu a kontrola kvality) byly genialni *1*
  • Portal 2 jsem vcera dohral a muzu potvrdit,ze se jedna skutecne o skvelou hru.Obtiznost mohla byt sice trochu vyssi a vadila mi mala ineraktivita s okolnim prostredim,kdy zidle ,lapmy apod veci byly jako prilepene.Ale jinak nemam vytek,uzasny styl humoru,skvele nadabovane "postavy",poutavy pribeh a menici se prostredi.Herni doba cca 6h .
    Muzu jen doporucit kazdemu,kdo nepotrebuje do vseho jenom strilet,ale rad obcas zapoji trochu i mozek,ma smysl pro humor a dokaze ocenit i dorbne detaily,kterych je v portalu plno.
    Coop jsem jeste nehral,ale udajne je podobne dlouha jako SP,takze odhadem cca11-12 hod herniho casu?
    PS.co se tyce uzivatelskeho hodnoceni na metacritics,tak se tam obejvuji prevazne hodnoceni 10,9 a 0,takze si z toho muze udelat obrazek kazdy sam.
  • kostejnesmrtelny
    Scéna:
    "BIRD! BIRD!!! Kill it! It's evil. Oh, It flew off. Good. For him. Back to thinking!"
    mi způsobila seriózní výtlem asi na půl minuty *1*

    EDIT: Jo, a ještě mi v paměti utkvěla Turret Redemption Line, kterážto scéna je tak geniální, že se to slovy dá jen těžko vystihnout.
  • Ja zadny trailer do ted nevidel a ani jsem necetl jinou recenzi nez tuto. Stejne tak to delam u hodne ocekavanych filmu. Tesim se az to spustim, bude to moje poprvé :))
  • ucho
    a hry s herní dobou 40 hodin a více budou s hodnocením začínat na 12...
  • Urug
    Škoda slov, prostě si to kupte...
  • janchor
    Přesně, přesně. A ve dvou je to ještě opojnější, i díky náročnějším hádankám.
  • krunoslav
    souhlasím:)
  • Jsem z uměleckého přístupu Valve nadšen.
  • krunoslav
    ještě sem se chtěl zmínit o tom, jestli z vás dělá hra chytřejšího..při překonání určitých puzzlů sem si říkal..jak sem tohle dokázal vyřešit? vždyť to na začátku vypadalo tak složitě..navíc nemám žádný výrazný talent na logické hry a moje prostorová představivost a logika neni zrovna špičková..byl sem na sebe náležitě pyšný po každé, když sem opouštěl místnost výtahem a těšil se na další zapeklité levely..což taky způsobilo, že jsem šel spát o tři hodiny později..znáte to, ještě jeden level a jdu spát *1*
  • jáse dozvěděl dost
  • S recenzi souhlas, jen vsem doporucuju, nez zacnete hrat, vymazte si z hlavy cokoliv co jste videli v trailerech, ja si tak zkazil kus hry kdy sem cekal na ty tezsi levely. Nakonec tedy neni uroven hadanek alespon v singlu (multak me teprv ceka) tak vysoka, ale vic nez dokonale to hradi pribeh a dialogy/monology. A ty detaily! Sakra, jak dokazou nacpat tolik background rpibehu do tak malych detailu a odkazu? A Wheatly! Boze, zachvaty smichu ktere mi zpusoboval Merchantuv dabing... proste neuveritelne. Vazne pri kazde jeho lince, jsem proste jen stal a poslouchal a valel se smichy.
  • kvantita nad kvalitu? oujé
  • krunoslav
    připojuju se k chválení recenze..je vtipná, výstižná, neukecaná..prostě preciznost sama stejně jako hra..a desítku si zaslouží..ještě bych vyzdvihl úžasnou marketingovou kampaň plnou krásných videí, šifer a celkově skvěle zvládnutý "xicht" hry
  • No a prave proto me to neprijde moc jako recenze. Me spoilery nevadej, ale rad bych se o ty hre taky neco docetl ... neco vic nez jen par "univerzalnich" vet, ktere toho moc nereknou jen aby recenzet neco naaaahodou neprozradil a pulka ctenaru z toho nemela zachvat :)
  • hm 10/10...mno nevim, ale minimalne jen za 8h hraci doby, by mel jit bod dolu
  • Drom
    ja bych dal 9/10, portal 2 je na me moc sterilni a tunelovity. Trochu vic interakce herni postavy by neuskodilo
  • kostejnesmrtelny
    Je to fakt bomba. Ten wow-efekt z prvního dílu už je pryč, holt je to pokračování, ale i tenhle fakt má svý klady: pohled na GLaDOS vstávající z popela mi navodil velmi silnou husí kůži *4* .
    Je to v podstatě stejnej upgrade jako v případě Terminátora 2. Dobrý nápad z prvního dílu + spousta peněz v šikovných rukou = nekompromisní výsledek hraničící s dokonalostí. Naprosto zasloužená desítka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit