Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz je to trapné tyhle komentáře. ani mínusko si nezasloužíš, nechť zhnije tvuj komentář. :-D
  • omg takova blbost ! *11* *12* Jdu hrat CoD *5*
  • Prvotřídní hra, tak skvělě jsem se u hry už hodně dlouho nebavil. Je fakt, že člověk musí umět solidně anglicky a mít určitý smysl pro humor, aby tuhle hru dokázal náležitě ocenit, ale ani jedno ani druhé mi naštěstí nechybí a tahle hra mě bavila dokonale. Hlavně GLaDOS a Wheatley to jsou skvosty, jedna skvělá hláška za druhou. Celkově je celý ten příběh a prostředí protkáno skvělým humorem.
    A co se týče hratelnosti jako takové, extratřída, spoustu nových originálních prvků a přitom základ stejný jako v jedničce. U mě jednoznačně taky 10 z 10. Bravo Valve! *1*
  • a ajk je to se znovuhratelností?
  • Já si hezky počkám, až udělají Blue box, kde bude Portal 2, Ep3 a Dota 2(a dalších 20 her od Valve) a ten si koupím. *1* *5*
  • Ono taky poskládat kdysi pár kostiček a dělat herní design dnes, to je úplně jiný hardware, doba a já nevím, co ještě, pane. Dnes si mnoha desítkovou herní dobu může dovolit jen hra s rozpočtem v řádu třeba dvou set mega USD a více...
  • Promň, ale tvůj názor hraničí s demencí. Máš snad v podmínkách u instalace, že si to musíš kupovat? Omezuje tě to v kvalitě příběhu, nebo hratelnosti? Co je proboha špatného na tom, když někomu k jeho autu nabídneš možnost si sedačky potáhnout kůží, nebo nahodit metalizu? Ať si proboha každý vydělává jak chce, pokud je po jeho produktu poptávka a nikoho tím nepoškozuje. Dej si studenou sprchu ty "anarchisto".
  • Fajn, takze budu mit super hru s delkou 8h a super hru s delkou 40h a obe dostanou 10/10 ? nesmysl. Delka hry je velice dulezite kriterium a to ze dnesni hraci jsou zblbli a nevadi jim hry u kterych stravi 1-2dny je dano dnesni dobou. Kdysi by takova herni doba stacila na datadisk.
  • Prdlajs. Radsi si dej Portal :))
  • Teď jsem hrál BioShock 2, dostal jsem telekinezi a chtěl jsem ji použít... Koukám kolem a támhle v harampádí vidím pohozenou tlakovou nádrž (propan-butan-like, tedy ty co v jiných hrách rádi vybuchují), tak jí chci uchopit a mrsknout s ní po nepřátelích. Jenže co se nestane, postava přitáhne jen nějaké neškodné trosky zničeného sentry droida, jelikož ta potenciální zbraň je jen blbý statický objekt na okrasu. K čemu je v takové hře telekineze, když je všechno statické?

    Ještě že Portal tímhle tolik trpět nebude (herní mechanismy nevyžadují manipulaci s běžnými objekty prostředí).
  • ach jo,to mela byt reakce na UCHO
  • Mno z casti to mozna je tim,ze lide jsou zvykli z hl2 na relativne slusnou interakci s prostredim.Navic to dnes pusobi uz docela blbe,kdyz se nepohne ani zidle.
    Co se ohrozeni hernich prvku tyce ,toho bych se nebal,pri vychodu z kazdeho levelu je tzv:material emancipation grid,ktery rozlozi jakykoli predmet,krom hrace a jeho portal gun.
    Jinak u tehle hry to beru jako drobnost,hra na tom vubec nestoji.
  • kostejnesmrtelny
    A nezapomeňte děti, vydělávat peníze je špatné, ááááno?
  • Super recenze, s recenzentem ve vsem souhlasim :) hru sem dohral temer jednim dechem za asi 7-8h a rozhodne te investice nelituji. Co-op jsem jeste nezkousel, ale verim, ze u toho vydrzim opravdu dlouho :)
  • ucho
    potřebuješ ty prvky k hraní ty? někdo má peněz na utrácení za hry dost, takhle má možnost hru víceméně podpořit dalšími penězi a něco málo navíc za to dostane... když za to někdo platit nechce, tak za to přeci neplatí...
  • ucho
    je zajímavé, že hodně lidí vytýká něco, jako jsou statické předměty. já bych nezapomínal na to, že se jedná o hru. co by měl hráč se všemi předměty, které dokreslují prostředí, dělat? kdyby mohl všechno uchopovat, nemohlo by to například ohrozit některé herní prvky? co kdyby si s sebou třeba pořád nosil nějakou židli?
  • Tím myslíš to, že hned první den je ve hře otevřen obchod, kde si můžeš koupit pohyby pro svého robota nebo kosmetické doplňků za stovky korun, ačkoliv jsi už dal 1000 Kč za plnou hru, kde je 6hodin gameplaye? Ano, takhle vytřískat peníze ze slušných hráčů, tomu také říkám umění. Nechci ani hádat, jak to bude vypadat v dalších hrách od Valve...
  • Nejlepší recenzent v ČR.
  • oprava:tech 11-12h melo byt celkova herni doba (sp+coop)
  • Skvela hra a skvela recenzia, jednym slovom Grygarecenze!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit