Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Projel jsem jednou projedu znova a wow efekt zůstává a nikdy neumře.To ani nemluvím o coop který je neuvěřitelně zábavný zvlášť kdy k němu nepotřebujete psanou nebo mluvenou domluvu ale pouhé ukazování robotovým prstíkem.Když se vám něco podaří tak máte obrovskou radost že i beze slova jste zvládli jakýkoli úkol a poté si např. plácli společně rukou. Když zamáváte GLaDOS do kamery tak máte radost , že vás vidí ( i když vám třeba řekně že jste stupidní :D ).Prostě kdo ještě nekoupil tak ať maže do obchodu a ukáže GLaDOS ( nejen GLaDOS... :D ) , že vás bude znovu těžké zabít. Cave Johnoson . We're done here ;)
  • Odulin
    Jj pro mě naprosto skvělá záležitost. Mám za sebou asi 2 hoďky a chrochtám si jako prase v pomejích:)) Díky takovýmto hrám si udržuju pocit, že hrát videohry (i po 22 letech) má stále svůj smysl a kouzlo;) Btw. prosím Valve, aby udělilo pěknou odměnu těm co vymejšleli texty postav. Jak Wheatley, tak GlaDOS si to tam dávají nehorázně. Chvílema jsem si přišel, jako když koukám na některý ze svých oblíbených Britkomů;)) Tohle se jednoduše velmi povedlo.
  • z novych her (2011/2012) mi prijde portal 2 asi nejlepsi... pribeh je inteligentni a zajimavy... hra neni nasilna... bavil jsem se podstatne lepe nez napr. pri ME3 nebo Skyrim...
  • Skvela hra a skvela recenzia, jednym slovom Grygarecenze!!!
    • Nejlepší recenzent v ČR.
  • Prvotřídní hra, tak skvělě jsem se u hry už hodně dlouho nebavil. Je fakt, že člověk musí umět solidně anglicky a mít určitý smysl pro humor, aby tuhle hru dokázal náležitě ocenit, ale ani jedno ani druhé mi naštěstí nechybí a tahle hra mě bavila dokonale. Hlavně GLaDOS a Wheatley to jsou skvosty, jedna skvělá hláška za druhou. Celkově je celý ten příběh a prostředí protkáno skvělým humorem.
    A co se týče hratelnosti jako takové, extratřída, spoustu nových originálních prvků a přitom základ stejný jako v jedničce. U mě jednoznačně taky 10 z 10. Bravo Valve! *1*
    • Pokud ma dotycny Steam verzi tak ta je v cestine, jen nevim jak jsou na tom konzole
      • Já mám konzolovku v angličtině a jsem za to rád, v překladu to kompletně ztratí to kouzlo, vlivem překladu se změní nebo zmizí spousta narážek, vtípků a jejich význam atd.
        • Většinou ano, ale musím uznat, že tentokrát je překlad prvotřídní. A je tam takovýho textu, že by si to málokdo užil. Navíc spousta "vědeckých" výrazů.
        • Spades
          pokud vim, tak ve steamu si nastavujes lokalizaci her individualne ne ?
          • U Portal 2 je to napevno, když máš zapnutý český Steam.
          • U Portalu2 jsem to nezkoušel, a u některých her to nejde (původní Portal šel), ale tady by neměl být problém... navíc jsou tu jen title, takže pokud víte, že máte mezery je to podle mě lepší hrát s nima.
  • Jedna z nejoriginálnějších her co kdy vyšla :) opravdu těch 10 si zasloužila :)
    • A to je teprv začátek, už se těším na to, co se objeví, až vyjde editor :)
  • Ty vole lidi tohle je krása,skvěle jsem se bavil,úžasná hra-já nemám slov..:-)
  • Nemůžu si pomoct ale Portal 2 bych rozeslal 80% dnešních vývojářů těch nejkomerčnějších her aby se podívali jak se dělá atmosféra a hratelnost která nemá ani náznak sterility které je většina posledních her plná. U jakéhokoliv SP poslední doby jsem nevydžel ani hodinu. Od tohodle jsem se musel vnoci odlepovat protoe někdy taky musím trochu spát :D......... awesome.
    • Jinými slovy:

      "Co tvůrci křesají ze sedm let starého jádra má grády, o jakých se pionýrům žánru Muž s bouchačkou bohužel asi nesní. Hra přitom vypadá parádně a především díky práci s osvětlením otevírá monitor naprosto dechberoucím scénám."

      :)
  • Bliss
    Doslova famózní hra. Kdo ví, třeba se dočkáme trojky. *3*
    • Čo sa ďalších pokračovaní týka, buď bez obáv. A ani mi nebude vadiť , ak bude trojka za ďalšie štyri roky. Editor to istí *4*
  • SedRicKCZ
    Mám odehráno zatím asi 3 hodiny a musím říct, že se zatím skvěle bavím. Obtížnost příjemně stoupá s každým levelem. člověk v tom cítí, že si na tom dali dost záležet. Graficky je to taky super, i když pár výtek bych měl, ale to jsou drobnosti. Jako ne moc interaktivní prostředí, kde židle drží jako přikované apod. Jinak zatím moc dobrý a už se těším až si to zahraju s kámošem v coopu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit