Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Scéna:
    "BIRD! BIRD!!! Kill it! It's evil. Oh, It flew off. Good. For him. Back to thinking!"
    mi způsobila seriózní výtlem asi na půl minuty *1*

    EDIT: Jo, a ještě mi v paměti utkvěla Turret Redemption Line, kterážto scéna je tak geniální, že se to slovy dá jen těžko vystihnout.
    • smejki
      supr *1*
    • Tech povedenych hlasek tam bylo opravdu spousty a ty 2 scenky s temi turrets (strelba na figurinu a kontrola kvality) byly genialni *1*
  • súhlasím s hodnotením... ostal som ohromený nad talentom valve ako dokážu vytvoriť monstrózne komplexy typu citadel a aperture... je to sranda ešte by mi ale mohli ukázať ako ten aperture vlastne kompletne celý vyzerá...
  • Dohrano. Za single player mod bych dal 9/10 kvuli prilisne jednoduchosti, kratkosti a linearite reseni (coop ani multi jsem nehral). I kdyz ta linearita nejspis vyplyva z te jednoduchosti. Slozitost mistnosti mohli nastavit alespon na uroven Braid. Nejvetsi "problem" byl vetsinou spravne se postavit tak, abych zahledl misto, kde se da umistit portal - i kdyz to zabralo par sekund, bylo to nekdy az otravne. Bylo by fajn, kdyby mely mistnosti moznost vice reseni.
    Podle me prijde hlavni zabava az s uzivatelskymi mistnostmi, kde uzivatele vyuziji naplno svou fantazii a vytvori monstrozity, kde budete letat vzduchem a zonglovat s kostkami *5*
    • Obtížnost je tak akorát. Braid je super hra, ale tolik lidí si ji nezahraje/nedohraje, protože pro mainstream je moc složitá. A chápu studio Valve, že chtělo víc vydělat a tudíž se řídilo vkusem onoho mainstreamu.
  • Hned jak klesne cena tak si ji koupim :) uz se tesim. Casu dost
  • Asi nějak takhle by měli vypadat pokračovní.
  • Myslím že jsem se do GLaDOS svým způsobem zamiloval... :)
  • O portal 1 se mluví jako o prototypu portal 2. A to že jsem měl portal 1 za jednu z nej. her tak neuvažuji o nekoupi portal 2 *2*
  • tak mám taky dohráno ,a asi bych hodnotil 9/10,ale když bych to měl hodnotit podle ostaních her co dostávaj 9/10 ,tak bych dal Portalu 10/10 :D
  • Jsem upřímně rád, že ta hra dopadla dobře.
  • krunoslav
    ještě sem se chtěl zmínit o tom, jestli z vás dělá hra chytřejšího..při překonání určitých puzzlů sem si říkal..jak sem tohle dokázal vyřešit? vždyť to na začátku vypadalo tak složitě..navíc nemám žádný výrazný talent na logické hry a moje prostorová představivost a logika neni zrovna špičková..byl sem na sebe náležitě pyšný po každé, když sem opouštěl místnost výtahem a těšil se na další zapeklité levely..což taky způsobilo, že jsem šel spát o tři hodiny později..znáte to, ještě jeden level a jdu spát *1*
    • janchor
      Přesně, přesně. A ve dvou je to ještě opojnější, i díky náročnějším hádankám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit