Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S recenzi souhlas, jen vsem doporucuju, nez zacnete hrat, vymazte si z hlavy cokoliv co jste videli v trailerech, ja si tak zkazil kus hry kdy sem cekal na ty tezsi levely. Nakonec tedy neni uroven hadanek alespon v singlu (multak me teprv ceka) tak vysoka, ale vic nez dokonale to hradi pribeh a dialogy/monology. A ty detaily! Sakra, jak dokazou nacpat tolik background rpibehu do tak malych detailu a odkazu? A Wheatly! Boze, zachvaty smichu ktere mi zpusoboval Merchantuv dabing... proste neuveritelne. Vazne pri kazde jeho lince, jsem proste jen stal a poslouchal a valel se smichy.
    • Ja zadny trailer do ted nevidel a ani jsem necetl jinou recenzi nez tuto. Stejne tak to delam u hodne ocekavanych filmu. Tesim se az to spustim, bude to moje poprvé :))
    • krunoslav
      souhlasím:)
  • Jsem z uměleckého přístupu Valve nadšen.
    • Tím myslíš to, že hned první den je ve hře otevřen obchod, kde si můžeš koupit pohyby pro svého robota nebo kosmetické doplňků za stovky korun, ačkoliv jsi už dal 1000 Kč za plnou hru, kde je 6hodin gameplaye? Ano, takhle vytřískat peníze ze slušných hráčů, tomu také říkám umění. Nechci ani hádat, jak to bude vypadat v dalších hrách od Valve...
      • Nechceš si nafackovat? Když už ne za přehnanou negativitu (rozebírat to nebudu, ti přede mnou to vystihli pěkně) tak za spoiler? Každý normální člověk, co to nehrál, se fakt nemusel dozvěděl z tvého postu, čeho se asi tak hra bude týkat
      • smejki
        ty když přijdeš do krámu pro rohlíky, tak seš taky nasranej, že se tam nabízí i něco jinýho? Jsou to pitominy, které nemají na hru vliv, tak to nekupuj, když to nechceš. já to taky kupovat nebudu.
      • Promň, ale tvůj názor hraničí s demencí. Máš snad v podmínkách u instalace, že si to musíš kupovat? Omezuje tě to v kvalitě příběhu, nebo hratelnosti? Co je proboha špatného na tom, když někomu k jeho autu nabídneš možnost si sedačky potáhnout kůží, nebo nahodit metalizu? Ať si proboha každý vydělává jak chce, pokud je po jeho produktu poptávka a nikoho tím nepoškozuje. Dej si studenou sprchu ty "anarchisto".
      • kostejnesmrtelny
        A nezapomeňte děti, vydělávat peníze je špatné, ááááno?
      • ucho
        potřebuješ ty prvky k hraní ty? někdo má peněz na utrácení za hry dost, takhle má možnost hru víceméně podpořit dalšími penězi a něco málo navíc za to dostane... když za to někdo platit nechce, tak za to přeci neplatí...
  • Tak dohrán single. Ačkoli jsem hru měl od prvního dne, snažil sem se hrát pomalu. Ještě se mi nikdy nestalo, abych hru prostě nechtěl dohrát, aby prostě neskončila. Tohle prostě byla paráda, potlesk pro Valve. Tohle je mistrovské dílo.

    PS: Z nějakýho důvodu na mě v určitých částech dejchla trochu atmosféra Bioshocku, divný, ale je to tak :D.
    • No, taky mám čerstvě dohráno a místo bioshocku mi na mysl nejednou přišel film Krychle :-D (Nebo Kostka? Českým názvem jsi nejsem zcela jistý)
      • Tak ten film bych měl skouknout, sem o něm dost slyšel, ale nedostal jsem se k němu
        • Nečekej od toho zázraky, první díl je slušné psycho ale druhý už je prostě béčko, a třetí (natočen jako prequel k prvnímu dílu) je taky béčkový horor. Ale bavil jsem se u všech třech. Jsou to filmy celkem originální a i když se nebudeš bát, měli by tě bavit ;-)
  • http://www.slum.cz/clanky/recenzoval-eurogamercz-kradenou-verzi-portal-2/

    *1* *1* *1*
    • Ježiš, to sem nedávejte, nebo si ještě paranoik jd bude myslet, že jsem to sem dal já :-)
  • montatatana
    Čupr recenze :)
  • Těším se jak malej, až si to zahraju, protože co zatím vidím, tak průměrný hodnocení nekleslo pod 9.5 ^^
  • Je to skutečně vynikající a to jedničku nemusím. Téměř 10/10.
  • Mno z casti to mozna je tim,ze lide jsou zvykli z hl2 na relativne slusnou interakci s prostredim.Navic to dnes pusobi uz docela blbe,kdyz se nepohne ani zidle.
    Co se ohrozeni hernich prvku tyce ,toho bych se nebal,pri vychodu z kazdeho levelu je tzv:material emancipation grid,ktery rozlozi jakykoli predmet,krom hrace a jeho portal gun.
    Jinak u tehle hry to beru jako drobnost,hra na tom vubec nestoji.
    • ach jo,to mela byt reakce na UCHO
  • Já si hezky počkám, až udělají Blue box, kde bude Portal 2, Ep3 a Dota 2(a dalších 20 her od Valve) a ten si koupím. *1* *5*
  • Práve som to dohral.dávam za seba 10 z 10.a prečo? -lebo valve zasa raz dokázalo že umenie v hrách nie je len abstraktný pojem.je to schopnosť dať umelej inteligencií charakter.je to schopnosť dať obyčajnej koridorovke epický a otvorený vizuál.dať jej intelekt a seriózny náboj.a hlavne zakončiť to tak aby na to nikto nezabudol.+ songom ktorý konkuruje skladbe still alive .. ďakujem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit