Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • desítka.....jasan - bez komentáře:-)
  • povedena hra .. jedine co me trochu mrzi je, ze vsechny ty mistosti jsou na 15-40 sekund .. teda az v zaveru musi clovek vice behat tak se nektere protahnou treba na 2 minuty .. takze ty loadingy ve vytahu kazdych 20 sekund po case trochu prudi ale stejne diky skvelym monologum jsem nizkou narocnost zas tak neresil .. takze spokojenost a vydat DLC nebo mody s opravdovymi hadankami ..
    • Drom
      15 sekund? neprehanej, to se nestacis ani podivat po levelu
      • si to stopni :) .. 15 sekund neni zas tak malo .. nektere fakt za 15 sekund das .. a ne jen z tech uvodnich .. pak je to od tech 15- 40 a nektere dyl .. ale pochybuji ze nektery trval (pokud neni nejaky husty 5 minutovy zakys) dyl nez 2 minuty ...
        • Drom
          ve hre je cca 30 levelu (testovaci i pribehove). Pokud das kazdy za 2 minuty, pak by ti hra trvala neco okolo jedne hodiny a to teda pochybuju
          • to samozrejme ne .. hodne casu zaberou pribehove levely .. bavim se ciste o mistnostech .. a pak az (spoiler) se clovek dostane ven, tak tam je hodne chozeni, coz samozrejme clovek neosidi .. jen jsem narazel na mozna zbytecnou jednoduchost, s cimz myslim vetsina lidi souhlasi .. ale to nic nemeni na tom z je to zatim nejlepsi hra jakou jsem letos, vlastne za posledni 2 roky hral ..
    • Sice mi asi nepálí tak jak tobě (Porta 1 jsem nehrál, takže mi to ze začátku celkem vařilo zavyty :_D ) a urcite neprochazim v prumeru vsechny mistnosti radove v sekundach ale uz ted si rikam ze nechci aby to skoncilo :) Doufam že nějaký nový levels v podobě DLC budou...... Po tomhle to má Valve v podstatě jako povinost :) BTW ví někdo kolik je tam dohromady tech Chapters pls?....mno i když to možná to ani vědět nechci :P
      • no ja portal 1 kdysi hral .. nevim nakolik znalost principu, vzhledem k tomu, ze nektere mistnosti jsou v podstate takove tutorialy, ktere te principum rychle nauci, urychlilo moje hrani, ale v podstate az na par levelu je to o prdnuti jednoho portalu tam, druheho jinde a presmerovani laseru nebo pretazeni kostky .. rekl bych, ze tam byly 2 puzzle, levely, hadanky nebo co to je, kdy jsem na chvilu zakysnul a musel premyslet, abych zjistil, ze neni spatne se treba kousek vratit nebo se dukladneji rozhlidnout a najit kousek zdi k vytvoreni portalu, ktery jsem prehlidnul (snad to neni spoiler :) ) .. mozna je to tak lepsi, akorat jsem pak bral ty mistnosti jako zdrzeni nez si poslechnu vtipnou hlasku od jednookeho mechanickeho pritele :)
  • graficky to teda neohromi, na desitkovou hru...
    • grafiku to ma skvelu...aj na hru jedenastkovu pretoze ten obsah to perfektne doplnil...si musite ludia uvedomit na ako engine to ide...je to najlepsia hra co som hral...ani neviem kedy som sa pri hre tak dobre bavil...vlastne viem...nikdy
      Valve su podla mna jediny kto nezabuda na to ze hra nieje len o grafike...mozno jediny kto este zaboduje u mna bude BF3...ale to sa este uvidi ;)
    • jinak opravdu pekna recenze
  • dohrano,ale na deset bodu ta hra nema.tak 8 plus.desitkova hra je vyjimecnaa,exstaticka a clovek se k ni chce porad vracet.a to tehle hre chybi.
    • To se tak nedá hodnotit - hry určitých žánrů, např. některé logické hry nabo adventury tu znovuhratelnost už z principu mít nemůžou. Přesto se dělí na horší a lepší, a Portal 2 je ve své kategorii jasná špička.
  • Hra je to vynikajuca. skoda toho nepodareneho ARG a Potato a podobne nemal som to moc rad, ale hra fakt vynikajuca, uz len pockat na Epizodu 3 (ano povedal som to :D )
    • Black_Hand
      co na nem bylo nepodareneho? chapu, ze se ti nemusel libit, ale lidi na nem celkem ujeli.
      • To že to nepochopil. Z něj si nic nedělej. :)
  • Tohle je recenze ? Asi neumim cist, ale o te hre jsem se v podstate nic nedozvedel.
    • jáse dozvěděl dost
    • Spoiler pro RadstaR: neumíš.
    • SedRicKCZ
      Ono je těžké asi něco konkrétního napsat, aby to nebyl spoiler.
      • No a prave proto me to neprijde moc jako recenze. Me spoilery nevadej, ale rad bych se o ty hre taky neco docetl ... neco vic nez jen par "univerzalnich" vet, ktere toho moc nereknou jen aby recenzet neco naaaahodou neprozradil a pulka ctenaru z toho nemela zachvat :)
        • Spades
          je to logicka a vtipna hra s portalama a fyzikou, ktera nyni obsahuje delsi pribeh, nove prvky a coop - co chces vedet vic omg ?
  • Tak ono to asi fakt bude dobre *1*
  • Super recenze
  • jakou tom á herní dobu
    • V recenzi psal něco o osmi hodinách...
      • Zhruba osm bez coop, s coop skoro dvojnásobek.
  • Tak jakožto člověk, co rád poslouchá Mozartovu hudbu (a často) předpokládám, že Portal 2 nebo chcete-li "O" TAL 2 POR "O" bude hra, která mi bude jako ušitá :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit