Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Portal 2 jsem vcera dohral a muzu potvrdit,ze se jedna skutecne o skvelou hru.Obtiznost mohla byt sice trochu vyssi a vadila mi mala ineraktivita s okolnim prostredim,kdy zidle ,lapmy apod veci byly jako prilepene.Ale jinak nemam vytek,uzasny styl humoru,skvele nadabovane "postavy",poutavy pribeh a menici se prostredi.Herni doba cca 6h .
    Muzu jen doporucit kazdemu,kdo nepotrebuje do vseho jenom strilet,ale rad obcas zapoji trochu i mozek,ma smysl pro humor a dokaze ocenit i dorbne detaily,kterych je v portalu plno.
    Coop jsem jeste nehral,ale udajne je podobne dlouha jako SP,takze odhadem cca11-12 hod herniho casu?
    PS.co se tyce uzivatelskeho hodnoceni na metacritics,tak se tam obejvuji prevazne hodnoceni 10,9 a 0,takze si z toho muze udelat obrazek kazdy sam.
    • ucho
      je zajímavé, že hodně lidí vytýká něco, jako jsou statické předměty. já bych nezapomínal na to, že se jedná o hru. co by měl hráč se všemi předměty, které dokreslují prostředí, dělat? kdyby mohl všechno uchopovat, nemohlo by to například ohrozit některé herní prvky? co kdyby si s sebou třeba pořád nosil nějakou židli?
      • Teď jsem hrál BioShock 2, dostal jsem telekinezi a chtěl jsem ji použít... Koukám kolem a támhle v harampádí vidím pohozenou tlakovou nádrž (propan-butan-like, tedy ty co v jiných hrách rádi vybuchují), tak jí chci uchopit a mrsknout s ní po nepřátelích. Jenže co se nestane, postava přitáhne jen nějaké neškodné trosky zničeného sentry droida, jelikož ta potenciální zbraň je jen blbý statický objekt na okrasu. K čemu je v takové hře telekineze, když je všechno statické?

        Ještě že Portal tímhle tolik trpět nebude (herní mechanismy nevyžadují manipulaci s běžnými objekty prostředí).
    • oprava:tech 11-12h melo byt celkova herni doba (sp+coop)
  • K recenzi: Kde bychom byli bez 4chan a jejich výtvorů, že... ^_^

    Ke hře: vypadá velmi zajímavě. Sice zde slyším slova jako "osm hodin hrací doby", ale tipuji, že to multiplayer a nekonečné padání skrz naschvál zacyklené portály plně vynahrazují.
  • Ach škoda, že to video neviem nájsť. Chlapík prešiel portal 2, celý čas som to pozeral a na konci vypol steam a pozrel sa ako dlho to hral. Do dvoch hodín to bolo.
    • janchor
      Pokud někdo napoprvé zmákne Portal 2 za něco málo přes hodinu, je to bez jakejchkoliv pochyb nadčlověk, jehož zážitek je pro nás obyčejný smrtelníky zcela irelevantní.
      • Drom
        ted jsem dohral s casem 10 hodin, ale je pravda, ze ja se rad koukam po okoli a prohledavam vsechny zakouti levelu :)
    • Ach kua, to malo byť pre "hmm"
  • Pozor Tento příspěvek bude obsahovat SPOILER!!!!
    Zdar měl bych otázku na někoho z vás kdo to už dohrál. Nevim jestli sem ten konec dobře pochopil, to jako glados byla původně nějaká normální mařka, jejíž mozek nahráli do computeru? Ostatní lidi jsou kde, nebo už nejsou. Nebo celýmu světu šéfujou turreti, sorry bylo toho na mně dneska nějak moc a rad bych sel spat s pocitem ujasněných okolností.
  • Super recenze, s recenzentem ve vsem souhlasim :) hru sem dohral temer jednim dechem za asi 7-8h a rozhodne te investice nelituji. Co-op jsem jeste nezkousel, ale verim, ze u toho vydrzim opravdu dlouho :)
  • Nevite jak se ve hre zapinaji titulky? :-D nevidim nikde moznost a docela me to se.e
    • Moznosti -> Zvuk -> Skryte titulky -> Kompletni titulky
      • pravda, jsem blbec, ptal se na něco jinýho. :-)
    • v konzoli zadej příkaz: cc_lang "czech". Ale funguje jen na closed captions a ty prý hlavně ve finále (sám jsem s nimi neměl problém jinde) nějak úplně nefungují. Takže čistější je přepnout Steam na českou verzi a hra bude automaticky česky.
  • Ještě jsem to nehrál, ale dávám 85%.
    • janchor
      Tak hlavně, že to rozběhne i méně zkušený komp.
  • a ajk je to se znovuhratelností?
    • toho jsem se bál takže je to taková jednohubka takze po dohrani jen cekat na mody a datadisky no nevim jestli se to vyplati kupovat rozhodne ne tak brzy tak za pul roku
    • Urug
      No já už začínám mít choutky si to proběhnout znovu, ale jinak samotný SP samozřejmě ztrácí velkou část své hodnoty tím, že už víš jak dál a znáš příběh. Na druhou stranu pořád je tu prostor pro hledání skrytých lokací a sbírání achievementů.
      Nicméně co bude držet hru nejvíce při životě budou nastopéro third party mody.
  • souhlas, je to parádní devítková hra (single), ale geniality Braidu (alespoň v mých očích) nedosahuje... Braid je hra jakoby z jiného světa, totální extáze a fantazie..ale což, o něm se dají psát knihy a na to teď nemám náladu:)
  • looks boring. NUDA.
    • And AA doesnt look stupid. He is.
    • trolololoooo
    • Vše hodnotíš na první pohled? :) Tohle je nejlepší hra co jsem měl možnost za dlouhou dobu zkusit............................. a to že to není FPS či něco čeho se vydávají 3 pr**** tě asi odradilo .) Každopádně osobně taky 10/10 Atmosfére/Hratelnost/Spracování.

      VALVE - RESPEKT a díky za připomenutí toho jak vypadá super gamesa!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit