Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sgd?
  • Heroes 3 podle me nejlepsi hra na notebook.
  • Fotorealistické hrady v Heroes III a k tomu na svou dobu k dokonalosti doladěná grafika byla prostě nejhezčí. Heroes IV možná nebudou špatné, ale prozatím jak hra vypadá, tak to je pořád jiné plátno malíře, než by mělo být...
  • "vrací se dřívější roztomilost vizuálního stylu" ?!?! WTF? Však práve piaty diel bol komiksovejší, pestrofarebnejší, "roztomilejší" než trojka.
    A táto veta: "Po pěti hodinách hraní v budapešťském hotelu už můžu prohlásit, že šestý díl má zatím skvěle našlápnuto stát se skutečně nejlepším dílem série." je už sama o sebe roflhodná.
  • Ano, vyřadily a odůvodnili to tím, že dobré strategie, jako Starcraft 2, mají málo surovin.
  • no vim ze tady s mym nazorem tvrde narazim ale myslim si ze disciples byli lepsi ;)
  • Ethy
    Ani náhodou to nebude mít hratelnost Heroese III. - Noví Heroesové (V,VI) díky svému 3D zobrazení značně utrpěli a já to zkrátka nemohu zkousnout. Už od dob Heroese III. jej hrajeme s kámoši na hot seatu a upřímně neznám lepší hru na podobné kámošské akce. Kdyby doplnili Heroese III. o pár věcí (orientace na hrdinu, atd.) z Heroese IV a vytvořili nějakou osobitou 2D grafiku ála Heroes II. byl bych nadmíru spokojen, tohle ať si nechají...

    Ad. Janchor - To podle mě ani tak nebyla válka ne ? :P Oasis mají a měli jasně navrch nad Blur. Škoda že bratři Gallagherovi jsou rozhádaná paka a kvůli nim kapela padla
  • vidim dobře nebo vyřadili pár typů surovin
  • janchor
    Odborná veřejnost je rozdělená na zastánce dvojky a trojky podobně, jako byli fanoušci v britpopový válce rozpolcený mezi Oasis i Blur. A stejně jako v hudebních devadesátkách i tady číhá správná odpověď ve skutečnosti na vedlejší koleji: britpop měl Pulp, hry mají King's Bounty *5*

    (ale čistě pro pořádek za mě další hlas pro dvojku - na pohled hezčí a skvělý árie v soundtracku + "riffy" z Novosvětský!)
  • Mimochodem koukal jsem do wiki a 25 let to bude v srpnu: http://en.wikipedia.org/wiki/Might_and_Magic resp http://en.wikipedia.org/wiki/Might_and_Magic:_The_Secret_of_the_Inner_Sanctum
  • Psychotic
    Dvojka nebo trojka pro tebe budou nejlepší pravděpodobně pouze v případě, že jsi je hrál, když byly ještě v kurzu. Tyhle starší díly nám (jejich dávným hráčům) vhánějí do očí nostalgické slzy, ale ve skutečnosti je pětka lepší v každém herním aspektu.

    Zkusit to ale můžeš vždycky :-)
  • Kdysi jsem trojku hral, ale ze bych se k tomu vracel? Proc proboha... Ctyrka sla z pocitace rychleji nez do pocitace. Petka byla paradni, barevna, 3D, pohadkova. (trpaslici datadisk? fajnovej) Sestka na prvni pohled pusobi podobne. Na ten druhej je vice, takova umatlana, grafika nezajimava, postavicky jsou nejak nevabne nadesignovane, podivne UI (z krasne knizky s otacejicimi se listy prejit na divny okno z ikonkama?), atd. NEZAJIMA!
  • edie?
  • tuček?
  • xixixao
    Dost silně pochybuju, že se nějaká další hra 3ce přiblíží. Musela by to bejt hezky vykreslená 2D hra, se stejnym množstvim contentu (proč míň ras, když v tom herním starověku jich mohlo bejt tolik?) a stejně chytlavou hratelností. Popravdě by mi stačilo kdyby to někdo vydal s vyšším rozlišením a odstraněnejma několika nepříjemnostma UI...
  • Je pravda že trojka je nejlepši? Ja hrál jenom 4 a 5. Asi si to budu muset sehnat.
  • NonSuch
    presne tak, dvojka s tou nadhernou kreslenou grafikou a ne tema renderovanejma zrudnostma trojky foreva! :D
  • ta trojka je doopravdy legendární, pamatuju si, když jsem to asi v 8 letech poprvé hrál, sice jsem to moc nechápal, ale bylo to užasný a doteď mám období kdy se k tomu vracím, jak k multiplayeru tak singleplayeru... jsem zvědav na 6. díl.. čtyřka se mi vůbec nelíbila a pětka měla moc hezky provedený hrady, ale už v tom nebyl ten nostalgickej feeling bohužel :)
  • No zatial to vyzera velmi slubne, neskutocne sa tesim, snad ako pri kazdom novom heroes uz od dvojky...
  • Já zase souhlasím s trojkou. Sto lidí, sto chutí. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit