Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm, co se to všem na pátém dílu nelíbí?
  • Já si myslím,že nic lepšího než 3 díl nebude.Je jiná doba firmy jako ubisoft stojí jedna hra několikanásobek toho co stála v dřívějších dobách.Proto vývojářům do vývoje kecá banda chytráků aby ze hry vyždímali co nejvíc prachů.Proto musí mít každá hra 3D a grafickou stylizaci typu WOW pokémon a vše musí být tak zjednodušené aby to pochopil i člověk z pomocné školi.
  • Tak v tom rozhodně nejsi sám. Pro mě je čtyřka taky nejlepší. U trojky jsem špatně zkousával mnohými vychvalovanou ale pro mě velmi přeplacanou a nepřehlednou grafiku, přičemž se od dvojky systém hry moc nelišil. 4tyřka byla prostě moc velký posun a to hodně fanoušků nezkouslo.
  • héééj a co RPG Might and Magic VI - The Mandate of Heaven z 1998??? Dělají s tím číslováním pěknej bordel... Kéž by tak chtěl někdo na tu nejlepší hru všech dob pořádně navázat... už uplynulo cca 13 let a nový HW už určitě poskytuje velké možnosti. Kdo zná MM6 tak ví že takovou volnost pohybu snad nikde jinde v RPG dodnes nemáte, o úkolech a kouzlech ani nemluvě. Létání a chůze po vodě... úžasný kouzla, Armagedon??? excelentní vyvraždění vesnic :))) 7-9 byli dle mě horší :(
    Ohledně Heroes of Might and Magic (HOMM) byla asi 3 nej *3*
    Kdo čistě náhodou ještě nežil, tak třeba neví že Might and Magic byla I-IX (1987-2002)
    a HOMM I-V se datuje 1995-2006... přesný datumy a názvy hledejte na wiki
  • Ne, došlo k přejmenování série, takže teď to bude vždy Might and Magic + podtitul (takto vydáno Might and Magic: Clash of Heroes, M&M: Heroes Kingdoms)
  • Nebo fortress a stronghold....mmm srdcovka :-)
  • Hromada surovin prave byla velice dulezitou soucasti multiplayeru kuli smlouvani a singlplayeru kvuli zabezpecovani strategickych zdroju pri nedostatku casu. Tim ze snizili pocet surovin museli zmenit (zvysit) cenu budov (a jednotek), coz zpusobi ze clovek kdyz nebude mit suroviny tak si nepostavi nic, msito toho aby si musel rozmyslet kterou budovu postavi s omezenyma surovinama ale neomezenym mnozstvim penez.
  • Není populární jak pro koho. Po strávení stovek hodin u 3 mi 4 přišla nejprve taky jako zprznění 3, bylo to ale proto, že jsem se ani nesnažil po zhlédnutí bojové mapy hru víc zkoumat. Když jsem se asi po roce či dvou konečně odhodlal o této hře dozvědět víc a zahrát si ji, překvapila mě velmi příjemně svým systémem i celkovým zpracováním. Dá se říct, že herními principy se pořád velmi blížila 3, byť zde například byla implementována nová inovace zapojení hrdiny do bojů, což bylo ale velkým plusem. A myslím, že i grafika herní mapy, byť prošla obrovskou změnou, si stále hodně zachovala z původního systému. Další díly mě o tom už nepřesvědčily. Je zkrátka škoda, že po neshodách v 3DO došlo vůbec k prodeji této jasné značky. Šlo klidně vydávat hry podobně zaměřené 3 či 4, které mohly mít podobné herní mechanismy, které se s příchodem dalších dílů evidentně vytratily. Podobný osud zastihl i Interplay s jasnou jedničkou jménem Fallout...
  • Héj a co dungeon? To byla vždycky moje nejoblíbenější frakce. Jinak nejlepší ze série je pro mě osobně trojka a za ní v těsným závěsu dvojka.
  • Jsem hnidopich , nemělo by to být Heroes Might and Magic VI?
  • super, uz se tesim. dvojka a trojka byly nejlepsi dily. jestli je pravda, co se povida, tak tohle bude perfektni dil
  • Mopped
    Tý vole, čestný host redakce Score.
    Doufám, že budoucí recenzi této hry bude psát někdo jiný. Nejlépe člen zdejší redakce. Nejsou sice tak významní, jako tato osoba, ale umí celkem dobře recenzovat.
    Docela mě polilo horko, když jsem spatřil jeho jméno tady.
    A nejlepší je stejně dvojka, jestli se nepletu.
  • True;)
  • A Dungeon nejsou? Pchee..
  • Serii Heroes ani neni treba nikomu predstavova je to jedno masivni hledani artefaktu bitev skillu kouzel a mnoho dalsiho jeste dnes si pamatuju na svuj plakat s tematikou trojky - ta je skutecne ze vsech dilu nej nicmene dvojka me bavila hodne dlouho a u petky jsem se take dost pobavil myslim si ze to bude velky adept na hru roku ale bude to mit hodne tezke
  • waw, recenze od mikolase tucka na tiscali? dobry :)
  • Na HOMM2 jsem vyrostl :) a tudíš jsou pro mě stále nejlepší co jsem hrál, 3ka byla taky dobrá, 4 s emi absolutně nelíbila, ale 5tkou jsem si to zcela vynahradil.
  • Vím, že to není populární názor, ale mně právě odsuzovaná 4 přišla nejlepší a tak neustálé vracení se k trojce moc nevítám. Navíc se trochu bojím nepřehlednosti 3D zpracování.
  • Janun
    U 4-ky byla největší vada absence generátoru náhodných map!
  • Janun
    Taky považju trojku za nej díl, ale dvojka taky měla něco do sebe :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit