Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol, tys musel puknout vzteky, když jsi zjistil, že se to nikde nedá stáhnout a můžou to hrát jen ti, kteří si předem zaplatili *5*
  • Assetto Corsa je taky nevydaná alfa a na warezu ji najdeš ;)
  • tak jako Star Citizen ? a spousta dalších ? důvodem proč není crack je, že to není na steamu (steamworks je na prolomení vcelku snadný)
  • nejen, ze jsi pirat .. jeste jsi uplne hloupej (jeste nevydana pre-alfa verze na piratebay? asi neeee ... neboj .. budes nam to moct ukrast az to bude hotovy) ... ty rendere *14*
  • To je mi jasny ze nemuzes vedet vsechno... jenom jsem to zkusil protoze jsi vypadal ze bys treba mohl vedet :D
  • á.. zas tenhle project s.c.a.m.

    vite jak pozate ze hra neexistuje a jen se berou penizky od naivek? zajtete na nejvetsi zatoku kde je vsechno, zadate project cars a nenajde nic.

    ale jako rendery pekny *3*
  • priste doporucuju si nejdriv precist diskuzi *3*
  • zlatá éra už byla, teď nastupuje nová :)
  • pro koho by měla být podle tebe závodní hra teda ? *7*
  • Drasto pohledej na WMD .. o Fanatecu nic nevim .. sam mam DFGT, ale na WMD je na 100% nekolik threadu venovanych primo Fanatecu. Neni v silach jedince vedet vsechno *3*
  • To je presne to o cem mluvim! Takhle by mel vypadat kazdej jejich trailer :D
  • pro automobilove fetišisty dobry, jinak nuda
  • Netusis jestli uz maj profily pro volanty od fanatecu? Rizeni a forcefeedback mi buhvi proc v tyhle hre fungujou nejak divne. Volantem musim vzdycky otacet jako blazen a forcefeedback mi nejel vubec.
    Kazde zapnuti pCars v posledni dome pro me diky tomu bylo docela zklamani. Pamatuju ze v tech prvnich verejnejch alpha verzich mi to fungovalo...
  • Doporučuji tohle video, které klade důraz na zvuky https://www.youtube.com/watch?v=uw-XbK2IzS0
  • Je mi docela lito ze nedavaj v traileru trochu vic prostoru zvukum aut ze hry. Vzdycky tak moc prebijej tema jejich epickejma muzikama...
  • vypadá to opravdu úžasně.. to se jim musí nechat.. :)
  • Je to pěkný, ale co naplat, jízdním modelem a celkovou reálnou atmosférou se to Assetto Corse rozhodně nevyrovná. Jinak je to ale rozhodně velkolepá hra. Nyní je zlatá ére závodění na PC!
  • Tím že to bylo ve dne jsem o tu hru ztratil zájem *16*
  • Mart9
    A sakra *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit