Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    error 404
  • A me se ta diskuze libi :-). Ale tak mozna, ze bych se podival i na to video?? Ne?? Je o autech a nebo o spore odenych divkach, co myslite??
  • Proc uz se konecne neco nedela s tim prehravacem?
  • FeebeE
    tuhle hru se snažím už půl roku koupit... škoda, že prodeje pozastavili :-/
  • Je to pěkný, ale co naplat, jízdním modelem a celkovou reálnou atmosférou se to Assetto Corse rozhodně nevyrovná. Jinak je to ale rozhodně velkolepá hra. Nyní je zlatá ére závodění na PC!
    • no že bych z jízdního modelu v Assetto stříkal to se taky říct nedá .. a jak můžes srovnávat něco co si ještě nehrál stím co teď hraješ v alha verzi to fakt nechápu, to je tak těžký se dostat přes tak hloupou subjektivnost?
      • 1. že z něho nestříkáš neznamená, že se jízdní model neblíží realitě.
        2. project cars jsem hrál (jednu z posledních verzí), tak o co jde? :)
        3. obě hry jsou určitým způsobem rozpracované, nevidím jediný důvod proč je nesrovnávat, navíc když autoři obou her ji chtějí udělat co nejvíce reálnou.
    • zlatá éra už byla, teď nastupuje nová :)
  • Je mi docela lito ze nedavaj v traileru trochu vic prostoru zvukum aut ze hry. Vzdycky tak moc prebijej tema jejich epickejma muzikama...
    • Doporučuji tohle video, které klade důraz na zvuky https://www.youtube.com/watch?v=uw-XbK2IzS0
      • To je presne to o cem mluvim! Takhle by mel vypadat kazdej jejich trailer :D
  • Mart9
    Já chci to p o r n o vidět!
  • To Porsche je nějaký vysoký ne ? :D
  • Je to fakt hezký, až mě to zase donutilo si to zahrát. Jdu se vyblbnout na Nordschleife *2*
  • Ale jo, uz to jede a vypada to dobre, toz pockame a uvidime.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit