Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Nevěřim :)
    * že jsou to záběry ze hry....
    Ale hudba by se dobře hodila do Kingdom Come
    • Verit nemusis ... pouzij hlavu, youtube a google .. zjistis, ze je to tak
      • Mart9
        Nechci, od toho chodím na games, abych se tu vše o hrách dozvěděl.
        • pak ti ale nezbyva, nez verit *3*
          • Mart9
            Tak pořád mám tu hlavu, abych věděl, že tomu, co je napsáno ve videu, nevěřím :)
            • Mart9
              A sakra *4* *4*
            • Tady klidně můžeš, přihazuju pár svých obrázků ze hry. Bohužel už mi karta neutáhne nejlepší nasvícení a stíny, takže to ani není nejhezčí nastavení.

              http://cloud-3.steampowered.com/ugc/901015155499199709/7519A5610CAC082697A13558F00E5397C85A9B13/

              http://cloud-2.steampowered.com/ugc/901015155499213424/C63BD347CB4DC657A33D28F2F7C37A5EFF9446B9/

              http://cloud-2.steampowered.com/ugc/901015155499247357/19046C02A9AE47A2E94A80EBFACB63933D7CCF38/
            • jeste hur ... developer
            • Mart9
              fanboy....
            • Jasne ... tak ale pak nebrec, ze jsi za vola, az zjistis, ze to proste je neupravene ingame *3*

              Peace
  • God-of-War
    Tak tohle je krutopřísný! Ste maséři a já vám poděkuju koupí originálky. *3*
    Fakt pecka. A taky potěší požití Morfeusu. *14*
  • Tím že to bylo ve dne jsem o tu hru ztratil zájem *16*
  • pro automobilove fetišisty dobry, jinak nuda
    • pro koho by měla být podle tebe závodní hra teda ? *7*
  • andrewz
    Podle "PROJECT CARS WILL BE RELEASED STARTING NOVEMBER" na ofiko stránkách usuzuji, že letos vyjde jen verze pro PC, která je již v hratelné podobě, a zbytek dorazí později.
  • á.. zas tenhle project s.c.a.m.

    vite jak pozate ze hra neexistuje a jen se berou penizky od naivek? zajtete na nejvetsi zatoku kde je vsechno, zadate project cars a nenajde nic.

    ale jako rendery pekny *3*
    • lol, tys musel puknout vzteky, když jsi zjistil, že se to nikde nedá stáhnout a můžou to hrát jen ti, kteří si předem zaplatili *5*
      • ty si ale hloupej kdyz si kupujes neco co si nemuzes vyzkouset
      • ... LOL ! dobrej stěr. +1
        • Mart9
          Dáda to s dětmi vždy uměla.
    • tak jako Star Citizen ? a spousta dalších ? důvodem proč není crack je, že to není na steamu (steamworks je na prolomení vcelku snadný)
      • Ono to na Steamu je .. ale nova verze vychazi kazdy tyden ... proc by to nekdo crackoval?
        Edit: teda pres Steam se to updatuje .. hlasi se to samozrejme k WMD serveru pro overeni ...
        • afaik hra není plně integrovaná do steamu a nemá steamworks ochranu, nebo jo ? můžu se mýlit :)
          • jak rikas ... viz Edit mojeho prispevku vyse
    • nejen, ze jsi pirat .. jeste jsi uplne hloupej (jeste nevydana pre-alfa verze na piratebay? asi neeee ... neboj .. budes nam to moct ukrast az to bude hotovy) ... ty rendere *14*
      • Assetto Corsa je taky nevydaná alfa a na warezu ji najdeš ;)
        • Pokud vim, tak Asseto dokonce melo nejakou verzi uplne free, ne? Samozrejme nevim, jestli je to ta na warezu.
          • proč teda diskutuješ o něčem co nevíš je mi záhadou :) a navíc, co má polečného free demo ukázka (a to byl jen showroom pokud si pamatuju) s tím že je aktuální verze z early accesu na warezu je mi záhadou ještě víc :D

            EDIT: Space Engineers má updaty i několikrát do týdne, a všechny sou na warezu, hmm :)
            • God-of-War
              A to se tim jako chlubíš?
            • U CARSů to je složitější a to proto, že používá vlastní autentizační server pro ověření identity při přihlašování do hry. Tady by nepomohlo jenom obejití ochrany Steamu.
            • proc se hry crackujou ? aby si je zloději mohli zahrát zadarmo, to je vcelku logické v tomhle jinak nelogickém světě :/
            • tak treba abych se to od tebe dozvedel, ze je to aktualni verze *2* Dik .... v kazdym pripade to uplne nechapu, proc se s tim nekdo crackuje. Nemluve o tom, ze soucitim s Kunos .. hnus je to
  • Jestli to bude jak NSF Shift, tak to bude pecka...
    • Grafika může být pěkná, ale pochybuju že něco dokáže překonat fyzikální model gran turisma 6. PS: nechápu jak někdo může říct, že jestli to bude jako NFS SHIFT tak to bude pecka. NFS SHI(F)T 2 jsem si koupil před týdnem a v PS3 se disc ani neohřál a musel ven! Je to totální odpad. Hold jak si člověk zvykne na téměř reálnou dokonalost GT6, nelze akceptovat nic jinýho.
      • Přesně tak máloco se vyrovná fyzice v gran turismu 6 .Kdo hrál GT6 na volantu prakticky ho uz nebaví nic jiného čistě kvůli fyzice ovládání .. Myslím že tvurci autoher by se měli daleko více zaměřovat právě na fyziku.. A potom až mazlit ten zbytek .. Ale treba se to project cars povede .)
        • NFS Shift je pro malé děcka .. Naprostý odpad co se týče reálnosti .. Vy co píšete že fyzika gran turisma 6 je překonána vším, jste ji jednoduše nikdy s volantem nehráli .. Pokud hrajete s gamepadem nebo nedej bože na klávesnici tak se není o čem bavit *5*
      • Další co neumí nic jiného než kritizovat NFS...
      • Ty jsi z toho brždění trochu zabržděný, ne? Fyzika GT6 už je překonaná snad vším, co kdy vyšlo na PC *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit