Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak co tady ctu, je jedna vec jista,cesi a slovaci maji zajimavy system hodnoceni her,co je levnejsi a bez mesicnich poplatku je proste nejlepsi,nerikam vsichni,jsou i taci kteri opravdu maji radi ten nebo jiny typ her, proto jich je vice,ale ty citace,,podivej tady neplatis mesicni poplatky jako u SWo.. to je lepsi to je super hra to bude fantasticke,vlastne to uz je naprosty trhak, jinak bych se tech jasnovidcu chtel zeptat jake budou cisla na pristi tyden v sazce *4* kdyz uz ted vi kolik bude a jak velkych datadisku,, no proste prima cteni kdyz se clovek chce zasmat...
    • MaXi
      content bude pridavam i jako patche, takze ne kazda hloupost se dostane do datadisku, tim padem nebudou zas tak rychle... a navic pokud pujde v tomto ohledu GW2 ve stopach GW1, tak datadisky nejsou potreba k plnohodnotnemu hrani, protoze sice pridavaji content, ale neupravuji stavajici podminky, tzn clovek neni nucen koupit datadisk a doexpit postavu, aby mohl hrat endgame pvp :) pokud clovek nechce investovat nebo se mu jen content v datadisku nelibi a nechce ho hrat, proste si ho nekoupi a hraje bez nej tak jako predtim :)
      • to neni tak úplně pravda, každej datadisk přidával do hry další skilly (i důležitý elity), takže ohnivej ele bez Searing Flames (NF) byl ve svý době spíš k smíchu.. Vlastně nejlíp na tom pak byl ten, co vlastnil všechny datadisky, což jsme postupem času byli úplně všichni.
  • to čo je do hajzlu? jak ne na dobirku? kdyz mi kod prijde postou, tak snad na dobirku ne? to jsem teda stastnej ze budu muset platit pres ucet, to si radsi 3 kila priplatim a objednam si deluxe edici z buy.guildwars.com, kdyz uz ucet, tak at k ty hre mam lepsi bonusy nez nabizi cechum
    • walltar
      Já osobně taky radši koupím přes ten GW shop .... chvilku sem přemýšlel o té sběratelské edici ale 3K za hru, i když je tam ta soška, nedám. Jenom děkuju tomu co to dělal že tam nedal Zojju sedici na golemovi, to už bych asi neodolal.
      • pres ucet jsem jeste nikdy neplatil a vypisovat o svoji karte nic nebudu, neverim tem platbam. nechapu proc to nejde na dobirku, kdyz mi poslou krabicku s kodem postou, pri prevzeti zaplatim a je to ne? ted se musim kouknout na jiny moznosti platby a taky jestli muzu platit z uctu na netu
        • walltar
          lol .... já si připadám jak v době kamené. Necheš radši všechny ty internety zakázat zrovna? *1*
  • zdravím, chci se zeptat.. v článku je napsáno že obdržím instalační klíč na mail, ale nikde není psáno jestli po vydání hry mi dojde i klasická krabice ? jen kvůli tomu (abych měl doma krabici) si to chci objednat v Čr, aby nebyly komplikace s jejím posíláním..
    • už nič iné ti nepríde... nikomu z európy kto si objedná pre purchase edíciu už ďalšia krabica s DVD nepríde
  • Mohl bych se zeptat, čím by mě, jako někoho, kdo má rád ve hrách příběh (proto bych hrál z MMO SWTOR a TSW kdybych měl čas) mohly zaujmout Guild Wars 2? Nechci začínat flame war nebo něco podobnýho, ale opravdu mě zajímá, jak je na tom GW 2 s příběhem a jestli by to bylo pro mě.
    • Tu máš napríklad prvé video z personal story ľudí... na YT je toho strašne veľa ale nejak sa mi to nechce hľadať http://www.youtube.com/watch?v=soF5yBolsfI
      • Vypadá to celkem pěkně a jelikož se neplatí poplatky... ještě se teda zeptám, jenom pro upřesnění. Asi bych případně měl nejdřív někde sehnat a dohrát původní GW?
        • jako ja mam rad puvodni GW. Hral sem to v zacatcich a hraju ted abych mel bonusove itemy do dvojky, ale nejsem si jisty jestli bych ti to doporucil kdyz je dvojka tak blizko.
          De hlavne o to, ze vpodstate budes hrat sam (neni to pravidlo ale je to rychlejsi nez shanet partu lidi, ja sam to hraji vpodstate sam i kdyz sem v guilde)....neni to tak jednoduchy jako kdyz byl jen puvodni dil (ted je svet strasne obrovsky a lidi maji tunu veci co na praci nez pomahat nekomu v zacatcich a behat s nim po prvnich misich). Pokud si chces projit pribeh...udelat mise...v pohode, de to v klidu az pochopis co a jak...naka guilda ti pomuze, ale vetsinou ti jen poradi jak si mas sestavit partu (z heroes coz jsou npccka co zastupujou hrace kdyz nemas nikoho ziveho do party) aby si vsechno dal v pohode a bez vetsich problemu.

          Hra je to fakt pekna....je to fakt jiny mmorpg nez vse ostatni a dobry je, ze i kdyz se do toho ponoris ted a nestihnes do vydani dvojky dohrat mise nebo nabrat body aby si mel bonusove predmety ve dvojce, tak se k tomu muzes kdykoli vratit. Jednicka urcite jeste par let prezije a stoji fakt malo se vsema datadiskama. Navic se vsadim ze skupiny lidi co budou hrat dvojku se budou vracet do jednicky neco si spolecne splnit.

          Asi si prvne zkus trial na guildwars.com ....startovni lokace je fakt nadhera (aspon byla v roce 2005 ...tehdy nam to vyrazilo dech) a jestli te to bude zajimat po tech 10 hodinach tak si muzes koupit tu hru nekde jako Complete Edition nebo i od ncsoftu prime ve hre za asi 40 dolaru (nejsem si jisty ...mozna min)

          Proste zaverem jestli muzes obetovat desitky...spis stovky hodiny do letnich prazdnin, kdy asi vyjde dvojka tak do toho klidne bez.....ale pokud mas par hodin tydne tak to fakt nestihnes. Jo a knizky taky nejsou k zahozeni...hlavne prvni Ghosts of Ascalon je fakt dobre napsana...druha se uz tak nepovedla, ale porad to byla celkem zabava cist.
          • Včera večer jsem si zkoušel GW trial a vím, že se hra nemůže soudit podle prvních 10 minut. Ale přesto: připadalo mi, jakobych hrál WoW, jenom postavy se hůř pohybují interface je horší. A WoW mě vůbec nebaví.

            Možná se tohle všechno nějak zlepší a nastoupí ten příběh, ale na začátku jsem si ničeho takového nevšiml.
            • tak mozna je to tim zacatke...ze nejsou skilly a tak. ALe co maji porad lidi s tim wowkem :) ...GW je prave hra snad nejvic odlisna od tohodle typu her ala wow (kdyz nepocitam naky mmofps a mmorts)

              Tezko ti poradit kdyz se neumim poradne vzit do tvoji situace...me to tak neprislo a to sem hral betu wowka a za rok sem hral tehdy pred 7 rokama betu GW...ale mel sem partu lidi se kterou sem to hral no...hrozne sem se divil ze se levelovanim nezvysovala mana a nechapal sem jak se ta hra da takhle hrat :).

              Kazdopadne jestli je tvuj strach ze je to jako wow tak to te muzu ujistit ze toho se bat nemusis...ta zacatecni lokace trialu je jen tutorial vpodstate kde jsou pouze questy a zadne mise (kolem kterych se pribeh GW toci) ...k nem se dostanes prave po ty zacatecnicky lokaci.

              Ale musis se rozhodnout sam.... jestli se odvazis do toho dat tech nekolik stovek. Jestli si fakt hral jen 10 min tak asi zkus par hodin a pak uvidis jestli te aspon neco zaujalo, ale musis chapat, ze na zacatku mas na vyber z par kouzel a poradne spolu ani nespolupracuji...az casem pomalu dostavas dalsi, protoze GW je spis o skillech co muzes pouzit nez o vybave
            • jj, ten trial je hrozný, vôbec nepredvedie kladné stránky hry.. veď v ňom ani nemôžeš založiť partu. Ale čo sa týka toho pohybu, to je pravda, že je taký neprirodzený.
          • sankuri
            Ted uz tak nadherna neni, vlastne je ze vsech nejhnusnejsi:-)
        • No to je na tebe, popravde ja som hral len trial, ale príbeh som si viac menej celý prečítal na wiki a niektoré zaujímavé časti pozrel na youtube. Keby GW2 nie je za dverami, tak by som si to rozhodne ešte kúpil, lebo celá séria za tych 600-700 korún fakt stojí za ten peniaz

          hore som editol svoj post, tak si to ešte prečítaj ak chceš
          • Četl jsem, díky moc za info.
        • sankuri
          Rozhodne ano, krome pochopeni pribehu je GW1 vyborna hra i na dnesni dobu. Se vsemi datadisky se da sehnat za cca 650kc a samozrejme taky neplatis mesicni poplatky.
          Taky se da v GW1 odemykat rewardy pro GW2, viz:
          http://wiki.guildwars.com/wiki/Hall_of_Monuments_Reward_Calculator
    • http://guildwars2.cz/pribeh/
      Práve v tejto chvíli čítam knihu Ghosts of Ascalon, potom ma čaká Edge of Destiny :) len preto, aby som sa pripravil na dianie v GW2
      Jednotka má veľmi silný príbeh a dvojka v tom pokračuje...
      A ešte vyprávanie príbehu je veľmi dobre spracované... na tej stránke čo som ti sem dal, máš všetko vysvetlené
      edit: ako tak pozerám tak to tam veľmi vysvetlené nie je *2*
      No jednoducho príbeh sa delí na 3 časti: osobný príbeh, ktorý je v podstate akoby si hral RPG vo vnútri MMORPG.. môžeš ho robiť sám, ale môžeš si invitnúť kamošov nech ti s ním pomôžu. Každých 10 levelov sa príbeh vetví, takže nie je len 1 lineárny postup, ale každý to prežije trochu inak...
      Potom je príbeh v rámci 8 dungeonov, ktoré rozprávajú príbeh rozpadnutej guildy Destiny's Edge (z knihy Edge of Destiny)
      A nakoniec je celosvetový príbeh, ktorý sa točí okolo drakov a jednotlivé pokračovania budú pridávané datadiskami. V základnej verzií hry máš 3 frakcie, ktoré sa rôznymi spôsobmi snažia zničiť drakov a ty si musíš vybrať ku ktorým sa pridáš a podľa toho sa ti dosť zmenia niektoré úlohy... Jedna frakcia chce drakov zniciť čistou silou, druhá chce nájsť odpoveď v starodávnych knihách a artefaktoch a tretia frakcia tvrdí, že draci sú nesmrteľní a jediná šanca ako sa ich zbaviť je, dostať ich znova do spánku
      • Jak jsem psal, zní to celkem zajímavě, jenom mám problém v tom, že jsem nikdy GW nehrál (no pár hodin kdysi dávno...) a o knížkách slyším poprvé.
        • MaXi
          neni vubec potreba znat pribeh z GW1... jelikoz se hra odehrava 250 let po skonceni GW1, tak stejne moc pribehu pokracovat nemuze :) a s temi, ktere pokracuji (napriklad legendarni guilda Destiny's Edge nebo probuzeni starych draku), nas hra urcite postupne dopodrobna seznami, protoze o tom to preci je :) + 1/3 pribehu je osobni pribeh vasi postavy a ten je zcela novy ;) takze se vubec nebojim, ze by novi hraci (i ja jsem novy) byli o neco duleziteho ochuzeni :)
        • Tak ako píšem :) 1tku som nehral ani ja, iba na tej wiki som to preštudoval, lebo nemám ani toľko času na hranie - skôr vyjde dvojka ako by som dohral jednotku so všetkými kampaňami. A knihy sú len pre tých čo sa do toho fakt zažrali.. dajú sa zohnať aj v PDFKu dakde na torrentoch ak sa ti nechce ich zháňať. Ja som si ich kúpil cez www.bookdepository.com za 12€ obe dokopy... je to lacné
  • Můžu se zeptat jak to bude se sběratelskou edicí ? Bude ke koupi taky, nebo jen ta základní verze ? Začíná v tom bejt zmatek ...
    • sankuri
      Tady je to prehledne popsano, snad ti to pomuze:
      http://guildwars2.cz/tiskova-zprava-spolecnosti-comgad/
    • http://guildwars2.cz/tiskova-zprava-spolecnosti-comgad
  • není mi moc jasné jak budu moct zaplatit tuhle pre-purchase edici.. to budu muset přes PayPal nebo něco takového ? moc někoho prosím o objasnění, díky *4*
    • v dnesni dobe muzes platit s 99 procent karet, akorat musis mit aktivovane SSL. To ti udelaj na bance za 5 minut.
    • sankuri
      Kreditkou. PayPay a PaySafeCard by taky mely jit.
      • A slo by to i prevodem s Komerckou, kdyz bracha kupoval SW, tak to tak slo?
      • takže chápu správně že je možné platit převodem na účet například z internet bankingu ? chci mít jistotu *15*
        • nemôžeš...
          • díky za objasnění... teď v tom mám ještě větší bordel.. pokud mi má po zakoupení přijít na email instalační klíč, tak to musím zaplatit přes kartu.. nechápu tedy proč by nemělo jít platit přes internetbanking ? nejsem v tomhle nijak zběhlý, tak se omlouvám..
            • pozri...
              internet baking = otvoríš stránku tvojej banky, prihlásiš sa, dáš zadať tranzakciu a naťukáš číslo účtu a kód banky prijímateľa spolu s hodnotou, ktorú chceš poslať. Takáto operácia trvá aspoň 2 dni kým sa zrealizuje + ešte platíš drobný poplatok za prevod (ak posielaš do zahraničnej banky, ktorá nie je v ronakej bankovej skupine tak je ten poplatok veľký - aj 500kč )

              slangovo platiť kreditkou = v obchode strčíš kartu do toho stroja, naťukáš pin, a tranzakcia sa hneď zrealizuje, tebe sa odčítajú prachy z účtu, im sa pripočítajú
              na internete sa to platí tak, že na nejakom Eshope naklikáš, že ideš platiť cez VISA/MasterCard/a iné, otvorí ti to zabezpečené okno, kde už máš zadanú hodnotu, ktorú ideš zaplatiť a len tam naťukáš svoje 16ciferné číslo z prednej strany karty, svoje meno a dátum expirácie karty, potom zo zadnej strany ešte zadáš 3ciferné číslo a platbu odošleš. Im to ukáže, že si poslal a automat ti pošle mail s informáciami ako si stiahnuť hru a vytvoriť účet

              na to aby ti táto platba kartou fungovala, musíš si to najrpv aktivovať v banke, niektoré staré karty ešte nie sú embosované (nemajú vypuklé údaje na karte) a tie treba tuším zameniť za novšie karty... ešte záleží od toho aký typ účtu vedieš a v akej banke. Napríklad kamoš je v nejakej SVK banke a tam mu dali len platobnú kartu MasterCard, ktorou sa dá platiť len v niektorých obochodoch. VISA je univerzálna
            • blixa
              Platit pujde kartou, bankovnim prevodem, nebo Gopay penezenkou.
      • Mě by zajímalo kolik lidí skutečně vlastní tzv. kreditku, většina lidí nazývá kreditkou debetní karty a podobný vymoženosti.
        • Napríklad ja som študent a z Českej Sporiteľne som dostal embosovanú platobnú kartu, na ktorej je logo VISA a môžem s ňou v pohode platiť v obchode a aj cez internet... nie len bankové prevody. Túto možnosť majú už všetky nové karty, len niektoré patria pod MasterCard. Rozdiel medzi kreditnou a debetnou je v tom že s kreditnou môžeš ísť aj do mínusu.
          • A s debetní kartou také ... pokud máš na účtu povoleno přečerpání, o což musíš v bance zažádat. Já jako student tam mám možnost jít až - 20 tis. Kč (úrok z částku v mínusu je 17 % RPSN, a je zde povinnost být alespoň jednou za půl roku v plusu ..)

            Co se týče té kreditky, tak tam je to většinou tak, že si můžeš zajít do mínusu bez nutnosti platit bance úrok, ale to pouze v případě, že to stihneš vrátit např. do 35 dnů (tzv. bezúročné období).. jinak kreditka představuje v podstatě krátkodobý úvěr ..

            jednoduše kreditka se vztahuje k nějakým extra penězům navíc (ne-vlastních), k úvěru .. debetní karta k účtu a k prostředkům, které na něm máš ...
            • pravdaže mám racionálny dôvod, som študent a nemám stabilný príjem a keby nejakým failom, prejdem do mínusu, tak to nemám ako splatiť
            • .. stalo se mi, když jsem načepoval a až při platbě u pokladny uvědomil .. :)
            • Zeon: a máš pro to i racionální důvod? ... jinak jako speciální případ mi to nepřipadá, neznám moc lidí, co nemají přečerpání povoleno .. (ono popravdě můžeš přečerpat i běžný účet, ale pak máš nějakých 25 % p.a.) .. ten debet je prostě pro pohodlí, nějaký polštář (např. když zrovna nemám u sebe peníze na benzín ani v keši, ani na účtu - stalo se mi :))
            • Viem, len to je špeciálny prípad a ja som si to prečerpanie náročky nenastavil. Neznášam keď niekomu dlžím a už vôbec nie hnusným bankám.
        • sankuri
          Nj udelej to blbuvzdorne a oni vymysli jeste vetsiho blba
  • Specialni itemy zlepsujci schopnosti = specialni na.rat ode me

    PS: budu to stahovat porad dokola a smat se jak ke okradam a jak jim ubyvaji penize na ucte *3*
    • To myslíš ten +2 ku všetkým statom, ktorý na leveli 5 vyhodíš?
      Tam sú jediné lákadlo headstart a beta prístup... ten prsteň je totálna zbytočnosť
    • jestli myslíš, že tuto hru budeš warezit, tak máš smůlu, nikdo se s tím drbat nebude, když to jde koupit za pár prachů a hrát
      • sankuri
        Ale warezit klidne muze, jen pak cele jeho hrani bude spocivat v cumeni na login screen:-) Nikdo se nebude namahat s tvorbou free serveru, kdyz je to hra bez mesicnich poplatku.
        • Gratuluju, ted uz se jen poplacat po ramenech jak jste mu to nandali. Detail je v tom ze to byla ironie. *15*
          • nikto tvoju iróniu nechápe
            • Jo to bude asi ono.
        • To zalezi na tom jak casto budou vychazet datadisky a kolik za ne budou chtit. Takze je tu varianta, ze to mozna vyjde stejne jako mesicni predplatny :))
          • sankuri
            Mno kdyz Anet delal datadisky u GW1, tak se co do obsahu a velikosti vyrovnali puvodni hre, radsi si priplatim a podporim kvalitni vyvojare:-)
    • sankuri
      Zadne takove itemy v GW2 nejsou a nebudou, mozna by sis mel o te hre aspon neco zjistit, ono trollit bez nejakych zakladnich znalosti je docela fail:-)
  • Ten pre-order nedává smysl. Všechno co za těch 500Kč dostanete je možnost si zahrát ten první den headstartu a pak musíte stejně doplatit zbytek do standardní edice za 1199Kč.

    Kdyby to obsahovalo přístup do beta víkendů, tak bych to chápal. Ale takhle to zatím působí jen jako past na lidi.
    • sankuri
      Proto kazdy soudny clovek sahne po pre-purchase edici. Pokud si vsimnes tak sam Anet pre-order vubec nenabizi, to je akce prodejcu kteri nabizi krabici.
      • Urug
        Mno a tím, že to bude stát v sobě vydání 1200kč, si jseš jistý?
        Poměrně mě vyděsila změna na https://buy.guildwars2.com/ . Stránky jsou již v němčině (pro evropany zřejmě) a cena se změnila z 60$ (cca 1000kč) na 55€ (cca 1400kč).
        Jinak počítám, že s klíčem koupeným třeba v Americe si na evropském serveru nezahraji...?
        Kdybych věděl, že to nebude levnější tak do toho du hned, ale zas si pak kazit zážitek ze hry vidinou, že sem ty dvě kilča mohl prochlastat...
        • sankuri
          Pouzivam Firefox a castku tam mam porad v dolarech.
          • Urug
            Hm já už zase taky...heh tak pokaždé se mi načte jiná verze, teď to mám zas francouzky :)
            Každopádně tam je 54.99€ , 49.99liber a 59.99$
            ...zkus to párkrát refreshnout
  • me by zajimalo vice objasnit nasledujici - klidne bych krabici ozelel
    Standardní edice pre-order

    Zakoupením tohoto balení získáte následující bonusy:
    Vstup do hry o jeden den dříve
    Krabici se standardní verzí Guild Wars 2 na den premiéry (po doplacení rozdílu ceny mezi preorder a standardní edicí)
    Prodejci: všichni dobří prodejci počítačových her (do vyprodání zásob)

    Doporučená cena: 499 Kč/19,99 €
    • A co na tom potrebujes objasnit? Teda ak bude GW2 hrat len vykvet takychto poloretardovanych jedincov ludskeho druhu, tak to potes noha...
      • uvadena cena 499,- za standard bez krabice je pro me vcelku zasadni info co rozhodne o koupi... overeni faktu, ze nedojde o navyseni popr. jake a dalsi info ...na hernim vebu povazovat za retardovanost je pro me prekvapenim
        • teraz zaplatíš 500, potom doplatíš 700. GW2 NEbude stáť 20 eur... to už by bol aký nonsense.. žiadne mesačné poplatky, žiadny Pay2Win ale krabica za 20 eur....
  • posledni sance jak na tomhle failu vydelat, az to vyjde a propadne tak si to totiz uz moc lidi nekoupi no
    • sankuri
      Sis splet diskusi tato neni o SWTORu:-D
      • Já bych se i vsadil že to je nějakej hráč SWTORu xD Koupil to, teď toho lituje a tak odsuzuje hry co mají opravdový potenciál xD
    • jediny fail si ty :) ako mozes sudit nieco co este nevyslo a co hodnotia recenzenti a novinari ako velkmi kvalitny titul uz z tych testov ... ked sa ti to nepaci nekupuj.. nik tu nie je zvedavy na trolla ako si ty ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit