Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a sektari se raduji.. kde jsou ty doby kdy bylo gw revolucni .. chjo :(
  • Ještě, že to jde koupit kdekoliv v evropě.
  • Jen blázen může kupovat hry v předprodeji. Není hra, která by vyšla dodělaná a u MMO tohle platí několikanásobně.
    • Tak som crazy :D
      • To jsi. *3* Já si počkám aspoň pár měsíců na finální produkt.
  • cena ani obsah nejsou odpovídající *9* ale co se dá dělat, holt dřeme kůži až na kost...
    • Urug
      Mě tedy 499 Kč/19,99 € za standardní pre-order velice mile překvapilo.
      Že bonusy v těchto nadstandardních edicích neodpovídají cenovému rozdílu je podle mě v pořádku - jsou určené pro nadčence, kteří mají tímto způsobem možnost podpořit autory hry.
      • Ale to si asi nepochopil... Keď hra vyjde, tak budeš musieť doplatiť zvyšok. Zatiaľ predajci nevedia koľko to bude stáť, tak zatiaľ berú 20€ a tým máš zaručený ten 1 denný headstart. Potom ešte cca 30€ doplatíš
        • Urug
          Však to je to samé :)
          Kurvafix vedle...a ještě sem nechtěně editnul předchozí příspěvek...však víš na co sem chtěl reagovat
          • jj, viem :) bolo by to fajn keby to stálo len 20€, to by som na to nahovoril zo pár kamarátov ale nemyslím si, že to tak bude. Zas len zle sformulovali tú informáciu
          • Tu je to dobre vysvetlené:
            http://www.comgad.cz/clanek/8216-guild-wars-2-v-predprodeji-od-10-dubna-2012

            "Standardní edice pre-order
            Zakoupením tohoto balení získáte následující bonusy:
            Vstup do hry o jeden den dříve
            Krabici se standardní verzí Guild Wars 2 na den premiéry<<<<<<<<<<<< (po doplacení rozdílu ceny mezi preorder a standardní edicí)>>>>>>>>>>>"
            • Zeon : Vsak je to to stejne co u SWTORu.Ta sis taky koupil za 150,- nejaky kod a pak kdyz posilali krabici tak tech 150,- odecetli od tech 1100,- nebo kolik to stalo normalne.Tady to bude asi stejne, zaplatis 500,- predem a pak tech 600,- do te plne ceny.
              Jde o tu "jistotu" ze ti to poslou na 100%.
            • keď tak na to pozerám, tak to naozaj znie akoby stačilo zaplatiť 20 eur... ale to jednoducho nemôže byť pravda, tam ide o to, že si zarezervuješ ten 1 denný headstart skôr ako sa vypredajú zásoby
    • ? porovnaj si to s wowkom alebo swtorom, čo ponúkajú .., zaplatíš za to niekoľko tisíc len za krabice + 500 kč mesačne - to odpovedá obsahu?
      Podľa mňa hra, ktorá ma s týmto obsahom bude baviť minimálne zo 6 mesiacov za tie peniaze stojí (vyrovnané PVP sa dá hrať donekonečna, tak rátam, že aj niekoľko rokov ma to môže baviť ako napríklad aj BF,CS a podobne)
  • smejki
    Boha, já čet "v prdeli od úterka" *15*
    • To čtu běžně.když je tam v prodeji *1* *1* *1*
      • Inquisitor
        Jde vidět na co myslíš :D
  • sankuri
    Deluxe verzi tady nemaj, takze nezbyva nez si ji koupit na https://buy.guildwars2.com/
    • Joha
      Len ma zaujíma či to bude prerátané na Eurá s približným Kurzom Dolár-Euro alebo len prepíšu značku a štandardná edícia bude 59.99€.

      Ak by to bolo ale prepočítané poriadne tak 45€ za normálnu a 55€ za deluxe mi príde ako veľmi dobrý deal :D

      EDIT: Na Sectore je cena stanovená na 48.99€
  • Nekupuj zajice v pytli uz v dnesni dobe moc neplati.
    • v dobe kdy sou pytle pruhledny a zajici ochutnatelni v ramci beta eventu se nakupuje o neco lip...
      • Mno ja chutnal zajice SWTOR behem bety. Ale ze nez vydaj live shnije mi nikdo nerekl. Narazim na HW issues, ktery v bete nebyly. Mozna je to spojeny s tim ze nastavaly az na dalsich planetach a v bete byly, jen jsem se k nim v zakladni lokaci nedostal.
      • Minimalni procento se dostalo do bety behem nektereho z vikendu, takze pro vetsinu tezko "ochutnat".
        • Urug
          Tak z pěti lidí, o kterých vím, že si podávali žádost, se poštěstilo dvěma. Závěry z toho žádné nevyvozuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit