Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Aha, tak můj příspěvek “AAARARRRGWWW” - Chewbacca byl místními cenzory smazán...
    Chápu že jde o trochu infantilní humor, ale bylo to v podastatě k tématu a rozhodně ti nikoho neuráželo, takže by mě opravdu zajímal důvod. Nebo bych ocenil i krapet slušnosti a obdržel např. zprávu, čím jsem se cenzora dotkl nebo čím jsem porušil pravidla diskuze. Opravdu mě to zajímá protože, bleskovky nebo poslední články ohledně Witchera a GTA V se kupí hatem, nadávkama a jede se vesele dál. Předem děkuji za odpověď ó mocný. *7*
    • Overwatch
      Ahoj, ne že bych ti to smazal já, ale nezbývá než odkázat na ten vysvětlující článek: http://games.tiscali.cz/tema/zavadime-nova-pravidla-moderovani-diskusi-na-games_cz-249423

      Konkrétně kategorie Přemýšlejte: "Ještě než odešlete svůj příspěvek, zamyslete se nad tím, jestli přináší do diskuse něco nového." Pak je jasné, že u kluků ze supportu podobný fanouškovský výkřik asi neprojde... Díky za pochopení.
      • [Pak je jasné, že u kluků ze supportu podobný fanouškovský výkřik asi neprojde... Díky za pochopení.]
        Tak to pardon, ale pro tohle opravdu pochopení nemám. V případě tak světoznámé značky, jako Starwars, je snad i detailů neznalý cenzor schopen zmiňované činnosti "Přemýšlet", a mělo by mu být jasné, že okolo Starwars existuje velmi početná skupina fanoušků., a to dokonce i těch tzv. hardcore, co občas někde napíší i něco jako role-play příspěvěk.
        ...
        Než takovouhle cenzuru, to sem raděj vraťte minulý režim kde se to hemžilo nadávkama a čtvrtina diskuze ppřipomínala žumpu. Pořád lepší než takováhle cenzura. Sice nechci aby tu diskuze vypadaly jako na novinky.cz, ale aby se tu mazalo kdeco podle toho jak se "pán velkomožný" ráno probudil, to zrovna taky ne.
      • Tak hlavně že cenzoři hovoří Wookijštinou, takže rozuměli tomu co psal (asi nic pěkného, když to smazali)
      • ucho
        tak to jsou kluci ze supportu tak trochu magoři, když neprojde fanouškovský výkřik.
      • Lukyz
        Ok, snažím se to pochopit, ale na všechny stejnej metr ne?
        Takže by se pánové ze supportu měli pravidel držet taky a hlavně bych vypíchl tu kategorii "Přemýšlejte"
        Jasný, bouře ve sklenici vody, ale opravdu mi nejde do hlavy jak v kopě všemožnýho balastu a nadávek smáznou zrovna takovou prkotinu. Díky a snad s neviditelnými pány diskuzí budeme i nadále vycházet *3*
      • Veskoslav
        Tak jsou to suchaři a ne nadarmo se říká, že cenzora dělají lidé bez humoru, bez znalosti souvislostí atd.....Mimochodem, Luky jenom přepsal to, co Žvejkal řekl na konci taseru. To že si to cenzor neumí přeložit a je suchar, jenom ukazuje, co jsou cenzoři zač....
        • Zaprvé se říká moderátoři a ne cenzoři. Za druhé, zkus se zamyslet nad tím, jak vypadaly diskuze na games.cz před měsícem.
        • Pethulla
          Tak hlavně doufejme, že se cenzoři nebudou do mrtě držet těch svých pravidel, hlavně ten bod "přemýšlejte bla bla bla" je takový, že může celou diskuzi poslat do kopru, protože přiznejme si na rovinu, 9 z 10 příspěvků nic nového nepřináší.
          • Veskoslav
            Kdyby se drželi tohoto bodu, tak Max a Jack už tady dávno nejsou....
  • Jak jsem uviděl na konci Forda.... slza mi ukápla a to mi táhne na 40.... *5*
  • len nech tam nestrcia radoby vtipnu postavicku, Chewie + Han budu stacit

    zatial uloha toho cernocha je byt prekvapeny a dostat na prdel, podla teaserov
  • Slza nostalgie ukápla *14*
    • Ukápla? Já musel k sousedům o patro níže,že se omlouvám za vytopení jejich bytu *1*
      • kdybys byl pojistenej, tak si muzes tyhle zbytecny socialni interakce odpustit *5*
  • Kdo měl podobnou reakci? :D
    http://youtu.be/PYHdQUyOunA
    • https://www.youtube.com/watch?v=3WSe9ugpXIw
  • Ten sithskej křižník v písku byl prostě skvělej.
    • Veskoslav
      Edit znova...Nejedná se o Sithský křižník, protože není to je imperiální křižník. Sithské impérium nebylo obnoveno. Sice vládl Sith, ale není to to samé jako Sithské impérium, které vedlo válku se starou republikou. Navíc zde nedošlo k otevřené válce, ale pomocí intrik byla republika zavlečena do občanské války, kdy obě strany konfliktu řídil Sith. Jinak imperiální křižník vychází z jedijského křižníku, kdy byla použita kostra pro základ. Změnil se systém můstků a spodního hangáru, který už nebyl tak zranitelný.
      • A i Sithové mezi sebou :)
        • Veskoslav
          Tak tam se snad i s tím počítalo, že se zabíjejí mezi sebou:-D Neznám nějakého Sitha, co by někoho nezradil nebo nebyl někým zrazen. I když stejně je zvláštní, že Temný Jedi=/=Sith, protože Temní Jedi se se Sithy spojili a já jsem si vždycky myslel, že je to jedno a to samé.

          Zase Spam? Ten Váš podělaný systém funguje zcela skvěle....Může mi někdo říct, který človíček to má na starost? By zasloužil vyrazit i s dveřmi....
  • a co když jsou všichni stormtroopeři černoši ? *1*
    • C-BEAM
      mysliš, že tí pajáci čo nevedia strielať a chovajú sa naprosto tupo a neorganizovane boli celú tú dobu černosi ? ;)
      • Jango Fett byl hispánec *3* tak že všichni kloni jsou co ...
        • Veskoslav
          Nebyl hispánec, ale Maor a to je docela podstatný rozdíl....
  • spook.y
    Neměl by být Chewbacca celý šedivý ? *1*
    • chewbacca je dva roky po smrti, takze nie. VAROVANIE : necitajte knihy, nebude sa vam pacit film.
      • Veskoslav
        Těch knih je. V jedné zemře, v jiné žije atd. V jedné je Luke zabit, v druhé propadne temné straně, ve třetí hledá skryté armády staré republiky atd.
        • precital som ich asi pedesiat, a ktomu nieklko stoviek komixov, ale ani vjednom luk nebol zabit. ano stal sa ucenikom Palpatinovho klona atd.. niekolko krat mal zivot na vlasku. ale vzdy to prezil. Ale rad si precitam knihu kde zomrel ak mi teda das jej meno.
          • Veskoslav
            Mmntík. Musím si vzpomenout. Snad do večera ti to sem hodím. Fakt se to dobře četlo. Ale bylo to spíše povídková "kniha" cca 80 stránek.
      • nechali ho chudáka utratit? :(
        • ale originalne, nechali nanho spadnut mesiac. pardon za spoiler.
  • Pecka je mě 40. let a těším se jak 12 letej kluk *14*
  • Kdo ma byt hlavni postava ve filmu ako to ma prosim byt. Ten černý pan a bíla žena? Jen se ptam dekuji za odpoved.
    • Magister_Peditum
      Hlavní postavy by mělo být trio: černoch (bývalý stormtrooper), ta holka (pravděpodobně Lukova dcera) a ten pilot x-wingu.
      • nemaj Jediové zakázaný se množit? ne že by v tý době žil nějakej Jedi u kterýho by za to měl Luke průšvih, ale bylo by divný kdyby nerespektoval ty pravidla
        • Magister_Peditum
          On Nový řád Jedi je oproti tomu z dob Staré republiky dost benevolentní (alespoň v knihách byl). Koneckonců kdyby ho respektovali už tehdy, tak by se nenarodil ani Luke a Leia. *4*
          • Veskoslav
            Ale oni to respektovali:) Vem si Obiwana a jeho lásku, kterou mu zabili. Miloval a přesto nedopadl jako Anakin.
    • to je lukův syn *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit