Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou stovky knih, desítky her a přes 20 000 stran komiksů - takzvaný EU (expanded universe), který vznikal 36 let - Disney vše pohřbil...
  • Disney jen vše ničí. Jsem fanoušek Star Wars asi 25 let a vždy jsem obdivoval, jak obrovský a propracovaný vesmír za těch 30 let vznikl. Disney ovšem celý tento vesmír spláchl do záchodu a začal si dělat nové a na dosavadním obsahu nezávislé filmy a knihy. Já osobně vše od Disney budu ignorovat a zůstanu věrný původnímu obsahu...
  • No vidíš a já zase například nikdy nepřišel na chuť starému Star Treku a novy (především první díl) jsem si užil. *3*
  • C-BEAM
    Hitler mal modré oči.
  • Zaprvé se říká moderátoři a ne cenzoři. Za druhé, zkus se zamyslet nad tím, jak vypadaly diskuze na games.cz před měsícem.
  • Coffin.Corner
    Udělal jen povrchní podívanou v kulisách a s postavami ST. To téma paralelního vesmíru bylo dobře vymyšlené, ale bohužel jeho potenciál absolutně nevyužitý a především z něj nebylo cítit ST, ale tuctovou sci-fi. I když je fakt, že ST filmy jsou jako verze Windows, celkem slušný díl se pravidelně střídá s příšerným, tak se zřejmě i Abrams držel tradice... :)
  • [Pak je jasné, že u kluků ze supportu podobný fanouškovský výkřik asi neprojde... Díky za pochopení.]
    Tak to pardon, ale pro tohle opravdu pochopení nemám. V případě tak světoznámé značky, jako Starwars, je snad i detailů neznalý cenzor schopen zmiňované činnosti "Přemýšlet", a mělo by mu být jasné, že okolo Starwars existuje velmi početná skupina fanoušků., a to dokonce i těch tzv. hardcore, co občas někde napíší i něco jako role-play příspěvěk.
    ...
    Než takovouhle cenzuru, to sem raděj vraťte minulý režim kde se to hemžilo nadávkama a čtvrtina diskuze ppřipomínala žumpu. Pořád lepší než takováhle cenzura. Sice nechci aby tu diskuze vypadaly jako na novinky.cz, ale aby se tu mazalo kdeco podle toho jak se "pán velkomožný" ráno probudil, to zrovna taky ne.
  • Ale vždyť se nové generací dá prostor. Hlavními postavami nebá byt Han, Leia nebo Luke ale ti 3 nováčci. V tomhle bych problém neviděl.
    Ale proti tomu, že si je chceš zapamatovat jako mladé a krásné se nedá nic namítat samozřejmně. *3*
    Mě to zas tak nevadí. Stárnutí je součást života a pokud ty staré herece nebude Abrams násilně cpát do akčních scén, kde jejich pokročilý věk bude znát, tak s tím problém nemám.
  • Díky to jsem nevěděl.Jsou nějaké oficiální knihy ke star wars? Já viděl jen filmy + pár hodin hraní stwor ,tak se v tom moc nevyznám.
  • "Chewie. We're home."..tohle když jsem videl tak me to fakt dojmulo, asi proto ze uz jsem stejne sedivej jako Harrison :)
  • Tak hlavně že cenzoři hovoří Wookijštinou, takže rozuměli tomu co psal (asi nic pěkného, když to smazali)
  • Veskoslav
    Nebyl hispánec, ale Maor a to je docela podstatný rozdíl....
  • ucho
    tak to jsou kluci ze supportu tak trochu magoři, když neprojde fanouškovský výkřik.
  • Veskoslav
    Kdyby se drželi tohoto bodu, tak Max a Jack už tady dávno nejsou....
  • Pethulla
    Tak hlavně doufejme, že se cenzoři nebudou do mrtě držet těch svých pravidel, hlavně ten bod "přemýšlejte bla bla bla" je takový, že může celou diskuzi poslat do kopru, protože přiznejme si na rovinu, 9 z 10 příspěvků nic nového nepřináší.
  • Jango Fett byl hispánec *3* tak že všichni kloni jsou co ...
  • Pecka je mě 40. let a těším se jak 12 letej kluk *14*
  • C-BEAM
    mysliš, že tí pajáci čo nevedia strielať a chovajú sa naprosto tupo a neorganizovane boli celú tú dobu černosi ? ;)
  • Lukyz
    Ok, snažím se to pochopit, ale na všechny stejnej metr ne?
    Takže by se pánové ze supportu měli pravidel držet taky a hlavně bych vypíchl tu kategorii "Přemýšlejte"
    Jasný, bouře ve sklenici vody, ale opravdu mi nejde do hlavy jak v kopě všemožnýho balastu a nadávek smáznou zrovna takovou prkotinu. Díky a snad s neviditelnými pány diskuzí budeme i nadále vycházet *3*
  • Veskoslav
    Nejkrutější jednotky v Africe byl "černý" SS....Ti měli na svědomí jedny z největších zvěrstev. Hitler a jeho Árijská rasa se používala jenom tehdy, když to potřeboval. Obzvlášť on, malý, hnědé oči i vlasy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit