Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rami.cz
    Odzkousel jsem betu a jedine, co me opravdu vadilo, byla priserna animace souboju. Takove sekane machani cimsi kolem sebe :D Mno, za takove penize jim to nemuze, imho, dlouho vydrzet. Davam tomu rok a najedou na f2p...
    Kazdopadne po graficke strance hra vypada nadherne.
    • to je super ze to je jedina vec ktera ti vadi a ze si se tady s nama podelil o tvoje skvele myslenky
    • God-of-War
      Do půl roka f2p..
      • Tezko kdyz to podrzi konzole :)
      • Krescz
        f2p to nebude nikdy...maximalne p2w jako u SWTOR
        • najdi si ve slovniku co ktery pojem znamena...
        • Lol p2w u swtor ? Tady někdo neví o čem mluví.
        • á pán si už z vlastních kulek vyvěštil jaký to bdue mít f2p systém ? :)
          • Krescz
            jop...nemusis mit mega koule na to, aby ti doslo ze je velka pravdepodobnost ze to tak bude...hral si betu? jak te to bavilo? budes platit mesicni poplatky? *3*
      • nejspis spolehaji na to, ze vetsina skalnich fanousku serie si aspon tech par mesicu zaplati a jak opadne zajem, zmeni to na f2p...otazka neni 'jestli', ale 'kdy'
    • Nejakej naivka v minuly diskusi se nam pokousel vysvetlit, ze tyhle animace jsou jen v bete a budou je jeste vylepsovat :D
      • Taky jsem slyšel, že ten build, co teď běží na stress testech je dost starej. Ale nevím, jinou nehraju a přijde mi to od Zenimaxu celkem hloupé. Slyšel jsem, že tam budou kolizní modely u příšerek, které tam teďka jaksi nejsou a hodně jiných věcí.
        • walltar
          Jo máš pravdu ... oni mají vlastně dvě bety. Jedna, která jede pořád a je tam menší skupina testerů a ti hledají a opravují bugy.

          A potom tyhle víkendy, které slouží jen jak zátěžovky serverů. A má úplně jiný build, než ta beta, která jede pořád.
    • tomocz
      hlavně ta střelba z luku vypadá - jak vizuálně tak pocitově - úplně tragicky.
    • Souhlasím jediná věc co mi na hře vadí snad to ještě vylepší.
  • Na mně to působí jako hra, která je technicky a zpracování zhruba 10 let mínus. Pokud se tedy bavíme o AA.Jako platit bych za to 200 kč měsíčně určitě nechtěl.
    • walltar
      Mě řekni kolik je venku líp vypadajících MMO? Technicky Tera, Argeage, to Ffinal Fantasy MMO. Dál mě moc nic nenapadá. Navíc které by se hýbalo tak jak se hýbe tohle v mass pvp. Před 10 lety vyšlo třeba Star Wars galaxies.
      http://www.mobygames.com/images/shots/l/389825-star-wars-galaxies-the-complete-online-adventures-windows.jpg
      Na svou dobu užasně vypadající MMO, ale TESO je někde jinde.

      Bojový systém taky nemá nic společného s 10let starýma MMO (jako třeba WoW).

      Jo pár let pozadu je to určitě (oproti nejlíp vypadajícím hrám), ale na poli MMO, které mají horší grafiku, protože se musí hýbat i na starších strojích, při větších bitvách, si nestojí nijak špatně.
      • Bojovej system je presne jako wow ... jen misto 30 abilit mas 5 ... protoze 30 cudliku packari nemaj. Jinak jen zbesile mackas a tvoje postava nejak macha necim kolem sebe ...
      • Určitě. MMO nemá zas úplně skvělé grafické zpracování všeobecně z logických důvodů, ale co se stylu a osobitého stylu prostředí týče, tak i WoW vypadá lépe, prostředí má zcela jednoznačně zajímavější než TESO například GW2 nebo SWTOR. Tohle je takové šedivé generické nic. Osobitěji působí i legendární Ultima Online.
        • Wow vypadalo priserne uz v dobe kdy vyslo, srovnavat ho graficky se soucasnyma mmo vubec nema smysl. Neljepe vypadajici MMO je asi jeste porad Secret World, ale ten kvuli tomu nezvlada masove akce (50 hracu soucasne uz je problem). TESO se hodne lisi podle lokaci, nektere nevypadaji buhvijak, jine jsou neskutecne nadherne. Pokud se ti libi styl GW2 je to jiny styl a neni pro tebe. Ale pro nekoho jako ja kdo Wow a GW2 nezkousne kvuli detinske stylizaci je to proste parada.
        • Zahraj si za Aldmeri Dominion.. ta jejich lokace je nadherna. Jinak k ty stylizaci.. konecne neco bez asijskejch prvku.
        • walltar
          Tak já nevím, je to MMO z tamrielu ... TES nikdy neměla stylizovanou grafiku. Skyrim tam vypadá jako skyrim a Cyrodiil jako Cyrodiil. Nemůžeš po hře, která je dělaná podle her, které se kloní spíš k realizmu chtít aby najednou měla osobité s stilizované prostředí.

          Navíc já radši takové prostředí, jako je v ESO, než to co bylo v GW2, nebo SWTOR. /plně nejradši bych byl za fotorealistické MMO. Protože kreslené hry z duše nesnáším.
          • Mno TES měla právě svůj typ grafiky, vem si jen jak bylo ztvárněno TES: Morrowind. To prostředí má rozhodně svůj styl a osobně se těším až komunita dokončí Skywind. Stylizace podle mě totiž neznamená, že se musí jednat třeba o kreslenou hru jako je třeba WoW, nyní Everquest Next a nebo Wildstar.
          • Secret World? To je dospele MMO ktere dobre vypada, ma zajimave questy, vybornou atmosferu, mraky ujetych NPC, cerny humor a tak podobne. Urcite stoji za dohrani, end game uz nemusi kazdemu sednout, ale ten pribeh a lore to vynahrazuje.
    • zmlsane prase... sam rikas AA, mnel si chtit AAA a byl bys spokokoko... teny
    • 200 Kč? To přidej aspoň na 300 Kč. *3*
  • walltar
    Ale musím říct, že jedna věc se mě na téhle hře líbí (ale dost lidí na to nadává), to že nepotkávám trash moba každých 5m takže si to můžu prolézat, objevovat, prohlížet, sbírat suroviny a nemusím řešit moby. Tohle se mě na tom fakt líbí.
    • Walltare mas svuj zivot?
      • Kinet1c
        Co to ma stym spolocneho co napisal, a btw ma pravdu, tato vec to preskumavanie bez rusenia nejakymi doternymi agro s.ackami, je prijemne a da sa proste v klude pobehovat tazit suroviny a craftit (viem ako tato rekcia bola myslena, ale aj tak si myslim, ze to nema nic spolocneho stym co waltar pisal a tympadom, je to nelogicke), ale rozhodne to nestoji 55e.
        • Spis jsem reagoval obecne. Vim ,ze se angazuje v EVE, ESO, SC, Elite. Vetsinou i jako redaktor, prekladatel i organizator. Tak se jenom ptam, jak to stiha.
          • walltar
            Já se angažuju jen v SC jak redaktor a překladatel a potom na našich ostatních webech jako grafik (Spíš teda jako vrchní patlal). V eso se jinak angažuju jako hráč. EvE jsem hrával, ale už mě omrzela. V Elite se nijak neangažuju ... ale jak bude tak taky jen jako hráč.

            Mám na to čas, protože v současné době pracuju 3-4h za den a zbytek dne mám volno. Kdybych si měl hledat zase normální práci a měl bych pracovat 9h + dojíždění jako dřív, tak bych to asi nestíhal.
            • Máš kliku na své zázemí. Pracovat tak málo si dnes může dovolit fakt jen málokdo. *9*
  • Tak hra neni spatna. UI a ovladani je hodne inspirovany Skyrimem. Mapy jsou pomerne maly, par bugu jako ukoly a detekce. Snadna anglictina. Myslim, ze hra by pozdeji mohla byt dobre odladena. Akorat skoda, ze ja jsem spis prilezitostni hrac.
  • I já jsem tomu nedával naději a musím přiznat, že jsem se od toho neodlepil.
    Ta hra má neuvěřitelnou atmosféru, zábavné questy a docela hard dungeon :D

    Hamba mi, že jsem ji před tím tak hatoval...
  • Pro ty, kteří si ještě neudělali názor.... https://www.youtube.com/channel/UCuQxnShXp48vzRjRlzIeQHA
    • njn dal jsi si praci, ale poslouchat se to neda :)
      • :D Tak bohuže nejsem profík ;) možná je i lepší se na to kouknout bez zvuku, ono se tam toho z hlediska mluvení moc neděje ;)
  • Mam 8 beta klicu.. nikdo je nechce..
    • Já jich mám 5 a stejně je nikdo nechce ...
    • proc taky, kazdy kdo ma zajem je uz ma... (a jestli to byl troling tak se asi nechytne)
  • Uprimne jsem tez necekal, ze nejake to kouzlo tam bude. Ano hra ma atmosferu, ale tez je tam nekolik veci, ktere cloveka stvou a zneprijemnuji hru. Uz i na grafiku jsem si zvykl a zpracovani craftingu me celkem nadchlo. Musim rict, ze nyni ma skutecne vahu se craftingu venovat, jelikoz vysledek se vyplati (proste si vytvorite veci lepsi nez sezenete z dropu / questu, alespon na nizsi urovni).
    Nejvetsi problem vidim zabugovanosti hry a to nemoznosti dokonceni questu. Proste se nespawnuji nektere moby a nebo itemy a je tam cely retez zaseknuty. Nevim, zda to nezpusobila zatez lidi a nebo se to stavalo i drive. To celkem otravuje a to by byl i jeden zhlavnich duvodu nedoporucit hru ke koupi. Lore jsem zatim necetl moc, jelikoz na to neni nijak cas, ale byla by to asi jedna z veci, ktera by me mohla lakat.
    Prochazeni postavami je opravdu neprijemne a to i mlaceni melee zbrani. Dava to pozitek ze hry takovy, jako by jste tam ani nebyli, proste se citite jako duchove prochazejici nabytkem..
    Hru jeste naplno hodnotit nemohu, ale prvni dojem je,... neni to dodelane a spousta veci by se mohla resit i lepe a nebo tam proste chybi. Na druhou stranu atmosfera je zajimava a dalo by se o teto hre uvazovat (ne vsak zatim za tuto cenu).
    • Je to beta, smiř se s tím. Už dávno mají jiný build, který je opravený a testuje ho cca 40K hráčů. Tohle je spíš stress test.

      A pokud se ti něco nerespawnuje, tak dej logout a login. Pak se ti tam objeví :-)
      • Jo, tomu se rika marketing, verejne predvadet hromady bugu ... a fanboys tvrdi, ze tam vlastne zadny bugy nejsou ...lol.
      • leda po par hodinach pokud udelaji restart nebo se nahodou dostanes do jine instance.. tak mozna..
      • Málokdy.
    • Tahle vicemene verejna beta je docela stary build, na closed beta serverech maji o dost lepsi verzi ve ktere zkouseji menit veci na ktere si lidi nejvic stezuji. Takze treba komu se nelibi uvodni ostrovy ten je muze preskocit, moby uz nejde prochazet, je trochu jinak vybalancovana obtiznost a tak. Jakekoli lagy nebo bugy v questech bych tez neresil, fura lidi to reportuje a reportovala uz minulou betu, tak by to melo byt v lepsim stavu. Necekam ze pri launchi bude vsechno fungovat na 100%, ale melo by to byt nekde jinde.
      • Ja mluvim o stavu a nic proti, ale uz maji jen mesic a za mesic toho moc nestihnou.. je me jasne ze je to beta. Kazdopadne ja nezohlednil vsechno, kdyby jo tak napisu clanek, ale i tak jsem to dlouho nehral. Nyni poprve .. :) Kazdopadne podle soucasneho stavu je muj nazor stale takovy, ze to za ty prachy nestoji. Situace se muze zmenit ale rozhodne do toho nepujdu bezhlave..
    • kickasl
      "Nejvetsi problem vidim zabugovanosti hry a to nemoznosti dokonceni questu."
      Je to beta. Bugy tam budou i po bete(jako v kazdy hre), ale urcite se to jeste nejak zlepsi(otazka je, o kolik).
      • Koho zajima ze je to beta? Vychazi to za mesic. V takovej termin ocekavam zcela funkcni produkt, s maximalne drobnejma muskama, a ne ze nefungujou Qsty, lidi se zasekavaj v rozhovorech/texturach/... Specielne pokud se bavime o !plaenem! produktu.

        Ti prodam auto a dam na nej ceduli, ze je to beta ... holt musis pocitat s tim, ze to nekdy nebrzdi, a jindy samo akceleruje ... normalka, ne?
      • Aha, takže hra automaticky když vychází tak musí být zabugovaná a to i v betě a v takové míře chvíli před vydáním. Já holt už nechci nedokončené hry, tkeré se dokončují za rok po vydání, když už má člověk hru dohranou.

        PS: ano vím, že existuje ještě jiná beta (close), kde to neni tak zabugované, ale nemáš informace o tom, co je a co není. Za měsíc hru už neopravíš do stavu, který by měla mít finalní verze.
  • I já jsem tomu nedával naději a musím přiznat, že jsem se od toho neodlepil.
    Ta hra má neuvěřitelnou atmosféru, zábavné questy a docela hard dungeon :D

    Hamba mi, že jsem ji před tím tak hatoval...
    • kazdej obcas blbne ;) a kdyz uznas chybu tak se stydet nemusis, naopak
      • Ne.
  • Zkousim betu a po tech vsech negativnich komentarich tady jsem velmi prekvapen, konecne mmo ve kterym vas kazdych par centimetru neobtezuje skupinka mobu, da se jen tak prochazet krajinou a objevovat, tedy presne to co ostatnim chybi...otazka je jaky bude endgame , ale na leveleni prozkoumat par takto krasnych ostrovu by se mi libilo... cena je ale zatim bohuzel tak vysoka, ze pro me to prichazi v uvahu az par mesicu po vydani...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit