Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady máš asi nejlepší simulaci, jak by to dopadlo: https://youtu.be/QDkCde5PGJU
  • Magister_Peditum
    Právě pak už to nepřátelé nejsou. *3*
  • Jediný problém jsou zfanatizovaní militantní balíci, jako jsi ty.
  • Mě by hlavně zajímalo, zda to udělali jak mají (tedy, že to vymaže město a prakticky vyhraje válku), nebo to bude trapná silnější bomba jako v CIV hrách, kde to nic moc nedělá.
  • Dnes jsem zkusil nad německem vyhrát. Dopadlo to tak, že se na mojí stranu přidala Británie a Francie, ale do roku 1940 si mě Hitler podal. Že to jde nějak vyhrát ale nepochybuju, protože jsem špatnej hráč ;) Zvlášť když teď pevnosti něco dělají, narozdíl od předešlých dílů. :D
  • Přidávat se k nepřátelům to je jako se vzdát bez boje. Stejně špatné,
    Tedy asi zde udělali blbě počet jednotek a schopnost se bránit jak to psali na fóru.

    Je to bohužel jen hra a ne simulace. Kdyby si někdo dal vědecky práci a udělal simulaci. To by bylo zajímavé. Simulaci pro vědecké účely a ne pro hráče. Když to je pro hráče, tak tam musí hodně věcí omezit.
  • a když se soustredím na diplomacii, zapadni mocnosti pomužou a nedojde k mnichovske zrade?
  • vyzkoušel už nekdo shodit atomovku? jak vypada graficky efekt a co to udela s populací?
  • ja to ted hraju po dlouhe dobe. ten system pevnosti jsem nepochopil. prakticky se nemužu nikam hnout abych nemel river crossing penalty, nebo penalizaci za teren. Utočici armada je hrozne znevyhodnena a pak je to jen kočkování s ai, kto dostane penaltu a prohraje *7*.
    co mne ale nejvic štve je že nejak zmenili naklady na udrzovani armady. Když utrpí moje armada ztraty a po boji se uzdravuje, tak jen to doplnovani stojí i -3 a víc za mesíc, co je poradna rana pres rozpočet
    asi se na to stejne vyseru a zahraju si tento hearts of iron
  • Magister_Peditum
    Ubránit bez spojenců asi sotva, ale když se přidáš k Ose, tak tě Německo nenapadne ani nedojde k Mnichovské dohodě.
  • Tyhle hry jsou supr.

    V Knight of honor jsem zabral všechny muslimské země a převedl je na jinou víru. Předešel jsem tak dnešním problémům. Ve starším HOI jsem zase vymazal Sověty a předešel tak opět dnešním problémům.
    Pak zde máte EU a CK. Opět lze vyřešit dnešní problémy :) Supr možnosti.
  • Je možné se ubránit napadení Říše? Jak se o tom často dohaduje, když to mistr slaboch Beneš předal nepříteli.

    To by mě zajímalo, jak tohle zapracovali a jak dlouho vydržíme a co se stane dle jejich "simulace". Co jsem četl někdy dávno, tak nám dost ubrali na jednotkách. Měli jsme více vojáků a slušně opevnění.
    https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads/czechoslovakia-in-hearts-of-iron-iv.888088/

    Nejlepší je ale stejně vtip, jak Německá verze nemá ve hře Adolfa ani věrné značky pro Němce :D
    Btw. Stále to jede zejména na jednom jádru jako minulé hry?
  • Tilwaen
    Inquisitor: Byly to alespoň vrásky na čele od smíchu? *4* Pokud se nepletu, pásmo našich bunkrů nikdy nebylo dostavěno; Maginotova linie na tom byla podstatně lépe a jak fikaně si s ní poradili.
  • Inquisitor
    Ty pevnosti už tam jsou docela dost dlouho a je to právě dobrá věc. Dává to dobývání úplně nový rozměr. Sice je těžší někoho komplet dobýt, ale s dobře vystavěnou sítí pevností, to má zase mnohem těžší protivník.
  • ted jsem si naisnstaloval EU4 a co s tím udelali je hruza. River crossing penalty all over the place, je tam nejaký priblby system pevnosti ktere brani pohybu po mape. Ta hra je pekne na hov..o
  • Jasně *1* https://en.wikipedia.org/wiki/Europa_Universalis_IV#Sales https://en.wikipedia.org/wiki/Crusader_Kings_II#Release_and_reception
  • novou hru od paradoxu nekupovat, všude se píše, že jejich business model je založen na tom vydat kostru hry, a teprve později ji obalovat masem v podobě placených DLC. Jejich hry jsou dobré, ale tato politika je mi nesympatická. Doporučuju počkat 2 roky *7*
  • Ty jsi buď troll nebo hrubě nevzdělaný debbil. Raději běž zase hrát do své díry.
  • Nevzpomínám si, že bych někde četl, že by se jednotky Protektorátu Čechy a Morava dobrovolně účastnily vojenských operací nacistického Německa jen aby se když se situace obrátila překotně hnaly na stranu vítězů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit