Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Dobrý je i dokument (na název si nevzpomenu) kde ukazovali jak by teoreticky vypadal boj, kdyby jsme se nemuseli vzdát.
  • Inquisitor
    Ty tak pořád toužily po samostatnosti, že se upsali i ďáblu.
  • Inquisitor
    Do toho půjdu až tak za rok, až vydají většinu rozšíření. Momentálně si vystačim s EU IV. Ještě by mezitim mohla vyjít Victoria III :)
  • jenda84
    proboha to vás učí ve škole???????????? myslíš to vážně nebo si děláš legraci??? vygoogli si Mnichovskou dohodu, pak si vygoogli mobilizace 1938 a něco o tom, v jakém stavu byla ČS armáda v té době (připravena minimálně nechat wehrmacht u pohraničních pevností vykrvácet)...Pak si vytáhni hlavu ze zadku a jeď se podívat na nějaké pevnosti (Hanička atd.), přečti si o tom, jak to bylo po mnichovský dohodě a teprve potom sem něco piš, ty hlupáku! musel jsem si to přečíst asi 4x jestli mě nešálí zrak!!! *16* *16* *16*
  • No je pravda že to udelali dobrovolně ve světle alternativ. Takže o tom jestli to bylo dobrovolně, nedobrovolně, nebo dobrovolně nedobrovolně mužeme leda tak diskutovat
  • Magister_Peditum
    Tak asi to bude mít ze stejné učebnice, kde se píše, že velkomoravský kníže Svatopluk byl první slovenský král. *4*
  • tohle vás učí ve škole? že německo vás nechalo na pokoji protože vás nemohlo dobýt? tak určitě :D vůbec to nebylo proto, že jste s německem podepsali spojenectví...
  • *1* *1* *1*
  • Dobrovolne? Definuj prosim, co myslis tim "dobrovolne". ;)
  • Magister_Peditum
    Nedobytná země Slovensko! *15*
  • Tak Češi se dobrovolne pripojili k Hitlerovi a Slovensko nechal na pokoji protože vedel že by nás nemohl dobýt, kvuli geografické poloze. Proto tu vznikl Slovenský stát což byla v podstate parlamentní demokracie na čele s loutkou aby se nereklo.
  • Ja jsem zatim za wehrmach pristal na plazich kalifornie, ale csr mam pak taky v planu, bud za fashisty nebo komance.
  • Magister_Peditum
    No. ta slovenská polovina státu byla právě demokratická, takže výsledek oproti realitě přesně opačný. Mě ale pobavil hlavně ten název "Česká říše". A že mi to moc nejde? To dá rozum, když jsem to dneska nainstaloval. Předpokládám, že se do toho budu dostávat ještě hodně dlouho.
  • takže historicky verný výsledek, tedy až na tu občanskou válku. Ale možná se to dalo zahrát i líp jen ti to ješte nejde.
    Já plánuju udelat ze Slovenska atomovou velmoc a zničit celý svet. *3*
  • Magister_Peditum
    Zkoušel jsem prosadit v Československu fašismus a způsobil jsem občanskou válku. Země se rozdělila na fašistickou "Českou říši" (Česko) a "Československo" (Slovensko a Podkarpatská Rus). *15*
  • VaZqeZ_EU
    Hra jako taková není bohužel nic pro mě, jsem spíše na hry typu "Panzer General" ale má MOC hezké GUI/UI.
    https://i.imgur.com/9iprrxg.jpg
    Velmi podobnou grafiku GUI chci vytvořit pro Panzer Corps.
  • Nelíbí se mi DLC politika, v hre kde je v podstate jen mapa a tabulky, chtejí za modely historicky verných jednotek dodatečných 10 € v rámci colonel edice. Jinak jo, koupil jsem to, ale premýšlím o refundu protože jsem prišel na to že budu radši prepisovat historii v EU4 nebo CK2; to období je mi milejší. *3*
    Jinak pochvala, interface je konečne prehledny a grafika vypada líbive.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit