Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn
    Tvoje argumenty jsou směšné. Obyvatel je v Praze přímo k dispozici milion. A okolo Prahy snad vesnice nejsou? Pro pána...A myslíš si, že pro takovou společnost jako je EA, hraje roli cena za nájem prostorů? Spíš tady půjde o prestiž celé akce, kterou Praha, jako - taková malá, bezvýznamná věc - HLAVNÍ MĚSTO, poskytuje.

    To je vše, co do této bezvýznamné a trapné debaty s Moravákem, který se hádá čistě z principu, přispěji.

    Navíc - když je zde jen jediná věc, kterou zbývá pronést, abys přestal hloupě štěkat, a tou je, že jsem taky Moravák. Akorát tedy bez idiocie nejapné a hloupé Moravské anti-Praha nenávisti, kterou snad nikdy nepochopím.
  • 1) Ty snad víš za kolik je pronájem SaSaZu?
    2) Přece se zaměstnanci nebudou na pár dní stěhovat někam do p..ele.
    3) V Brně by byl zlatý střed? Copak jsme Československo?
  • bobsh
    zatim nic, taky už čekam přes hodinu
  • 1) Cestovni naklady prakticky vyrusi levnej najem obdboneho klubu co v Praze, za tim si stojim.
    2) A to znamena ze to musi delat jen v tom samem meste?
    3) Jeto do Bratislavy nebo do Prahy uz extra rozdil neni. Naopak se da rict ze v Brne by byl zlaty stred. *3*
  • Přichází někomu nějaká konfirmace na mail, že rezervace místa proběhla? 57 minut a nic...
  • Tak zrovna v Ostravě možná něco takového bude. Ale na detaily je ještě brzy. Jednoznačně tu něco chybí. brňáci to mají blízko do Bratislavy, mají i své akce, ale Ostrava je na tohle hodně chudá.
  • DarkHawk
    Jediné co bych si chtěl z toho fakt zahrát a odzkoušet je Mass Effect 3 to bude hit. Sem fanda ME, ale asi kvůli tomu nepojedu až někam do Prahy. Celkem to těm bukum z Prahy zavidím.
  • Ačkoliv i mě by do Brna něco (někdo) lákalo, tak
    1) vyjet s takovouhle akcí něco stojí
    2) EA czech sídli v Praze
    3) Brňáci mohli jet na Istrocon, když se jim to do Prahy nehodí.
  • bobsh
    nedokážu, ale vidim tam jeden takovej způsob, jak ten svůj příspěvek dostat alespoň pod ten na kterej reaguješ, když už ne přímo jako reakci na něj
  • Omezeny pocet reakci nejde prelstit. Ikdyz ty to jiste dokaze, co?
  • bobsh
    zdejší systém reakcí asi ještě moc zmáklej nemáš, co? *1*
  • Jen mi tu miliardu argumentu jmenuj. Poctem lidi se neohanej, konat se to v Brne, ma to pul hodiny cesty obyvatel Vysokova, Hodonina, Olomouce atd a milionu obci. Financni stranku se taky neohanej, cestovni naklady snizi najem obdobneho klubu. Nic jineho me nenapada. Takze predem diky za ty argumenty.
  • Naplavenin z ruznych koutu CR (hlavne z vychodu) je v hlavnim meste prehnane moc, takze bych se nebal, ze tam bude malo moravaku
  • Vis ona by ta rivalita byvala donedavna zabavna. Jenze poslednich par let, velka cast nastupujici generace z Prahy, to cele zacala brat ponekud vazne. Hrat si na neco "vic", pritom si neuvedomuji, ze bez zbytku republiky by ta jejich "jedina" Praha byla uplne v loji. Ale to je debata, ktera sem nepatri. Proste si ty vtipy nech od cesty, diky... *3*
  • MishKonn
    Budeš Moravák, viď? Nebudu pokračovat v debatě dál, protože i kdybych tady odprezentoval miliardu pádných argumentů, proč v Praze, bude ti to jedno, protože je to přece Praha, že? :)

    Nezbývá, než říct, že ony nevyřčené argumenty byly asi i pro marketing EA pádnější, než ten, že Grifus na tu akci přece z Brna nepřijede...
  • bobsh
    existuje, ale nestojí za řeč *1*
  • Ježiši já si dělám srandu! Proč jste všichni tak vážný co se týče rivality Praha/Brno, já z toho mám hlavně pr*el, nechápu, jak někdo může tak zarytě nenávidět někoho, protože žije v nějakym konkrétnim městě. Trošku nadhled to chce.
  • ne, ale znamena to ze praha ma nejvic obyvatel.. takze tam logicky muze dorazit nejvic lidi..
  • Nebud trapny. *3*
  • To ze je tu Praha hlavni mesto, znamena ze zbytek republiky neexistuje?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit