Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vrook: "No tak jenom timhle jsi urazil přes milion lidí co žijou v Praze. A zároveň jsi se projevil jako člověk s předsudkama a možná i nějakym tim komplexem (to ostatně děláš celou diskuzi)."

    Co to meles? Ja neurazil vsechny obyvatele Prahy, jen ony namyslene jedince a ze takove bohuzel znam. Ty jsi pouze nepochopil mou vetu.
    A opravdu zadny komplex proti Praze nemam, jen jsem si postezoval ze se ta akce kona tam. Vy jste mi pote zacali podsouvat neco, co jsem nenapsal. Nedockal jsem se o tveho kolegy ani jednoho normalniho argumentu, pritom napsal ze jich existuje miliarda.

    Ja napsal vse co jsem chtel. Dal nema vyznam reagovat, dobrou noc preji...
  • Co myslíte,budou na tý akci jenom Pražáci,a nebo tam budou i nějací lidé?
  • Praha nebo Brno, tuhle akci si rozhodně nenechám ujít a Bioware body se jó budou hodit *2*
    Ale je to od EA velice fikaná strategie. Body zdarma donutí fanoušky si předobědnat základní hru.

    Normálně bych počkala, dokud nevyjde nějaká GOTY edice ME3 se všemi DLC (viz DA:O Ultimate Edition), protože to pak vyjde levněji, ale s takovou si to snad i předobjednám hned *3*
  • Cetl jsem ze tam maj cviceni opice a ty to enterem odmackavaj, takze se muze stat nejakej zasek :)
  • Hele a nebyli takový ty hmm jak se to jmenovalo... Invexy náhodou v Brně? :-)
    Já jsem tam taky z Prahy musel dojet... Nějak jsem si nestěžoval...
  • Ale všimni si, že Pražáci si nikdy nestěžujou, když je ta akce mimo Prahu. Aha?
  • Mě se vždycky líbí ta diskuze o článku,kde je zmiňovaná nějaká akce konající se v Praze.To už vim že hlavní téma bude Praha vs Brno. *1*
  • Grifus: "..do nikoho se nenavazim. Naopak ty reagujes jako typicky namysleny obyvatel Prahy.." No tak jenom timhle jsi urazil přes milion lidí co žijou v Praze. A zároveň jsi se projevil jako člověk s předsudkama a možná i nějakym tim komplexem (to ostatně děláš celou diskuzi). Do teď jsem se do toho už nechtěl montovat, ale musim říct, že neznám v Praze skoro nikoho, kdo by Vás Brňáky nějak nenáviděl. Vlastně jste tu každýmu celkem jedno a Brno nikoho nezajímá. Nuff said.
  • +1
  • Grifus: Lidi co maji v hlave vymleto jako ty zpusobujou vsechny problemy. Vetsine to je uplne jedno kde to bude, jenom ty se tady snazis prosazovat jina mista a shazovat ostatni. Pokud te opravdu zajima z jakyho duvodu to je v Praze, tak se neptaj nas, protoze tady to stejne nikdo nevi, ale napis EA czech a zeptej se jich. Asi to bude trochu spojeno s tim, kde sidleji...
  • Ti Pražáci mají všechno snažší *1* Jinak nevím kdo by tam jel kvůli novýmu Nfs.On to bude snad někdo ještě hrát??Já už na to ani nešáhnu.
  • EA?! Nikdy :D
  • Smesne? Ja jsem ti pouze predem vyvratil ty hlavni argumenty, na ktere si mohl poukazovat. Nedostatek fanousku a pripadne naklady akce v jinem meste.

    Ty jsi mi naopak nerekl ani jeden z te miliardy duvodu proc je to v Prate. Ne vlastne jeden duvod si uvedl - prestiz. Co je to za blbost prosimte? Proc by melo EA/Bioware ziskat mensi prestiz kdyby se to konalo jinde? Ze by se urazili Prazaci, ze by se neco zase jednou nedelo u nich?

    Jinak nevim jak si prisel na to, ze se hadam z nejakyho principu. Pokud vim pisu pouze argumenty k veci, jsem slusny, a do nikoho se nenavazim. Naopak ty reagujes jako typicky namysleny obyvatel Prahy, jeste k tomu naplavenina, jak ti prezdivaji...
  • v Praze je to samej moravák.. Akorát když přejedou její hranice a jedou na víkend domů tak je to najednou nejhorší místo na světě. Je to ubohý:).. Pražákům je Brno u prdele, proč ne naopak:)? Se na tý velkovesnici celý dny nudíte?
  • 1) Vim kolik stoji pronajem podobneho klubu v Brne. Prazskou prirazku si taky dokazu vydedukovat.
    2) Proc by se zamestnanci stehovali na par dni?
    3) Kolega me odkazal na akci do Bratislavy, proto sem ji bral v potaz.
  • Na toto téma bych doporučil http://www.youtube.com/watch?v=rWfQdrkp6ps
  • ale houby, pražáci (lol to je nějaká sociální skupina?) tohle vůbec neřešej, jediný, kdo to řeší jsou chlapci z Brna. V Praze totiž sou multikina, KFC a všechny ty srance co ve všech velkoměstech a upřímně - můžu vám tu prozradit jednu věc- není o co stát.

    Btw handrkovat se kdo je víc v zemičce, o který 75% světa neví, že existuje, je poměrně solidní řachanda
  • +1 ..Winner.
  • bejt tam SWTOR tak tam jdu
  • MishKonn
    Ten dárek je fajn...dokoupit všechny BioWare DLCs zadara? Hmm...:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit