Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechny tyhle Mass Defekty a batlefíldy bych zrušil.. *1*
  • Ááá, kolega kladeňák :)
  • OMG, to je řečí, kam na to chodíte... Nepamatuju si flamewar, kvůli tomu, že by Invex byl v Brně PGCH v Karlovejch Varech, nemluvě o Mezinárodním filmovym festivalu tamtéž.

    A Invex je samozřejmě něco úplně jinýho, takže tam to, že není v Praze jako argument neplatí, EA Czech měli přeject dvě hodiny do Brna kvůli Grifusovi. Cool story bro. *6*
  • Cahir
    *1*
  • Cahir
    Aháá, tak tomuhle se říká debata o ho*ně.
    Stejně je nejlepší Kladno vy sráčové.
  • Jazz
    Nebudu na to radši reagovat
  • Jazz
    *pražáků
  • Jazz
    *1*
  • smejki
    V tom má jistě prsty Bitnerka
  • Pane, počtem lidí se ohánět může. Nejde totiž tolik o počet obyvatel, jako spíše o počet hráčů - potenciálních návštěvníků.
    ..nebo si PR oddělení EA uvědomilo, že jakékoliv spojování herní společnosti s falusem je nepřípustné.
  • Náhodou NFS se vzmohlo, já myslím že budeme příjemně překvapeni :). Nemluvě o ME3 a BF3 - i když tady nevím, co chtějí komu říci nového.
  • Black_Hand
    lol, nekdo ti za TODLE da minusko. ocividne nevzdelanec. asi by v zivote obcas potreboval mensi zaskok :).
  • bobsh
    no jo, přepisovat celýho Shakespeara, to by jim šlo, ale poslat potvrzovací mail nezvládnou :-D
  • A co teprve České Budějovice. Tam by chtěl žít každý.... Kromě mě.
  • Nelze srovnavat veletrh, jakozto akci obrich rozmeru a k tomu vazanou smluvne, s takovou komorni akci soukrome firmy. Ja si pouze postezoval, ze se nemuzu zucastnit kvuli mistu kde to bude. A ironicky jsem napsal pravdu, ze promoteri u nas znaji prakticky jen Prahu. To ale neni moje vinna. *3*
  • Škoda že tam toho není víc jen kvůli ME se mi do Prahy nevyplatí jet , ale jen tak dál s takovejma akcema :)
  • Bodejd by si stezovali kdyz se pomalu vse kona v Praze, jakoby promoteri neznali jine mesta. *12* Ne ale vazne, stezujou si i Prazaci, Ostravaci, proste uplne vsichni. Tak zas z prazanu nedelej svatousky. *5*
  • jestli tam bude jidlo a piti zdarma tak vim, kdo tam jeste bude :D
  • dalsi trapny radoby vtip? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit