Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím o info o móde Become a legend v PES14, v recenziu ani zmienka, dá sa stale hrať aj za národné mužstvo? m. európy, m. sveta, pritelske zápasy počas sezóny? zvažujem kúpu na ps3. kto to skúšal hrať ? prosím info o tomto móde.dakujem
    • Na druhou stranu zmizely kopacky se statama, predmety co vylepsovali ruzne skilly, agenti a taky uz nejde při tvorbe nového hrace rerollovat jeho staty.
    • Ano je to stále stejne, vratila se i moznost zraneni hrace.
  • Django_cz
    Už se těším až si Fifu 2014 zabuřím na PS4... sorry, ale hrát tyhle hry na PC je asi stejná zábava jako hrát na trumpetu pod vodou...
    • to jako, ze na PC nejsou bezdratove ovladace a neni mozne to hodit na televizi? Naopak takovy PES je na PC lepsi, protoze jede ve vyssim rozliseni a na velke televizi vypada opravdu skvele.
    • Já myslím, že je uplně jedno jestli hru na televizi poustíš z konzole nebo komplu.
  • Všechno dobré co se týče hratelnosti ve 2014 není. Tolik chyb co tam je. Mě připadá že hra je udělaná jen s poloviny! To že předělala grafiku- na to jim kašlu! já jsem chtěl fotbal a né toto! 2013 byla super! ! ! nechápu proč to celé předělali *10* Koupil jsem si 2014 ale už jsem ji prodal, na tom zešedivět nepotřebuju!
    • Abiczko
      koupil jsem PES 2014 a uz jsem to taky odinstaloval a vratil se k 2013.... totalnim vrcholem bylo ze patch 1.01 mi hru nejak rozkopal a pes.exe se uz nerozebehl, zkousel jsem vse mozny i nemozny, pak jsem se kdesi docetl ze nejsem jediny a ze konami o tom vi a budou to resit...ehm, nekdy... takze jsem si schvalne koupil origos abych mohl mastit online a stejne mam smulu :-( nezbyva mi nez konstatovat ze se kluci z konami meli rozhodnout letosni dil nevydat a prijit az s vyladeny, odladenym, odbugovanym a vseho slibovaneho nacpanym PES 2015 a ne s polovicni 2014.... PS: mam takovej pocit ze do redakce dorazila jina verze PES nez mam ja :-) vemte si fotku napr. ronalda, balea nebo cecha a porovnejte s PES 2013 a 2014, zjistite, ze grafici pri vytvareni postav do noveho dilu byli nejspis presvedceni ze pracujou na novym silent hillu, jinak si neumim predstavit proc vypadaji vsichni jako po 23 kolech v ringu s klickem (jedno jakym)...NECHAPU proc v 2013 vypadali vsichni naprosto realne a uzasne a ve 2014 byli grafici asi oslepeni horkou jehlou... Uz jsem to tu jednou psal, mam doma spoustu starsich dilu PES, ale kolem a kolem u me PES 2014 4/10 *11*
    • S tím souhlasím... Ač jsem v současnosti hráč FIFY, souhlasím, že PES 2013 bylo lepší než PES 2014.
    • Jack1947
      Takze to je spise takove vetsi neodelane DLC (tech uz zacina bejt az moc.) *15*
  • Nechápu jak někdo může, hrát Fiflenu, vůbec mě to nebaví už od roku 2005,a hlavně nechápu proč někdo recenzuje hru kterou hraje na podřadném PS3 a jiný konzolích. mě by zajímala spíše verze PC,ale z Peska jsem byl dost zklamán jak může hráč jako Ronaldo 4 nejrychlejší hráč planety pomalejší než kde jaký jiný obránce z GL, a už vůbec nechápu proč tam není více stadionů.ale pouhých 6 proč mám hrát na nějakým stupidním Konami Stadium, když já chci si užít tu atmosféru na San Bernabeu či Traffordu. a ty střely? škoda mluvit pohyb jako by hráčů kteří by si měli sami nabíhat to jsem nepoznal zatím. ALE CO MĚ NEJVÍC IRITUJE KDYŽ ztratím míč tak si ho každý soupeř pinká jako ta debiilní barcelona a to mě nebaví, ale pořád je to zábavnější než Pes 13 a Fifa *1*
  • je tam spoustu chyb, ale stejně vždy vyhraje PES asi už z principu, chce to počkat až vychytají ten nový engine
    • Tvoj komentar by sa mal zapisat do analov historie argumentovania PES vs FIFA.... vela chyb, novy engine - ktory je zly -, pockame si kym vychytaju chyby [na tolko ospevovanom brand new engine] ale aj tak vyhraje pes a to z principu:))) Pobavil si ma, mas odo mna plus;)
  • Nesouhlasím s recenzí. Fifa a PES se nedají moc srovnávat, je to jako jablko a hrušky... ovoce to je, ale ... A pokud bychom brali hru která je blíž nádherným zážitkům z forbalového zápasu, tak vítězem je PES.
    • michaliuz18
      pekne si to napisal , pes mal a stale má najlepsi zazitok a atmosferu futbalu, kdezto fifa mi pride strasne taka lahka detska
      sice je tento pes trosku slabsi no stale je dobry
      • Fifa ti pride lahka?? Aj si ju hral tento rok? Zatial stale hram na 4tej obtiaznosti z 5. Ked som zapal PES, uplne prvy zapas som hral na najtazsej obtiaznosti, a hned som remizoval 1:1. To vo FIFE sotva zvladnem teraz na tej najtazsej urovni - po odohranych 50 zapasoch...
        • Asi tak na FIFE 14 jsem na Legendární měl problém vstřelit 1 až 2 góly za zápas, všechny zápasy skoro 0:0 nebo když už tak 0:1 či 1:0 :D. Zato PES první zápas na Superstar obtížnost 4:0 (Ročníky 12,13 jsem nehrál), tak si říkám co je vlastně lehčí tedy :D
          • Asi tak. Fifu 13 jsem téměř celou odehrál v 1. divizi a single výhradně na Ultimate. Ve Fife 14 jsem v 1. divizi a single bez problémů na UT nebo legendary. A říkám, ze PES je těžší, zajímavější a má celkove míň nesmyslných chyb.
            • Hold každý to má jinak :D
          • a.k.a. piráti co hrajou akorát singl protože hru nemaj koupenou? Jinak fakt moc nechápu důvod proč hrát singl.
            • vlastik.plaminek
              Já třeba nemám rád, že se mi někdo sere do hry, pokud to není mlátička 1vs1.
  • Cosi
    Tak dlouhý text se snad nevidí ani v papírových časopisech, ale i přes jeho délku mě bavilo ho číst až do konce. Víc takových. Třeba recenzi na: "Blades of Destiny" jsem opustil v půlce.
  • Licence na reálný soutěže je podle mě absolutní alfa a omega podobné hry.
    Zkrátka, když si koupím hru o fotbale, tak chci hrát za reálný týmy a reálný hráče.
    Chci v té hře vidět týmy který znám. A ano, chci to tam OFICIÁLNĚ. Já osobně tyhle fanouškovský mody neuznávám. Respektuju jejich tvůrce a komunitu, která tyto věci chce a využívá. Ale já se s tím "drbat" nehodlám. Nechci nic hledat, stahovat, instalovat, potýkat se s případnou nekompatibilitou. Chci si jen sednout a hrát, nic víc.

    Takže až PES tenhle zásadní nedostatek napraví, tak bude konkurencí pro FIFU.
    • Ono je těžké dostat licence, když si na ně EA drží monopol..
    • Ach ta lenora. Stahnout instalator a spustit, jak tezke ... *13*
      • Ano, lenora :-)
        Jde o to, že když si koupím hru, tak chci hrát. Od toho jsem hráč - od slova hrát. Až budu chtít stahovat a instalovat, tak si nebudu říkat hráč, ale stahovač, nebo instalátor (případně instalovač *1*).
    • Imrael
      Pro Evolution Soccer byl a je vždy DoDo .. Dodělej doma .. *5*
    • Kravicka
      Asi tezko kdyz si EA drzi exkluzivitu na nejake ligy atd.
      Je to hrozna demence si platit vic aby to druhej nemohl mit a neuplatnil to nahodou lip. To se tyka i PES s LM.
    • Ámen *4*
    • To se ukáže, koho zajímá podstata fotbalu (tedy hra taktiky a fyzičky) a koho omáčka (tedy oficiální licence).
      • Na jednu stranu s tebou nesouhlasím (já třeba nesmírně lituju, že ve fife není gambrinus liga), ale na druhou stranu nechápu jak můžeš mít tolik mínusů. Je to zcela legitimní názor a je faktem, že týmy by měli být až na druhém místě za hratelností...
  • Jack1947
    Jo a jeste (recenzi jsem necetl) nutno vyzdvihnout ty kraasne sekane animace , za ktere by se nemusela stydet ani nase extraliga ktera tam je ? (nevim ptam se) *15*
    • Inquisitor
      Zatím není, ale komunita to jistě brzo napraví.
      • Jack1947
        To mne vadilo ve Fife a vadi... nevadi mi hrat treba za britskou ale ceska je ceska.
        Tohle hrat ani nechci, (nejen kvuli tem animacim). Nelibi se mi ani celkove, Fifa se mi zda
        lepsi i v tom fyzikalnim pomeru. *3* Skoda ze se na takove prkotiny , musi jinak nez cekat s komunitou.
        • Inquisitor
          Fifa taky českou ligu nemá, takže v tomhle 1:1.
          • Jack1947
            Prvni vec, co mne "bodla do srdce". Ja na Vlastenectvi a tak moc nejsem ale kdyz dojde na fotbal (ktery mne nezajima) a neni tam ceska extraliga neco je spatne. *3*
            • Česká fotbalová extraliga existuje? Já si vzdycky myslel že je to Gambrinus liga.
            • tomocz
              něco by bylo špatně, kdyby tam česká EXTRAliga byla :D
  • Inquisitor
    Osobně preferuju Fifu, ale Pesko je taky dobrý a každá z nich si najde svoje hráče. Nakonec konkurecne je prospěšná pro oba tábory.
    Jnak tady platí to co pro všechny hry, hrajte co vás baví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit