Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FIFA 14 se slidery od Oriona je o moc lepší než PESko... Letos jsem konkurenci od Konami dal šanci na dobré dva týdny a opět jen velké zklamání. Hrát PES je jak ovládat nějaké plastické roboty - přitom ještě před pár lety ta hra byla vynikající a já ji preferoval oproti tehdá předskriptované Fifě=/

    Doporučuji si tu FIFU s modifikovanými slidery na full manual a legendary obtížnost doopravdy zahrát... Herně i animacemi FIFA působí daleko realističtěji. Nemůžu si pomoci.
    • a jak ti ty slidery pomužou v onlinu?
      • Jakem onlinu, proboha? Copak ti nestaci ta pitxovina jmenem facebook?
  • tomocz
    jo mě PES vždycky připadal fotbalovější - ty pohyby hráčů a míče, úlety rozhodčích, celkově prostě daleko fotbalovější zážitek... a to si myslím je u takovéhle hry docela důležitá vlastnost
  • zatim jsem tu recenzi jen proletel ale bylo v ni zmineno ze hrac s micem je znacne pomalejsi nez hrac bez mice .... tedy neco co serie fifa, ac je super, tak nikdy neudelala... toto je ten pravy priklon k realite, a musim rict ze zprvu jsem z toho byl dost znicenej ale ted ten system predkopnuti mice beru vsema deseti a tleskam
  • zahrál jsem si obě dema PES14 a FIFA14 hned po sobě a prostě mám fotbalovější pocit z PESka
  • cumpi3
    No, já jsem upřímně rozmrzelý...hra má v sobě velký potenciál, ale zatím spousty chyb...byl bych radši, kdyby došperkovali 2013ku a nový engine představili až příští rok...teď se mi nelíbí věci jako dlouhý čas mezi stiskem a přepnutím hráče, a tak...jo a novému systému střelby nemohu moc přijít na chuť...letos zkrátka zůstávám u 2013, ale 2014 naznačuje velký potenciál
    • Ve Fifě je přepínání třikrát horší... To píšu jako hráč 1. divize.
  • Pes 2014 je pro hardcore hráče. A Fifa pro hráče, kteří chtějí arkádu. Fifaři tenhle rozdíl ani nepoznají. Letošní Pesko je naprostý fodbalový skvost ... sice plný chyb, ale hráči, který je ochotný se učit, dá neskutečné zážitky. Každý zápas je naprosto jiný. Nehraju online, to bych nejspíš psal něco jiného. Tahle hra mi dala podobné zážitky jako PES 3, který je na zdejším servru skvěle recenzován. U mě 90% a FIFA 14 65 %
    • pesko ma prisernu strelbu a prisernych brankarov....posledne dobre pro evo bola 6ka (resp 5ka). ktoru vlastne az dodnes hravam kedze co sa futbalu tyka stale nic lepsie neni. ci uz pes alebo fifa
      • Jack1947
        Fifa ma zas az moc dokonale brankare, co chyti spoustu necekanych golu, zato ty ocekavane a ktere by sli chytit snadno, he jak ? Nechyti , ve vetsine pripadu si je necha proklouznout . *4*
    • Plně souhlasim ...
  • A co na aktuální PES říká JULKA 2013?
  • Priatelka ktora kedze hravala 6 rokov fotbal, tak ho velmy rada hra aj na pocotaci.
    Doteraz hravala Fifu a tento rok zacala hrat PES 2014.
    Povedala ze jednoznacne zatial najlepsi Futbal, vraj sa jej lepsie ovlada... a tak.

    Takze je to vsetko iba o vkuse.
  • Jack1947
    Tak co Remcalkove, konecne jste se dockaly recenze na "Veleuspesny PEs2014", a ja zustanu u Fify *3* . No more cry...
    • tobe uz by taky meli odstrihnout net abys nepsal neustale u vseho ty svoje obrovsky moudra a vecny poznatky.. netrolujes, ale tvoje prispevky maji z 90% hodnotnost spatne vymacknutyho jebaka
      • Jack1947
        Netroluji pravda, pisu moudra odkdy? Jen reflektoval situaci brecounu tady co se nemohli dockat na recenzi PES 14 tak tady ji maji nic vic. *3*
        • myslenka byla ze kdybys tyden na zdejsich diskuzich nenapsal ani pismenko, tak by games prisli asi o tisic zbytecnejch prispevku v nich. na druhou stranu myslis ze by to tu nekomu vadilo/chybelo? prosim jen se zamysli a nic uz k tomuhle nepis..
          • Jack1947
            Moc dlouha doba, ty-den pfuj. Psat budu ty mi budes "promlouvat do duse" a ja se nemam pravo vyjadrovat (jeste skryta identita co) to fakt ne, zvykni si ze se budu branit je to jako prirozeny instinkt to uz maji lide od prirody. To je dano i kdybych nechtel nemuzu, nechat nic jen tak. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit