Přejít na výpis diskuzí
Pro tvůrce Darksiders II je práce s PS3 jako osina v zadku
22.7.2011 | Aleš Smutný
80 příspěvků
-
Pán vývojář je mladý a neklidný :-). Zjevně nepamatuje doby, kdy se vyvíjelo zcela odděleně pro Sony, Nintendo a Segu, kteréžto platformy měly společné pouze to, že je napájelo 100V ;-). Dnešní PS3 totiž není nepřívětivá, ona je jen poslední sebevědomou alternativou k "PC" architektuře.
-
Taky.
-
ad první věta: A to je špatně?
-
tim hyckanim myslis odebirani schopnosti pristroje ?
-
Hele, já nejsem Sonyboy, ale z čistě obchodnickýho hlediska si myslím, že hýčkat si uživatele ale vývojáře drtit, je prostě správný. ;-)
-
ja hater nejsem taky si nekdy lehnu k PC (ps2 emulatoru)
-
Na ty achievmenty bych to tolik neviděl. Předchozí generace konzolí (ps2, x-box) achievmenty nevedla a situace byla stejná. Kdo se rád zaobírá modama apod. tak si samozřejmě musí zvolit PC, ale většina hráčů (a trpufnu si říct že i PC hráčů) přece jenom hry radši hraje než k nim tvoří mody popřípadě aktivně na vývoj všelikajch modů čeká a testuje je. Každopádně co se týče toho "casual friendly" výroku tak na tom určitě něco je, čehož se určitě týká i předchozí zmínka o větší pohodlnosti/přijatelnosti. Ale rozhodně striktně a zásadně odmítám názor všech bláznivejch haterů, že konzole jsou zlo a svět by bez nich byl lepší a podobný blbosti.
-
ja bych to spis videl tak ze konzole sou vic casual friendly a hratelnost her se tam prodluzuje achievmentama kdezto na PC sou modersky komunity atd a vseobecne toho clovek potrebuje znat vice nez u konzoli a hodne lidem se do PC nechce prostupovat, jenom chcou vlozit disk a hrat
-
Zdravím všetkých fanušikov hry darksiders ak sa vám páči táto hra zdelte na tomto fórume svoje zážitky :) ďakujem
http://new.sector.sk/forum/3702/darksiders_series.htm *4* -
Největší problém podle mě tkví v tom, že konzole jsou hráčsky přijatelnější, hraní na nich je mnohem pohodlnější, ale hlavně vývojáři si rádi dají práci, vzhledem k tomu že konzole prostě profitujou a to dost. Dalším "problémem" je, že konzole jsou pro masy lidí mnohem mnohem přístupnější, protože málokoho baví každej půlrok-rok cpát prachy a upgradovat svoje super nabušený PC, aby zvládlo pracovat s grafikou, fyzikou, stínama a já nevim čim všim na nejvyšší možný úrovni. To si radši spousta lidí koupí konzoli, s tim že prostě grafika bude o ždibíček horší a navíc k tomu v dnešní době dostane hafo dalších multimediálních funkcí jako třeba přehrávání blu-ray (blu-ray mechaniku), ale to vám u her opravdu jde víc o grafiku jak o hratelnost? Neustálý haterský komentáře vůči konzolím jsou prostě absolutně zbytečný, protože taková je doba a s tim, že spousta lidí z logickejch důvodů upřednostní co se týče her konzole se musíme smířit ;)...a klidně mě umínusujte, ale nic na tom nezměníte :P
-
jeste ze vlastnim PC a ne tu sragoru co je sto let za opicema a jeste se na ni spatne programuje
-
xorxox: jj a nejlepe zadarmo, ze ano? A tak me napada, kdyz ty hry na konzolich jsou pro lidi s mozkovou obrnou, proc mas chut si je zahrat na PC?
-
Sonyboys hlavně nejvíc řvou:) Sony má vůbec velmi "zajímavou" fanouškovskou kulturu.
-
znamená to v tomto případě, že je velice těžké udělat velikou hru na PS3...pochopitelně je už podle prohlášení jasná grafika na PS3, která bude vypadat na tuto dobu poměrně ošklivě
třeba už jenom proto, že se jim do PS3 verze moc nechce a proto tohle prohlášení možná jako omluva všem PS3 fanboyum
P.S.: očekávám negativní komentářě tak hrdě do toho at víme kolik je tu SONYBOYS -
Az se hry na PC budou vice prodavat nez krast, tak se tak mozna stane do te doby asi tezko...
-
Když se to tam nebude prodávat, tak to znamená, že se to tam nehodí.
Možná jsem to měl říct hned na začátku, sorry.
A popravdě myslím si, že se to tam nehodí i z tradice, která je už zavedená. -
ty pletes prodejnost s tim jestli se neco na pc hodi nebo ne
-
A proč je převážná většina na konzolích?
No, hekle vem to tak... ber to jak je to teď zavedené. Momentální situaci. JRPG přejdou na PC. Myslíš, že se jich prodá stejně jak na konzolích?
Kdyby jsme vynulovali situaci, tak by se JRPG klidně hodily aj na pasokony、ale teď už jsou prostě svázaný s konzolemi.
そして日本語を話せる。漢字と仮名を読める。 *8* -
Ako sorry ale nepríde ti toto ako trochu blbosť? Japonci nehrajú JRPG na konzolách preto žeby "JRPG na konzole proste patrili" ale preto ,že ich je tam prevažná väčšina alebo tu snáď niekto verí ,že keby začalo byť viac JRPG na PC tak by ich Japonci proste prestali hrať lebo "by sa im na tie パソコン nehodili"?
Seriózne mi nedochádza čo je na JRPG také iné aby to nevyzeralo dobre na PC. Žeby tie ženské poprsia... *7* -
No on je taky problém v tom že tak jako v jiných profesích i u vývojářů platí že né všichni umí stejně dobře svou práci. Ti méně nadaní potom rádi fňukají ale jen tím dávají najevo že neumí pořádně máknout a dát si záležet.