Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed

    Cele tie moje prispevky su reakcia na clanok, uz som to pisal asi 4x, kde je hlavny argument Game Pass ale zaroven je v nom napisane, ze si aj tak kupi PS5 v ramci pol roka, takze Game Pass bude mat rovnako ako aj PSko, keby som si ja mal kupit obidve konzoly v ramci tejto logiky, kupil som si prve PSko, to je vsetko.

  • Sierra117

    Ale přece ty ty nové hry můžeš hrát na XBOXU i na PS ve stejnou dobu za stejnou cenu ( kromě letos Spidermana a Demon's Souls ) + na xboxu máš gamepass a můžeš si za pakatel dohrát letošní pecky (subjektivně) typu Wasteland 3, Spiritfarer nebo třeba Gears Tactics kterej tam v listopadu vychází :). Pořád nevím kde vidíš ten bizár.

  • Preed

    No ja AC na 99% hrat nebudem kedze vychadza spolu s Cyberpunkom (a to este vychadza to demon souls, neviem kedy to budem hrat), ale tieto hry som samozrejme spomenul preto, pretoze novy system si samozrejme vacsina ludi chce kupit na nove hry, kupit si novu konzolu a hrat na nej rok stare hry v game passe je podla mna bizar ale zrejme su aj taki ludia. :)

  • Gamepass vubec neni spatny. Ale vubec me nemotivuje ke koupi Xboxu. Mozna si ho nekdy predplatim na par mesicu na PC abych si zahral Forzu, Gears of war atd. 

    Jedina vec, co by me donutila koupit XBOX by byla, kdyby ElderScrolls6 vysel JEN na XBOXu. (Ale urcite bude i na PC)

    Jinak budu dal parit na PS5 a obcas PC (oboji na mem 4k monitoru).




  • Sierra117

    “Nejvetsi pecky cyberpunk a AC”, to je dost odvazny tvrzeni, vzhledem k tomu ze ty hry jeste nevysly 🙂, samozrejme pokud se tvuj svet toci jen okolo tehle dvou her, tak asi neni rozdil jestli si koupis ps nebo xbox, u xboxu mas proste vic her za pakatel ( krome samozrejme fanouskovsky nedotknutelých exkluzivit ).

  • Thanquol

    No Microsoftu se tedy podařilo to, v co jsem ani nedoufal. Dostat Obsidian a Fallout do stejné stáje. A pokud budou mít ctvrt mozkové buňky..(ostatním doporučuji oprasit new Vegas)

    A Ze by další Skyrim/Fallout nevyšel na PS5 se asi ani nebojím. Samozřejmě konzolova verze je u téhle her z mého pohledu volba pouze pro masochisty a fetišisty, jako já.


  • Jarisko84

    Pavel aj tak viditelne preferuje xbox...ci je to tato generacia ci buduca... to ako by ste sa zaryteho pskara spytali co si kupi nabuduce...

  • Harshday

    Já nevím, možná je tam spousta pecek, které už tam jsou. Nemusí to být nutně nové hry. Já mám taky na steamu už více jak rok objednaný cyberpunk, mafii taky už dlouho objednanou a stejně se k tomu dostanu až na začátek roku 2021. Myslím si, že lidi nepotřebují hned hrát to co právě vyjde.

  • Preed

    Ja nedisputujem to, ze Game Pass je dobry, bavim sa o argumente v clanku, ze aj tak si chce kupit obidve konzoly do pol roka a najvacsie pecky aj tak v Game Passe zatial asi nebudu, Cyberpunk alebo AC, takze mi dava vacsi zmysel si teraz kupit PSko a Xbox neskor.

  • Harshday

    To ano, ale za jak dlouho máš dohraný demon souls? To je tak na 16-18 hodin.  Spidermana netuším, nemám rád tu postavu, mám rád DC. Co potom koupíš? 

    Dejme tomu, že koupíš xbox series X a k tomu si koupíš gamepass ultimate. To máš 13500 + 4000 (330Kč na měsíc) a už nemusíš nic, nemusíš do toho vrážet nic dalšího. Máš ohromou knohovnu her a je jedno, jestli to zapneš jen 8 hodin za měsíc, jelikož to tě vyjde i kino s popkornem a colou na 400Kč. 

    Ač to říkám nerad, tak PS 5 si koupím maximálně z druhé ruky za nějakou přijatelnou cenu později, jen abych ji měl (jen se sběratelským záměrem).

  • Harshday

    Jedinou hru, kterou jsem dokončil na PS4 byla Horizon zero dawn a teď jí hraji znovu na PC. Jinak jsem si pořídil i další, death stranding, detroit, god of war a další, ale u ničeho už jsem nevydržel a nezaujalo to. Takže určitě do dalšího PS nepůjdu. 

    Jinak musím říct, že jak vypustilo sony Horizon zero dawn i na PC byl sakra dobrý tah a mohlo by to nalákat další zájemce o PS. 

    A taky nejsem zaměřený ani na jednu stranu, vlastním handheldy od nintenda včetně switche, PS (i starší generace) to samé s xboxem.  Pravděpodobně mám asi největší knihovnu na PC.

    Jinak já osobně doufám, že se bude pořád hodně kupovat PS a že bude úspěšné, jelikož tohle microsoft rozjel opravdu dobře. Prostě by bylo nejlepší kdyby to bylo napolovic a pořád tam byla konkurence, jako v dobách X360 a PS3.

  • Harshday

    .

  • Preed

    No bavil som sa o Game Passe, ano EA asi je argument, ale inak som tym chcel povedat to, ze na PSku si zahram aspon ten Demon Souls alebo Spidermana a keby som chcel Xbox tak mi bude stacit o toho pol roka v clanku pretoze tam nebude nic zaujimave na launch.

  • Cvicme_v_rytme

    Je to o přístupu a časových možnostech člověka. Pro velké hráče je
    gamepass validní argument, ale pro mě je to osobně něco, co naprosto
    nevyužiju. Pracující člověk toho volna zase tolik nemá a jsem vlastně
    rád, když se mi za měsíc podaří dohrát jedna hra, na kterou je potřeba
    30 hodin (no takové někdy hraju 2 měsíce).

    On je tu totiž ještě
    Netflix, četba knih a popřípadě jiné volnočasové aktivity a prostě
    gamepass se v takovém případě pro mě stává naprostou zbytečností a
    raději si koupím to, co chci hrát.

    A cena her? Podle mě není
    problém, že se budou zdražovat. On tu už dlouho panuje trend, že ceny
    her jdou rychle dolů, i konzolových. Takže tohle ovlivní hráče, kteří
    chtějí něco hrát hned. Dostanou z nich tak na začátku víc peněz. Pro 
    lidi, kteří hrají tak nějak přiměřeně, opět není problém kupovat hry
    později. God of War jsem dohrál teprve nedávno a stálo kolem tří
    stovek...

    No takže pro mě je zase PS5 nobrainer, protože k PC
    chci vlastně herní konzoli. A tam prostě Sony nabízí víc díky těm
    exkluzivitám. Na nějaké to hraní bych užil samozřejmě i Xbox, nehraju
    tam přeci jen pouze exkluzivity, ale PS tam má pro mě právě kvůli nim tu
    vyšší hodnotu.

    Někdo tu píše, že je
    stejně těch exkluzivit málo, 2-3 za rok. Myslím, že jich je víc,
    každopádně i kvůli těmto málo to pro mě bohatě stačí. Pokud někoho zase
    nezajímají ty exkluzivity, tak holt rozhodují jiné preference.

  • Harshday

    Hodně špatná úvaha, co znamená, že xbox nemá hry? Co to je za kravinu. Navíc strašné procento lidí co si pořizuje xbox nebo PS4 je kvůli sportovním hrám, po partnerství s EA bude hromada sportovních her součástí gamepassu.

  • Harshday

    V čem bude  ten remaster jiný oproti původnímu dílu? Mám ho odehraný
    několikrát, bude to alespoň nějak obohacené? Jelikož je to celkem krátká
    hra a znovu bych to kvůli nové grafice rozhodně nehrál.

  • Preed

    Uvidime ake pro-zakaznicke bude az hraci na PSku a Nintende nebudu moct hrat hry od Bethesdy, to este bude hracska spolupatricnost :) a akoze tie argumenty vo vseobecnosti pre Xbox chapem, ale Game Pass na launch? Nie som expert na Game Pass ale to tam bude Valhalla alebo Watch Dogs alebo Cyberpunk? Ak ano tak good for Microsoft ak nie tak stale dava vacsi zmysel PSko pretoze Xbox momentalne tie hry skutocne nema a duplom ked si autor clanku chce kupit do pol roka druhu konzolu.

  • minemicz

    Sorry, abych si zahral gamepass, bohate mi postaci stavajici xbox. Nemusim prece kupovat novou generaci kvuli starym hram ne? Reaguju vylozene na situaci autora clanku. Tento argument mi prijde zcestny.

  • victor

    Gamepass na PC byla dobrá reklama na Xbox ...a Sony to stále nedochází i když už na původním PlayStation byly nejlepší demodisky a tady je můžeme i dohrát ;)

    Strašně jsem teď uletěl na různých emulátorech a retro krabičkách , o to víc jsem byl v rozporu s tím co mi nabízelo PS store ....Takže zpětná kompatibilita a to že Xbox jsem doposud bral jako pc ekvivalent dělá taky svoje , nové herní PC samozřejmě už neplánuji....

  • Jarisko84

    Presne ako pises a za chvilku nebide treba ani drahu konzolu lebo vsetko pojde cez servery....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit