Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenda84

"to je náš Venca, ten spraví ledničku, pračku no na co si vzpomeneš, dokonce byl 2x v televizi..... pro cizí jenom Václav" 😀 ... no chtělo to velký koule sepsat takovej článek.. defakto si sám vytvořit pranýř :-) o to víc s tímhle názorem souhlasim a taky přenechám last of us jiným.. 

• JohnnyLegend

Ve hre je spickovej model poskozeni po vybuchu. Nekdy zbyde jen torzo, jindy horizontalni pulka tela, vse se realisticky rozleti do okoli, za me naprosta parada.

Animace u melee zbrani se taky ruzni, jednou sekerou zabijete nepritele zasazenim rany do boku, jindy primo doprostred hlavy.

To jak volaj svoje jmena a reagujou na smrt je opravdu hodne promakany. Ted pred peti minutama jsem potichu vyvrazdil jednu mistnost a v druhy mistnosti probehl dialog, ze "Kate neni chvili slyset, jdu se na ni podivat."

A adrenalin, kdyz cokl zachyti vasi pachovou stopu? Skvely. Kdo review bombuje tuhle hru nema rad hrani her.

• Jack1947

Tak to mi příjde dost hloupé rozhodnutí i když i možná pochopitelné... (pro někoho ? možná)

Více bych možná pochopil protlačení SJW ( i když kdoví, Ellie tíhle už od prvního dílu více k ženám viz Left behind) Nevím mno, každého věc ale nehrát kvůli násílí nějakou hru... já to mám opačně málo her má doporučenou pro mě množství krve a jatek, když nepočítám Dům ale to je jiné tam se řežou démoni já mám radši lidi a o tom to je když je to tak hnusné že odvrátím zrak splnilo to účel na 100%

Prostě mám rád věci které mě odpuzují, (zatlačování očí, řezání části těl) Sa,mozřejmě ve filmech a pokud možno ve hrách člověk je od pradávna zvídavý tvor a je fascinován strachem a strach mu dává vědět že je vlastně naživu😉😛

Nicméně, si to zahraju někdy jindy... (nevlastním PS4) takže počkám zase tak důležitá hra to není a spojlery mi tedy tolik nevadí... Vlastně nevím, První TLou jsem hrál taky až někdy +- rok po vydání. No spěch.

AAno, možná mám omezený pohled na svět někoho jiného ale chápu ale nedovedu si představit že to někdo kvůli brutalitě hrát nemůže(koukat může na Ytb ? :D aspon)

• Tlačení SJW? Jen ze zvědavosti kde? Pro upřesnění SJW není sexuální orientace, ale styl chování. A ve hře nikdo takový nebyl ani náznakem.

To je zase jen panika pro nic.

• Jack1947

Dělá se to všude dneska, a ve hrách jsou takovéhle náznaky mě osobně to je buřt když to nezačne hru nějak výrazně kazit.

• Prosím o odpověď - kde je SJW chování? A možná si nejdříve zjisti, CO je SJW. Díky

• Carnage666

A to já zase vítám jak strašně dobře je to udělaný :) realistické post apo opravdu nemůže být všude černý humor jako Fallout série.

• jakože máš pravdu v tomhle, násilí a grafika .. je to drsné. já jsem sledoval PewDiePie 2 části a také mi to přišlo dost drsné, čili dále jsem to nesledoval.. přesně tohlejsem si také řekl, že kokos, tohle není "fun", když zabil prvního zombíka v té druhé části ..: D také by jsem to nedokázal hrát .. a nepodívám ani dále letsplay. ale zase na druhé straně také souhlasím s tím, že je to masakr premakané-- v jednom videu jsem viděl jako někdo provléká lano přes okna a vše fungovaloj ako v real life, fyzika NOU všechno.. prostě wow

tady pewdiepie 2. část.

• riss

Článok s názvom prečo nebudu hrát the last of us 2 ma paradoxne najviac navnadil na tú hru, veľmi rád masakrujem čo najviac ľudí čo najrealistickejšie, v reále som ale dobrák čo mu je ľúto muchu zabiť 

• Thanquol

Nesnáším mouchy, takový ty drzý kousavy, neúnavný v tom tě dohnat k infarktu. Bestie

• Nejvíce tento náhled u mužů ovlivňuje hladina testosteronu v krvi. Nejenže s věkem celkem rychle klesá, ale za posledních 20 let se množství testosteronu snížilo napříč věkovými skupinami, a to i o více než 20 %

• Coffin.Corner

Ze stejného důvodu nutnosti zabíjet tak krásná zvířata jako je třeba Levhart obláčkový nemám rád sérii Far Cry. Nicméně virtuálně zabíjet lidi nemám problém... 😎

• A co ti na to říká tvůj doktor?

• TVL slušný! To chtělo asi docela dobrou dávku odvahy, napsat takový článek.

Jestli to chápu správně, rovnou se vymezuješ proti emocionálním kriplům (zdravím zde komentující - skutečné padavky) a odhaluješ svou lidskost. Myslím, že každý, kdo nechápe, že si tenhle přístup zaslouží minimálně respekt, když už ne uznání, má sám před sebou ještě hodně dlouhou cestu k emocionální dospělosti.

Já nevím, jestli to sám hrát budu...počkám si, jestli PS5 bude taková srajda, jak se o ní říká a když ne, tak si zahraju remaster na ní.

Jo...kdo nepředpokládá, že tahle herní pecka vyjde ještě v remasteru s RTX, má asi dobře vydlabáno (zdravím všechny horlivě kupující, kteří se nechali semlít marketingovou masáží na chcípající generaci konzolí) a možná by mohl zvážit, jestli ty prachy neměl dát radši na dobročinné účely...aspoň by tak dal své prázdné (nebo přímo škodlivé) existenci nějaký smysl 😀 😂

Ti, kdož nesouhlasíte, nenamáhejte se s reakcí, Vaše názory jsou stejně ubohé jako vy sami. Reakcí na můj komentář mi jen dáte za pravdu, že si v té své tupé kebuli myslíte, že Váš názor má nějakou váhu a že je snad důležité ho slyšet...jen prozradíte svou emocionální retardaci veřejně 😎

• JohnnyLegend

Tomuhle tady se rika diskuze, pokud diskutujes a ukoncis to slepou ulickou ve stylu "pokud zareagujes, mas maleho pindika", tak tvuj post jaksi ztraci vahu a da se brat vazne asi jako obsah me zachodove misy po ranu.

• Existence jako takova nema zadny smysl, pouze ty sam muzes rozhodnout, co smysl ma a co ne - proto, prosim, nehodnot ci existence je prazdna a ci ne.

• Thanquol

Tohle je hezky retardovana pasáž z konzumní ho hlediska. Na jednou konzumovat roztodivne produkty a služby není to co chceme? Vypneme internet a zrušíme peníze, nebo znormujeme nabídku produktů? Zavedeme zákonnou hranici 2 stovky na hru, aby se hry začaly vyrábět  nákladově "pro Čechy" ? Vysvětlí,. Dík 

"(zdravím všechny horlivě kupující, kteří se nechali semlít marketingovou masáží na chcípající generaci konzolí) a možná by mohl zvážit, jestli ty prachy neměl dát radši na dobročinné účely...aspoň by tak dal své prázdné (nebo přímo škodlivé) existenci nějaký smysl"

• ja_nic_nevim

Teda to je výplod. Kam se na to hrabe Jack. 

• Femt0

Taky názor. Já měl podobný problém u série The Saw (první díl byl ok).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit