Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    takže Pecháčku ani CP2077. Snad tedy nejste pokrytec...

    • Veskoslav

      Tak co čtu, tak spousta lidí vytáká to, že naše holčička tam zabíjí všechno bez mrknutí oka (od psů, dětí, žen atd.), ale jakmile má zabít nějaké pojmenované NPC, tak se složí. Takže není násilí jako násilí. Ale pokud je někdo chladnokrevný vrah, tak je jím pořád. City nechá stranou. A ne že jednou zabije dítě jako mouchu, aby následně brečel, že má zabít pojmenované NPC.

      • iSpirit

        mně je ta hra úplně u zadku. Koupím ve slevě za dvě kila na PS5, pokochám se grafikou a budu spokojený.  

        Tady tyhle články stejně jenom pomáhají prodejům a zvedají zájem o hru. Jelikož CP 2077 má být taky hojně hojně brutální, tak snad to taky hrát nebude. 

        Můj názor. Já nejsem profesionál. Letos je slabší rok zatím, ale máme tu tři důležité tituly pro mainstream. FF, TLOU a CP2077. Jako herní redaktor bych si to určitě zahrál a pak bych napsal např. článek o přehnaném násilí.

        • Bez tvého názoru by tato diskuze nebyla úplná. Díky za to a příště ušetři klávesnici.

    • Thanquol

      Tykas, nebo vykas? 

      • iSpirit

        jak se mi chce evidetně 😂

        • Thanquol

          Taková bezucelnost. 

  • Naprosto to chápu. Ještě zvládnu, i když je to pokrytectví, nasílí na lidech, ale upřímně musím říct, že je to pro mě vstřebatelné čím dál méně. Ale násilí na zvířatech, to už můj pajšl těžce nezvládá. Třeba teď sleduji Gangs of London, a taky to není žádná procházka. 

    A souhlasím s tím, že to hodně ovlivňuje realističnost grafiky.

  • Thanquol

    Hezký. Já osobně nemám rád hry, kde se musí utíkat a nelze se bránit. Mučení je mi také většinou velmi nepříjemné sledovat. 

    Ale hej, to že zavřu oči neznamená, že se to ve světě dnes neděje a hůř.  Lidé by měli mít přirozený odpor k mučení atd. 

    Z toho důvodu, jsem rád, že TLOU2 ztvarnuje taková témata, ikdyz někdo kvůli tomu raději zůstane ve svojí komfortní zóně. 




  • Ristoro

    Pan autor v tom případě asi nebude hrát ani CP 2077. Co tam se budou dít za hrůzy, to bude jiná liga :).

    • CP je multiplatform, takže se na to nesletí tolik hejterů a tím pádem násilí už vadit nebude, protože nebude potřeba hledat důvody jak si obhájit "proč jsem šel s davem" :-D

    • yeniczek

      Nebude. Nebude to takhle realistický a naturalistický.

      • Thanquol

        (Y) Ops. Nevšiml jsem si, že srovnáváš. Zatracený rychlocteni!

      • Thanquol

        To je subjektivní bro. 

        Pro někoho je pocitově Real i hůř namaskovanej člověk. 

        Obecně to asi o level vys než bys čekal bude. 


  • Tohle je důvod, proč jsem si neužil příběh GTA 4 (a potažmo i 5, alespoň ve srovnání se San Andreas).


    Dřív se člověk honil za nízkopolygonovým panákem, nad kterým svítila šipka. Teď doženete postavu, která má nějakou mimiku, stojí v rohu, ruce nahoře a prosí o život. A když se rozhodnete nezmáčknout spoušť, Mission failed.

    To už na mě bylo moc. A to píšu jako člověk, co má na seznamu nejoblíbenějších her takové skvosty jako Postal 2, Soldier of Fortune nebo Carmageddon.



  • untentrauer

    A ten nejjednodušší důvod proč to nehrát je, že nemám PS...….

  • spoock

    ano, je to násilná hra, ale je to furt animované, i když jso některé scény silnější, tak ve hře to tak nevyzní

    • Thanquol

      Animované pomocí motion capture. 

    • Každý to má asi jinak. Záleží podle mě i na tom, jaké má hráč tendence k tomu být hrou opravdu pohlcen.

  • Miserius

    Sorry, ale pan Pecháček je teda slušná padavka...

    • michaelfoucault

      Ba naopak. Je mnohem silnější osobnost, když dokáže veřejně připustit svou slabost, než leckterý internetový macho geroj. 

    • celoush

      Tos mu to nandal :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit