Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hra sa volá project cars, ale tých cars tam dokopy sotva 50 ale s tým rozdielom, že napr bmw m3ka je tam hneď tri krát alebo napr. taký lotus crossworth hneď 4 krát ...Bieda no, aspoň ten počet tratí je slušný cez 30 tratí každá s rôznymi variáciami, to je slušné. No ale aj tak mne to pripadá za tie nekonečné roky vývoja stále ako o trošičku lepšie vyzerajúce bratček shiftu 1 a 2.
    • Aut je 78. Budou pribyvat dalsi skrze free DLC.
      • Tak nech ich je 60, na hru, ktorá sa točí len okolo áut je to sakramentsky málo s tým dodatkom ako som už napísal, že ich je aj 60 , ale niektoré autá tam majú rovno zo 3 či až 4 variácie. To je ako povedať že hra má 10 tratí ale každá trať má zo 10 variácií, tzn, že to má 100 tratí....Je to bieda, a platené DLC za autíčka si môžu strčiť láskavo do pierdole.
        • Slovo FREE ti vypadlo? Nebo proste budes trolit za kazdou cenu?
          • vlastik.plaminek
            Zůstaň v klidu, Lunk je mistr v používání Googlu *1*
          • "trolíš" tu tak akurát ty, mazanie medu okolo huby poznáme, že budú vydávať dlc s autami každý mesiac zadarmo, tak o tom si môžeš nechať len snívať. Tomu veria možno tak len taký dôverčiví cocoti ako ty.
            • Od kdy jsi tak intelektualne nesmely? Od te doby, co te zneuzival dedecek, nebo az kdyz se pridala starsi segra? *14*
            • Tak ja ty auta delam. Tak tomu i docela verim *3*
    • Lukass
      Ty asi nevis co znamena slovo C.A.R.S. v nazvu hry co?
      • Počúvaj ma sem ty jelito, google vie používať aj postihnutý down, takže s tým tu moc nemachruj. A hra sa určite nevolá project cars len preto, že to je skratka pre komunitou asistovaný závodný simulátor.
  • No na ty 4roky vyvoje nic moc!Pamatuju jak lidi peskovali,kdyz ve vyvoji bylo gt5 asi 2 roky.Ta hra to tenkrat schytala!Pro me 2 body dolu za 4roky vyvoje tecka!
  • Lukass
    Uz pri precteni jmena autora a znamky recenze sem si rekl ze recenzi nebudu ani cist.
    Jenze PC je moje nejocekavanejsi hra roku a tak sem neodolal a recenzi precetl, jaka chyba. Neustaly srovnavani s Forzou (jejich zaryte fanboy autor asi bude) a dalsi vytky autora sou uplne mimo.
    By me zajimalo s kolika auty jezdil ve Forze, no opet sem si potvrdil ze Olejnik je jako autor recenzi uplne mimo, coz dokazal i Order. O Project Cars sme se v recenzi nedozvedeli nic, zato o Forze nam toho autor napsal az az....
    • Co to meles!Order1886 je bozi,je to filmova hra!Ne zavodni!Vys vono exsistuje mnoho zanru.
  • ....."Tohle není víkendové ježdění ve Forze, kde můžete v případě chyby těsně před cílem přetočit hru o pár vteřin vzad." .....

    Prosím, když porovnáváte recenzovanou hru s jinou hrou(týká se to jakéhokoliv žánru), tak alespoň trochu korektně. Bylo by dobré zmínit, že tuto vlastnost ve Forza Motorsport/Horizon lze samozřejmě vypnout, jako spoustu dalších pro nastavení obtížnosti jízdy......
    • a i kdyby vypnout nesla, tak nikdo neni nucen ji vyuzivat *3*
  • Vymazlená hra na desítky hodin adrenalinové zábavy, nemůžu se dočkat. O to víc zamrzí, když hra jako tahle dostane stejné hodnocení jako ptákovina Order na 3 hodiny :( ale vem to čert, jde se jezdit!

    Honzo vytýkat hře prázdnotu v MP když hra ještě nevyšla, to je slušný fail. Pokud to nebylo vytýkání tak co teda.
    • jnsCZ
      Nevytýkám, spíš jenom smutně konstatuji, že se to nedalo pořádně "vošahat", protože AI je sice dobrá, ale fakt by mě zajímalo, jak budou jezdit reální soupeři. Snad to nebude takový destruction derby jako ve Forze. A taky dodávám, že se multiplayeru budeme víc věnovat, až hra vyjde :) Do hodnocení to promítnuto není.
      • Něco mi říká, že na této hře budou neustále pracovat a dotahovat drobné neduhy, tahle hra má potenciál tu být hodně dlouho s náma.
        • jnsCZ
          Určitě souhlas. Těch nedotažených věcí je škoda, v hodnocení se to odrazit muselo, ale i tak je to hodně pěkných osm bodů (a kousek) :) Potenciál do budoucna tu rozhodně je.
          • honzo kdyz te tu takhle mam, neda mi to... proc nedostalo assetto corsa vic prostotu? proc tu mame kazdy tyden nejakou novinku o PC, ale docist se tu neco o AC nejde. jedna se z vasi strany o placenou recenzi?
            • jnsCZ
              To fakt není otázka na mě, já jsem jen externista :) Dostanu hru na recenzi, zahraju, napíšu text. Takové dotazy směřuj třeba na redakční mail nebo do chatu při natáčení podcastu.
  • Honzo, dekujem *1* Pekne se to cte.
    • Olejník je videoherní bůh! Já ho prostě žeru i s tou jeho proto-hipster image.
  • Jack1947
    Neptal se náhodou někdo kdy bude recenze? a hle... máme jí tady. ! *3*
    • Ne, ale já se třeba ptal, kdy tady napíšeš další zbytečný příspěvek a hle... už je tady *7*
      • Jack1947
        ale jo ptal ve fc ale to bys musel vystrčit hlavu ze zadku. *3*
        • Ja se priznavam, ptal jsem se ja a nekolikrat. Neb jsem horel zvedavosti, kolik tu dostanem. Preci jen mam k tehle strance pomerne vrely vztah *3*
          • Jack1947
            Potěšily? koneckonců je to majnstrýmovka (pc, konzole) ale věřím že to je i dobrá simulace. Jen ne tak hc jak, Asseta.
            • Jack1947
              Jo jasně ale destrukci to má propracovanou, oproti Assetě která je hc simulace jak řemen.
            • Jo, potesili. Pekna 8. Co se te simulace tyka, tak nesouhlasim, stejne jako nekolik skutecnych jezdcu (fakt to neni jen PR), ale kazdy ma pravo na svuj nazor *3*. Proto taky mame na vyber.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit