Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • muže mi někdo poradit jak přípojit volant hama a pedali ke hře project cars .děkuji
  • Bohužel je to tak. Vozový park je takovou potěmkinovou vesnicí. Tady to, tuhle tamto. Hra vám sice nabídne ochutnat od kde čeho, ale nikdy vás skutečně nenakrmí. Chybí spousta významných automobilek, zástupci různých závodních seriálů jsou pak skutečně jen ochutnávkou. Jakoby vás vždy nějakým vozem navnadili, abyjste pak se zklamáním zjistili, že víc než jedno/dva vozy z dané třídy nedostanete.
    S čím ale nemohu souhlasit je vychvalovaný jízdní model. Ten se sice snaží tvářit jako simulace, nicméně je tak odfláklý, že přináší vše, jen né požitek s jízdy. Veškerý jízdní model je prakticky rozdělen na tři stavy. Zatáčet/nedotáčet/přetáčet. Problémem je, že mezi těmito stavy prakticky neexistuje žádný mezistupeň či snad plynulý přechod. Vše funguje jakoby na přepínač. Přemrštíte nájezdovou rychlost o 1km/h a letíte z dráhy se stejnou nedotáčivostí, jako kdyby jste to přestřelili o 50. Uberte o 1km/h a auto zatáčí jak po kolejnicích. A nakonec - podaří se vám zadek auta urvat? Pak již prakticky není východiska jak z toho ven. Za mě tedy, jízdní model je jedno velké zklamání. Chování auta je nečitelné, nerealistické a až otravné. A tím si hra, tvářící se jako simulátor láme vaz.
  • Hodně pestrá závodní hra, ale kariéra je celkem o ničem. Katastrofální je optimalizace. S grafikou Radeon R9 280x 3G Gaming, s kterou jedu Zaklínače 3 na ultra plynule a tohle se mi seká? A to s patchem 3.0. Bez něj se mi to kosilo na střední? WTF.? Mám sto chutí tu hru za to hodit do koše, i když mě baví....
  • Zlatý Need for speed!!! debilní ovládaní,naprostá nuda. Velké zklamání:-(((
  • Tahle hra mi dokáže rozbušit srdce, tak jako to dokázala GT Legends ve své době. To AC nedokáže. AC je možná víc HC, ale to neznamená, že dokáže vyvolat reálnější pocit z jízdy. Je mi líto hráčů, kteří to zkoušejí rozhýbat na AMD kartě. Zkoušle jsem to s R9 280x a nedalo se to na tom hrát pomalu ani na low. Teď to valím na slabší GTX 670 OC 4GB a valím skoro na ultra a jsou to neskutečné orgie.
    • ...srovnávat tento počin s jakýmkoli simulátorem od SimBinu je na hranici urážky... Ano, grafika je jinde, za ty roky vývoj pokročil, ale jízdní model, fyzika chování auta, ovládání a nastavení... I arkádovější Grid je v tomto o pořádný kus napřed a nazvat tento pokus simulátorem může jen ten, kdo neřídil auto (a nemuselo být ani závodní)...
  • Jestli se chcete projet v Project CARS s československými virtuálními závodníky, případně hledáte stabilní přátelskou komunitu CZ/SK hráčů závodních simulátorů, tak navštivte UVZ - Ústav Virtuálních Závodníků. Mimochodem - tuto sobotu pořádají první závod pod pCARS! AC-UVZ.CZ
  • Riesilo sa tu ze Nordschleife nieje ako v skutocnosti tak tu je porovnanie hry s realitou :) : https://www.youtube.com/watch?v=dO3GTk6QUWY
    • Aristarch
      ... :D ...je to pekné, ale má to jednu chybu. Tú, že ten Nurburgring v reále mi pripadá menej reálny ako v hre. :D Ako bol som tam už dávno...to je fakt. Niekedy v roku 2008, keď som bol pracovne v Kolíne. Tak som tam sekol aj okruh aj na prehliadku hradu Nürburg. Možno sa niečo na severnej slučke za tie roky zmenilo...ale faktom je, že to rozmazané video mi evokuje menej spomienok ako taká jazda z Project Cars. :D
    • A jen slepý nevidí ten rozdíl... nemluvě o totálně ohavných texturách cesty, vypadá to, jakoby z někoho tekl olej...
      • jj hlavne pozorujte jak se to clio ve hre chova uplne jinak nez v realu a to jeste jede na ne suchy trati...
  • Je fakt, ze na sim forech uz pres rok se s hrou nepocita- tedy ve smyslu, ze rozhodne nebude konkurenci pro assetto corsa. Tihle HC hraci maji jasno. Je to pro project cars skoda. Budou nekde uprostred a je tovidet i zde v diskuzi.
  • Neviem prečo sa Project Cars prirovnáva ku Gran Turismu a dokonca Forze. Kariéra mód nemá absolútne nič spoločné s týmito hrami. Žiadne credity, žiadne kupovanie áut a nových tuningov. Žiadna motivácia hrať ďalej ako je to vo Forze a GT. Ja by som to s týmito hrami ani len neskúšal porovnať. Ľutujem tie peniaze, mohol som radšej nechať na Zaklínača.
    • Aristarch
      ...no tvoj názor...hej. Ale až budeš kupovať Witchera trojku a budeš očakávať simuláciu šermu, pravé recepty z alchýmie...alebo hlboký príbeh a prepracované charaktery ako z knižnej pentalogie....asi budeš tiež sklamaný. Nerozumiem ľudia tomu, keď niečo kupujete..prečo sa poriadne nepozriete na to...čo to vlastne je? Ja som od začiatku vedel, čo môžem od Project Cars očakávať a to som aj dostal. Inak Stano, Gran Turismo hrávam, ale úprimne...Project Cars ide trošku ďalej. Žiadne veľké očakávania...a som spokojný ;)
  • Celkovo som spokojny, ale aj tak sa idem postazovat:
    -uvital by som dynamicku obtiaznost a lepsie spracovanu karieru a ovladanie pre gamepad
    -hravam cisto na gamepade a neviem cim to je, ale vozidla v AC sa mi lepsie ovladaju, nez v PC
    -vozidiel je malo, chcelo by to viac znaciek v triede
    -pit stop je zabugovany, zazil som aj, ze som nemohol pokracovat v zavode, auto zostalo zaseknute, nepomohol ani reset auta
    *atd
    Na zaver otazka na dakeho znalca motorportu (ja nim nie som): ..ked v kvalifikaci vyletis jemne z trate (neskracujem), tak sa ti cas nezapocitava aj v reali?
    • pokud opusti trat veschny 4 kola, tak ano ... staci o kousek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit