Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo a jestli mate problemy s lagovanim hry pri zapnutym ovladaci tak VYPNETE FORCE FEEDBACK !!! vyvojari ani testeri to prej nezkouseli na gamepadech na PC verzi a neprisli na to ze to glitchuje... a podle me neprisli ani na to ze jim glitchuje fyzika...
  • Project CARS mě vůbev nenadchlo. Prvni dojem nic moc a po pár zavodech....... Nedodělané zvuky a další detaily. Nemluvě o tom, že po připojení ovladače se hra začala neskutečně sekat, po odpojení vše v pořádku. Grafika také nic moc, vše na ultra a.........
    • vypni force feedback... ne neptej se me jak je to mozny... resil sem to na steamforu ;) proste ho vypni...
  • Project CARS jsem si vyzkoušel a musím říct, že jsem mírně zklamán...
    Po grafické stránce je hra vynikající a zejména vizuální efekty času a počasí mě velmi potěšily.
    Bohužel co se fyziky týče tak jsem byl silně zklamán. Opravdu pochybuju že se vozy LMP1 řídí tak snadno jako v Project cars (i se všemi asistenty vypnutými + plné mechanické poškození). Vlastně všechna auta se dala lehce uřídit. Přijde mi to spíš jako polosimulátor v nádhernou grafikou...
    A co se okruhů týče, Brno jsem ze začátku vůbec nepoznal. Se skutečnou tratí to má společnej možná tak tvar...
    • ona se totiz auta v realu ridi strasne tezce :D :D :D ano zadna hra neni dokonala, a nikdy nebude... nektery jizdni modely jsou vpohode jako treba mergl 300SEL je jeden z povedenejsich co sem okusil a s podobnyma autama i jezdil v realu byt porad je tam ten pocit ze vyvojari se snazi to delat tezsi aby to melo nadech simulatoru, protoze kazdej si mysli ze kdyz to auto klouze a toci tak je to realny :D pokud by ty hry byli realny tak sem asi tak 1525602050x uz mrtvej v realu... a to nemam zavodni podvozek, sliky gumy atd. proste kazda hra ma u kazdyho auta jinej jizdni model tak si zvyknete... jinak ted mam lagunu 2,0t vlastne skoro stejnej motor jako ve hre ma megane a nebo clio sport a muj stock kombik se chova 1000x lip nez ve hre zavodak kterej ma o pul tuny min :D pochopte ze je to pouze simulace, jde o to jak se jim povede nektery auta jsou lepe nektery uplne divne az blbe... fyzika vozu k vozovce mi pride jako nahodne hozeni kostkou, nekdy proste jako prisne dana vec ktera se proste stane atd. a to nemluvim o brzdach... pro me je PC docela i zklamani... protoze sem cekal neco trochu lepsiho nez AC kde jsou podobny chyby take...

      minusy PC: strasny zvuky ne opravdu takhle nezni 8 valec a ne opravdu takhle nezni muj 4 valec turbo, nekde a nekdy naprosto spatna fyzika, chyby ve fyzice coz mi pride jako glitching do trati... mam destrukci na full real a nekdy to muzu vzit ve 100 do zdi a nic a pak jindy mi najednou upadne kolo... na nektery veci na ktery si stezuju v AC jsou tady dotazeny k dokonalosti ve spatnym slova smyslu, a musim se pridat k jinym lidem tady ze ty trate jsou naky divny... treba severni smycka je pro me uplne jina nez je v AC kde nemam problemy ji projizdet pod palbou s vetsinou aut a tady ji nedam ani technicky skoro :D a pride mi ze ma i jiny rozmery...

      plusy PC: lepsi AI nez Assetto... chovaj se lip jako zavodnici, v AC jezdi jak po kolejich a maji tak o 10tun vic nez vy... velmi pekna grafika

      Takze ano PC je simulace ale nema moc k realnemu jezdeni v autech jako celek... byt nektery vozy jsou velmi blizko zkutecnosti... pride mi to jako tvurci ci moddari simulatoru strilecek :D kteri nikdy v realu nestrileli a jsou tam pak blbost... stejnej pripad i tady...
      • Ano je rozdiel sa hrat na jazdca a bit nim aj naozaj ;-) skus si zajazdit u vas v brne alebo u nas na ringu a potom tu hraj geroya ty turbo ;-)
      • Hanzales
        Já bych trošku polemizoval ohledně té obtížnosti. Myslím, že všechny ty auta řídit na hranici možností těžké skutečně je. A i pokud už jsme něco byť na trati zkoušeli, určitě jsme to nehnali na hraně. Další věc je ta, že v tom HC simulátoru jednak necítíme géčka a jednak si vždy dovolíme mnohem mnohem více, než v reálu, kde jde o život. Proto občas i lepší rekordní časy atd.
        Další věc je pak ta, jak ten simulátor dokáže nejen simulovat jízdu auta samotného, včetně toho nejdůležitějšího (chování pneumatik a pak až podvozku), ale také jak to pak dokáže interpretovat prostřednictvím obrazu, zvuků a odezvy ve volantu hráči. Tam si myslím že v obou rovinách vede právě AC (s dobře nastaveným volantem). Cesťáky se řídí samy, s YellowBirdem se musí na Nordu doslova tancovat, přesně jako v tom legendárním onboard videu a uřídit Lotus 98T při jeho optimálním použití produkuje lepkavou hmotu u zádele.
        Každopádně abych nebyl OT, tak pCARS (opět třeba je mít nastavený volant dobře) má k tomu AC dost blízko, jen musím objektivně říci, že i při těch vypnutých asistentech atd. to prostě občas malinko odpouští, nebo se občas podaří vybrat a zachránit něco, co by už jít nemělo. Prostě jsem se párkrát přistihl, jak jsem vyhrkl wtf a že tohle jsem fakt ustát nemohl, ale opravdu jen zřídka. Celkový pocit z jízdy je ale taky báječný a auta svým chováním odpovídají skutečnosti, to vše ale docela silně přehlušuje dění na trati a počasí, denní doba, zvuky a vůbec celkový smysl pro detaily. Nechápu jak může někdo nepochválit modely těch aut :) Musím se přiznat, že poslední měsíce si dávám pCars po večerech mnohem častěji, i když zakotveno mám stále více k AC, RF2, R3E a starým dobrým HistoriX a P&G... ale to už je čistě specifická úchylka. Běžný závodní pařan dovolím si říci užije pCars mnohem více a rozhodně to nemyslím teď nějak negativně.
        • ja nerikam na maximum moznosti auta, to bych i pochopil ale proste nektery auta maji hodne prehnanej ten jizdni model... treba caterhamy atd. Neni mozny aby mi auto nebo teda polovicni formule udelala hodiny v mirnej zatacce na suchu bez plynu... zato porshaky a mergly maji docela dobrej, ale predokoly jsou uplne mimo.. se koukni na tu jizdu na NS v PC a v realu v meganu nebo cliu :D to je nebe a dudy... a to v realu nejel na suchy silnici...

          A po hrani kariery sem prisel na jednu zajmavou vec... AI jezdi mimo trat jako po ni... ja se v kacirku nemuzu skoro hejbat... oni si jedou vesele dal bez ztraty prilnavosti nebo rychlosti...
  • Osobně nevím co může být na té hře přehajpované. Doslechl jsem se o ní ze zdejších diskuzí. Pro mě jako našlapaný blesk z čistého nebe...díky
  • Asi nejpřehypovanější závodní hra všech dob. Není špatná, asi jako jediná funguje jako kompletní balík (je tam počasí, spousta aut, spousta tratí a dobrá fyzika), ale v každém směru v něčem zaostává. Grafika je občas dost protivná s tím, jak se všechno leskne jak psí kulky, zvuky jsou u půlky aut skvělé a u druhé půlky hrozné, fyzika je fajn, je to samozřejmě jiná liga než Shift apod. ale i tak podle mě nemá na Game Stock Car Extreme, kde se auta chovají mnohem přirozenějc a to ta hra běží na víc než 10 let starém enginu. Zpracování tratí kolísá, chybí tam cit pro detail jako v iRacingu, některé tratě jsou na dnešní poměry fakt hnusně udělané (např Brno *7* )....

    Celkově je to fajn hra, ale prostě pro člověka, který je zvyklý hrát tituly jako iRacing, Game Stock Car, Assetto Corsa apod, nepřináší nic nového. Obyčejní hráči si z toho nejspíš sednou na prdel, protože to pro ně bude první hra, kde se musí používat i brzda.
    • iRacing a cit pro detail? Myslis ty naprosto sterilni trate? Fajn, maji detailni textury a to je asi tak vse. Ze se v PCars nektery veci lesknou za urcitych podminek ma svuj duvod a to je ten, ze se to tak leskne i v realu. Jestli jsi nikdy nevidel lesknouci se silnici proti slunku, tak zijes na jine planete.
      V cem presne je to Brno hnusny? Jo to rozhodne nejprepsnejsi a nejlepsi verze Brna, ktera v zavodnich hrach vubec je!
      • Sterilní jsi tak maximálně ty. Jestli v iRacingu nevidíš takové detaily jako vyrvanou trávu v místech, kde se katuje, nafoukaný písek na cestě a suverénně nejrealističtěji vizuálně zpracovanou vozovku, tak jsi slepý. Oni pro každý okruh používají unikátní textury udělané přímo z fotek, co pořídili na tom určitém okruhu a nedělají to prostě praktikou, že udělají jednu univerzální texturu trávy a tou pak pokryjí všechny tratě. Navíc iRacing běží na téměř 10 let staré technologii, která už v době vydání byla zastaralá!

        Brno je sice zatím nejlepší (vizuálně), ale nic to nemění na faktu, že je pořád na míle vzdálené realitě. Všechny elevace naprosto špatně, veškerá vegetace naprosto špatně, kdo tam někdy byl, tak musí uznat, že ten okruh je úplně mimo.... Není zdaleka sám, stačí si srovnat Nordschleife s Assetto Corsa a nebo co teprv Bathurst? Co tam dělá evropská vegetace, když ten okruh je v Austrálii?! Vždyť to tam s těmi jehličnany vypadá naprosto komicky!!!

        Vůbec celkově grafiku pCARS bych popsal jako grafický overkill. Auta jsou jak z porcelánu, dokonce i gumy se jim lesknou jak kdyby je někdo zrovna namazal pastou, dokonce i když zajedu někam do stínu nebo do tunelu, tak auto se pořád leskne jako psí kulky. Nějakému fetišistovi se to možná bude líbit, ale nemá to s realitou nic společného. Celé to vypadá jako moderní reklamní retuše, kterými nás zahlcují automobilky a člověk se pak akorát diví, že když jejich auta pak potkáme v reálu na cestě, tak že vypadají úplně jinak...
        • Lukass
          Nordlsleife je v PC uplne dokonala. Porovnaval sem se skutecnou Nordsleife a je to dokonale verna kopie. Takze moc nevim co meles.
          A ty flare efekty a ruzny nasviceni atd se daji vypnout, ze ses hnup a neumis to je vec druha, ale od toho su tady ja rad ti poradim.
          • tak to si asi nejel na NS v AC
        • Brno je deleno presne pod CAD dat, dodanych primo okruhem. Elevace sedi, jsou opet podle dat dodanych samotnym okruhem. Nez budes rozumovat, over si fakta.
          • Tak v tom případě jsou SMS banda lemplů, když podle CAD dat udělali něco tak příšerného.
            • Amundsene, a ty o lepsim Brne vis? Btw. od doby, co jsem tu naposled zcela verejne priznal, ze Brno ma problem, se na trati pracovalo. A delal to clovek shodou okolnosti taky z Brna. Treba ti tu taky neco napise. Aktualni Brno naprosto sedi a diky pCARS jsem i zmenil styl projizdeni inkriminovaneho mista v realu (k lepsimu). Ale klidne si tu tvrd, ze tu lzu a jsem zaujaty. Konec koncu kazdy kdo ma ridicak a jakekoli auto muze do Brna prijet a vyzkouset si to.
            • x_mave: Je sranda, jak napíšeš "o lepším Brně nevím", místo toho, že je správně. Sám totiž víš, jak je ta trať blbě udělaná a už jsi to tu v diskusi nejednou přiznal... Jo, ale když už je pCARS venku, tak je potřeba tady zase masírovat lidi s tím, jak je to super mega, viď?
            • S cim to prosim porovnavas? S realitou, nebo ten okruh znas akorat z rFactoru, kde stoji fakt za kulovy? Bydlim v Brne, na okruh obcas jezdim si zajezdit vramci okruhovych dni, nebo jizd pro verejnost a nejak zatim o lepsim virtualnim Brne nevim. Ale jo, ja jsem preci zaujatej, protoze jsem z SMS *1*.
            • www: Když ti udělám dvě omelety z hoven, jednu horší a jednu lepší, tak u té lepší taky budeš chrochtat blahem?
            • ukaz mi nekde lepsi a presnejsi verzi Brna, joudo!
      • A pro petroliny, kteri neveri:
        https://www.classicdriver.com/sites/default/files/styles/full_width_slider/public/article_images/unknown-17.jpg?itok=8XyV9w3l
        http://porsonly.com/wp-content/uploads/2014/06/M14_2111.jpg
        http://www.abc.net.au/news/image/1714516-16x9-940x529.jpg
        A ted me dal minuskuje volove :))
  • Vyzkoušel jsem jaká je fyzika v Project CARS a zda jde opravdu o simulaci. Celý závod jsem nepoužil brzdu a jel s plným plynem. K mému překvapení nebyl vůbec problém dostat se z posledního místa na první.. Velké zklamání, celé jsem si to nahrál https://youtu.be/9h0Q0AaEVNU

    Zkuste také :-(
    • tak jo, dokazals, ze vypnout poskozeni je efektivnejsi nez se mu vyhnout rozumnou jizdou, co tam mas dal?
      • PC je dobra simulace, ale byl jsem sam prekvapeny z toho, jak se hra, pri pouziti pomalejsich silnicnich aut, chova vice arkadove nez napr. driveclub, nfs atd.
    • Pane kvalitni troling....jen co je pravda...pro vsechny zajemce o kvalitni zavody doporucuju.Na profi obtiznost a s nastavenim na REALNE pomocniky je tato hra vyzva a je to simulator
      se vsim vsudy.Jezdim i Assetto Corsa a srovnani to snese.
      Abych pravdu rekl i presto ze jsem extremne narocny hrac tak project cars me prijde
      zabavnejsi a je vnem i takovy vetsi zavodni feeling.. Krasna hra ktera se opravdu povedla.
      Taky se mi silene libi singl ktery je konecne takovy jak ma vypadat u zavodni hry a to jsou TURNAJE!!
      konecne. Dokonce takova simulace jako je asseto Corsa ma jen vyzvy a turnaje poradne zadne.
      Chci si odjet celou sezonu a pekne si s AI potrenovat.
      Jsem spokojen :) Tak chci vsem rict at nectou troling a radeji hru koupi, budou spokojeni.
      • Achjo, kazdy kdo nerika, ze se jedna o super simulaci, tak je trol. Podivej, slysel jsem prvni posledni o tom jaka je Project CARS simulace a ve vetsine pripadu jsem nadseny, ale tohle me opravdu sokovalo, protoze podobnou jizdu si nemuzu dovolit ani v arkadach typu nfs, driveclub apod. natoz forza ci gt5. Od simulace bych opravdu necekal podobny jizdni model a fyziku kdy se od mantinelu odrazim, zatacky projizdim rychleji tim ze jedu mimo hru a odrazim se od zabran, opravdu zvlastni :-( Jinak oponenti byli nastaveni na 75, nastaveni fyziky jsem nikde nenasel, pokud tam nejake je, tak mam nastaveno na default (nic jsem neupravoval), asistenti vypnuti, zapnuta trakce, abs a stabilizace (kterou ovsem auto standardne obsahuje a i s nim se v realu auto neodrazi od prekazek :) a poskozeni vizualni. Muzete namitnout, ze s plnym poskozenim by to neslo (zkousel jsem a dojel jsem presto 4.) ale ono by to jen odrazovalo od zneuziti spatne fyziky a jizdniho modelu..

        Presto musim rict, ze vetsine pripadu je to super ,ale tohle me opravdu prekvapilo...
    • :D :D velke sklamanie ze ked je vypnute poskodenie auto moze narazat a nebrzdit :D :D ....
      • velke zklamani neni ze pri vypnutem poskozeni se neposkozuje. velke zklamani je ze bez brzd a s plnym plynem je mozne vyhravat, protoze auto se proste odrazi od maninelu a je to tak rychlejsi nez projizdet zatackami normalnim zpusobem. velmi zvlastne nastaveny jizdni model a fyzika..
    • kennyB
      Jízda hodná dvouletého dítěte a ty jsi na to ještě hrdý. Gratuluji *11*
      • nepochopil jsi o co slo, rozhodne ne o chlubeni me jizdy, ale o demonstraci velmi zvlastni fyziky a jizdniho modelu, kdy jde vyhravat s plnym plynem bez brzd kde je rychlejsi nechat se odrazet od mantinelu a jezdit mimo silnici...
        • kennyB
          Zapni plné poškození vozu a uvidíme, jestli ti fyzika dovolí dojet do cíle tímhle způsobem...
    • Chim
      Takže jsi to projel jako r*tard. Gratuluju.
      • asi jsi nepochopil, ale tohle nemela byt ukazka meho jizdniho stylu ,ale spatne fyziky a jizdniho modelu, kde jde vyhravat pouze s drzenim plynu bez brzd...
    • Lukass
      Slusne pokus o troling, ta jizda to je co? To jede clovek s pokrocilou demenci? Pokud jo pak to chapu, A navic to hrajes na sipkach, o muj boze kolik jeste dementu se bude vyjadrovat k necemu a cem nema ani paru.
      • Ne nemam demenci :D videem se snazim demonstrovat spatny fyzikalni model a jizdni vlastnosti, kdy se auto odrazi od zabran a je rychlejsi projizdet zatacky mimo silnici opren o mantinely..
    • Draken69CZ
      Obtížnost oponentů byla nastavena na co? A poškození bylo asi jen vizuální ne?
      • Oponenti na 75 a poskozeni vizualni.. Pri plnem poskozeni jsem dojel jako 4. Ale melo to demonstrovat spatnou fyziku a jizdni model, kdy se auto od mantinelu odrazi a zatacky se projizdi rychleji.. Poskozeni pouze odrazuje od pouzivani teto divne fyziky..
  • Ak by ste chceli niekto zahrat online na Xbox One tak mi napiste spravu - Matej1992Svk :)
  • Nainstalováno a smazáno. Grafika překrásná, ale já chci víc. Tohle je hra pro masy (konzolisty, děti a méně náročné hráče, na které udělá grafika dojem). Ovšem na PC je dost lepších závodních her, ve kterých je mnohem hlubší jízdní model. Asseto Corsa, Rfactor 2, IRacing, Game Stock Car Extreme, ale i v GTR 2 mám mnohem lepší pocit z jízdy. Úplně špatné to není, ale nemám důvod to jezdit, když můžu jezdit lepší hry
  • Hral som na Xbox One - grafika je rovnako dobra ako vo Forza 5, fyzika je o vela blizsie realite ako Forza 5, trate su excelentne spracovane aj so vsetkymi hrbolmi a napr. Nordschleife je rovnake ako v skutocnosti (vo Forza 5 nebolo). S gamepadom sa to hra dost dobre, netreba volant ani na najtazsej obtiaznosti. A tak isto su velmi mocne zvuky, na tych si dali extra zalezat. To ako su tie auta spracovane dost kompenzuje ze ich je relativne malo, vazne je kazde uplne ine. Su tam nejake chybicky v menu a podobne veci ale komu ide o realisticke zavodenie hlavne davat rekordy na roznych tratiach a umiestnovat sa v rebricku tak nieje co vahat, gameplay je najlepsi aky som v zavodnej hre zazil :)....
    • S gamepadem bez asistentů s manuálním řazením se nechytáš. Ani s automatickým řazením
      • Zrejme sa nechytaju len ti co to nevedia, pozri sa na time trials rebricky kolko ludi na vysokych poziciach dava dobre casy a hra na gamepade. :) Ja som dneska napr. na Nordschleife co povazujem za najbrutalnejsie nemal problem s Pagani Zonda tiez nemal problem davat fajn casy s vypnutymi asistentami. *16*
    • Lžeš.
  • Zdravím, prosím vás, jsem blboun jenom já nebo taky si nemůže zvyknout na ovládání? :D hraju na XONE a už hodinu nastavuju ovládání a nejsem schopný zajet normální kolo s blbým Cliem... podle Forzy nebo ostatních závodních je to opravdu jiné, nevím si rady... *9*
    • Takto si nastav ovladač xbox mne to pomohlo dost som sa tiež trapil https://www.youtube.com/watch?v=3VCWf8fsJ0o
    • Poradim ti nejazdit s Clio, skus to obycajne "road" BMW myslim ze je to M3 a daj si tak field of view aby si poriadne videl na volant a ruky, to mi dost pomaha :)... S Cliom som bol aj ja vkuse otoceny to auto je brutalne ale to je aj tym ze neviem ako sa ma jazdit na FWD autach :).... Mne na ovladanie dost pomohlo ked som hral normalne karieru s motokarami kde som dal aj manualnu prevodovku aj vsetko, je to zpociatku utrpenie ale ked sa naucis na motokarach zatacanie na autach je to uz len lepsie :)...
    • Vyzkousej v nastaveni gamepadu (dole) prepnout MODE ... nezmeni se jenom defaultni nastaveni, ale i nekolik veci, ktery nejdou zmenit z menu (proste jsou ukryty hluboko v kodu). Takze ikdyz pouzijes nejaky svoje nastaveni, s jinym MODE to bude jiny. Jinak MODE2, deadzone 1, steering sensitivity 6, gamepad filtering 35. Zbytek default. (To je moje soukromy nastaveni, ale zrovna tohle je fakt strasne individulni). Jinak na Xone se tusim nekolika lidem nestahl patch a pomohlo to znovu nainstalovat (informace zachycena na WMD .. nemuzu potvrdit).
    • Lukass
      Kdyz mas problemy zapni vsechny asistenty, a neuraz se ale hrat tuhle hru na ovladaci nebo klavesnici je proste fail. Tady musim mit volant, jinak to nema cenu.
    • Tohle je simulace více než cokoli na konzolích. Za hodinu se jezdit nenaučíš. Projeď si autoškolu v LFS ať máš základy
      • Konecne prvni,co tady vzpomel LFS.To at si lidi zkusi.A hlavne na zavodni hry musi byt volant.A ne s pruzinou.Osobne jsem vyrostl na PC,pak jsem mel PS a nakonec jsem skoncil u Xbox one.A jsem plne spokojen.Zalezi na cloveku,na co si chce zvyknout:) A hlavne mejte na pameti,ze to jsou jen hry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit