Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim no, ale 65 aut ve hre se mi zda jako naprosto dostacujici pocet ze kteryho si vybere uplne kazdej... hlavne kazde z nich ma vynikajici fyzikalni model, tak neni co resit, naopak :)
  • Tak po prvnich 3 hodinach musim rict , ze je to prijemne prekvapeni. Hraju to na xone a docela me to bavi. Proti forze trosku horsi grafika prostredi to je dane asi tou multiplatformitou. Co me stve tak ze nefunguji jako u forzy vibrace na triggerech, ale pry se ma dodelat. Pocasi luxus, snizena viditelnost, rizeni v helme, kokpity super , zvuky motoru taky luxusni i kdyz semtam blbnou. Rozhodne vetsi simulace nez horizon na druhou stranu se to chova trosku jinak nez motorsport, nevim jak to popsat. Ale motorsport me prakticky vubec nebavi pac je to takovy kockopes, ale tohle si na nic nehraje. Multiplayer funguje skvele, dal jsem neco najit sup najednou jsem jel v noci v audi za deste laman 24 :] Dal jsem neco pro zacatecniky - sup jedu v bmw nejakou kvalifikaci nejakeho okruhu. Time trial multiplayer , srovnani casu kde je jake kdo mel nastaveni , volant gamepad atd... takze luxus. Za me urcite dobre, ale jak uz nekdo psal neni to pro ty co chteji jen tak rychle zajezdit na oddech ale aspon to odfiltruje decka co se ve forze bavi tim ze narazi do ostatnich. Nicmene ted budu hrat forzu horizon i tohle rozhodne se ty hry neprekryvaji , ale motorsport prodam.
    • Ahoj, ak by si chcel zahrat online aspon nejaky practice tak mi napis mam nick Matej1992Svk, vyzera ze ta ta hra bavi podobne ako mna :) Forza Horizon je vazne arkada ale tak rozumne urobena ze auta sa priblizuju dost dobre skutocnosti narozdiel od NFS napr. Forza Motorsport 5 je uz blizsie k simulacii a preto ma ovela viac bavila ale az Project Cars mi pride ze sa zazitkovo podoba na skutocnu jazdu :)
    • "Proti forze trosku horsi grafika prostredi to je dane asi tou multiplatformitou."

      Jo no. Aby to utahly ty lemracky, 3x vykonnejsi PC, tak to museli osekat.
  • Jsem se rozhod,ze nekupuji,bez dema urcite ne!1700kolacu vyhazovat nehodlam,nevim co od toho cekat,a jeste plno lidi rika,ze to graficky ma k ukazkam hooodne daleko.Je to nova znacka,a nemela by se stydet uvest demoverzi,neni tak zabehla jak forza,nebo gt6.
    • Jack hadra tady ten borec. Když nemele nesmysly o PS4, tak tohle. Že se s ním vybavujete, produktivnější by bylo mluvit do stromu. Nechci uživatele Ul urazit, ale tohle je fakt něco ten člověk nebo co to je.
      • Jo ty pc inzenire,venuj se pc stavebnici,tomu snad rozumis,konzolovi archytekture ani sumak!To sami cd project,prej voodu kodery,ty umej tak s pc ckem,zaklinace 2 na ps3 rozjet neumeli,tak at se moc polaci nechvastaj.Az vyjde forza6 a gt7,tak se teprv ukaze kdo ma supr kodovace!
    • Nějak ti vypadlo písmeno "V" ze jména, ale to, že jsi při misi v Afghánistánu přišel o 3/4 mozkové hmoty, tě omlouvá.
    • Lukass
      Paneboze tak si stahni na warezu betu jako ja. Ma nejakech 10 gb a uvidis ze grafika je perfektni, kdo rika ze k ukazkam to ma daleko tak lze. Ja sem v te bete najezdil urcite ke 100 hodin a krabicovku sem dneska objednal. Idealne sem si hru vyzkousel a na 100% ji verim, ted uz nejak vydrzet do pondeli :-)
      • Nemam herni pc,jen hp notebook za 10tis,a na nem jsem nebyl tak 6mesicu *1* .
  • Nevíte někdo, jestli se dá hra už dnes koupit?
    • Lukass
      Myslim ze digitalku muzes parit od zitra, a krabicovky maji datum dodani v pondeli.
      • Spouštěli to někdy kolem jedný dnes v noci, takže jezdit už klidně můžeš.
        • Lukass
          Aha tak to sem nevedel. No ja cekam na krabicovku, nehodlam se nervovat pri stahovani.
          • nervovat pri stahovani? to tahas pres mobil? 20 giga to je tak na hodinu...
            • Běž si machrovat jinde ty žalude.
            • Lukass
              No tak bohuzel u me je to tak na 15 hodin a na to kaslu. Ne kazde ma moznost internetu jako ty.
    • da
  • "Ostřílení pardálové sice vyjmenují rozdíly mezi MSAA, FXAA a SMAA"

    Nejde ani tak o rozdíly mezi těmito metodami anti-aliasu, jde spíš o to zjistit, kterou z nich umí nejlíp vaše grafická karta a pak ji používat.
    • Lukyz
      Ostřílení pardálové *1* Spíš by tam mělo být "jedinci se zdravým zrakem" *1*
      MSAA a SMAA opravdu nepoznám, ale FXAA, který hrany nevyhlazuje, ale rozmazává pozná snad každý *3*
  • Tak už jsem hru zkusil, první dojmy, hw je to hodně dobře vyvážené a vyladěné, zahrají si to všichni, i na starých počítačích, pokud mají aspoň 4 jádro, nicméně screeny a trailery docela dost klamou - graficky je to tak o třídu dolů než screeny(jedu FHD při max. nastavení). Menu hry a vše s ním spojené je hnus, hlavně dlaždicové pozadí. Jízdní model - libůstka, až na pár maličkostí, jako míra poškození vozu, občas sem narazil bug, nebo špatnou texturu, zvuky nárazů jsou špatné. Další nedostatek je nemožnost cokoliv měnit během hry - nastavení volantu, klávesnice, grafiky, zvuku atd..., vše buď chce reset, nebo najetí do hlavního menu. Moc se mi nelíbí, že hra nemá aspoň základní tuning prvky, aspoň laděné výkonu mohli přidat, což asi hodně lidí odradí. Další věc je pro mě ne moc povedená kariéra, žádné expy, goldy... jen hloupé zapisování na závody, a další blbosti. Jinak ve hře je celkem málo aut. Vpodstatě to co psal autor v recenzi to je i v plné verzi hry, ale graficky a po stránce jízdního modelu je to perfektní, dokonce jde nastavit tlak v pneu a palivo za jízdy ubývá, realné počasí, náhodné poruchy, atd... kam se hrabe NFS Shift 1 a 2, naopak oproti Shiftům, tu chybí tuning. I tak je to pro PC celkem dobrá volba za posledních několik let(s vyjimkou Shiftu 2 a Asseto Corsa) a docela dobrý konkurent pro Forzu 2, ale na Forzu bohužel nemá. Čekal jsem od téhle hry víc, takže krapet zklamání.
    • Jaky tuning konkretne ?
    • Mně přide zase menu super, protože nemusím používat myš a v klidu a míru se ke všemu dostanu ovládacími prvky na volantu. Tohle neustálý žonglování mezi klávesnicí, myší a volantem nesnáším.
    • Lukass
      Co multak? Me jde hlavne o multak na karieru kaslu.
      • presne tak!gt6 jsem jezdil hlavne multak!Single jezdim z donuceni,nebo me spis u singlu drzi to,ze vidim casi svich kamosu,nebo online casi jako v driveclubu,jinak nad singlem mavnu rukou,neni to ono.
  • Hmm hezky pojezdeni,ale Assetto Corsa je Assetto Corsa. Kdyz obe hry porovnate tak o simulaci(jak se pise v recenzi) v pripade pCARS nemuze byt rec.. Je to jen hodne dobra polosimulace. To Assetto z vas udela prave zavodniky;)
    • Pokud ti hra dovoli zduchance atd,tak zavodnikem leda tak kulovi!Kdyz nekoho muzes naborit,tak je to onicem,a to me stve v drive clubu,v gt6 byli poradny penalizace!
      • no pozoor,vsechno je o nastaveni,v Assetto si muzes nastavit penalizace za kontakt s protivniky.. *1*
  • Ve videu naboural skoro ve stovce do plechové bariéry a nic. Sice se poškodil ale jel dál OK a to v menu zapl plné poškození...I ten vzhled byl divný. Kapota ohnutá a nic víc. Ve stovce? To je nějaký divný...
    • Meli by dat do zavodu pekny poskozeni,ale i vyrtualni penize na vydelavani a koupy novich soucastek,kdyz ve 100km rychlosti nekam napalis,a auto je na odpis,tak pekne koupit celi znova,nebo ten nahradni dil,kolik ve skutecnosti stoji!To by byla simulace!Utrhnes napravu!Sup 30tis eur za nahradni dil!Nemas penize na opravu?Nejedes!
      • to ale dneska neni vůbec v módě, dělat hry který můžeš prohrát *1*
    • Zavodeni na okruhu neni o bourani a poskozeni,nejsme v rally !Ve skutecnosti bys do nekoho 2 tuknul a sel bys ze zavodu okamzite ven!I z nabouranou karou!A jeste bys platil pokutu,tyhle hry nemaj skutecny pravidla,a simulace pak neni simulace.Jsem hral v gt6 s typkama co to hrajou fer play,dvakrat jsem to neubrzdil a malinko jsem do nich zduchnul,fakt malo,a vyrazili me z mistnosti.Tohle je jak open lobby v gt6,proste destraksen derby.
      • Jezdite a rozbijite auta,aniz byste vedeli kolik to auto ve skutecnosti stoji!Co je to za simulatory zavodu,kdyz tam nejsou skutecne ceny aut,vydelavani na ne,a za urcita poskozeni platit jakoby v realnych penezich.Kdyz ti utrhnou zrcatko pri zavodech a stoji treba 50tis,tak by to slo z yidelanych penez co jsi najezdil.Ale,to by chtelo skutecne sumi,aby kazdy zavodnik videl kolik co stoji.Treba blbi vyfuk 300tis.
  • Keyz
    Pěkný.

    Koukám na nějaké video v 60FPS a fakt pěkný. Doufám, že se to bude dobře prodávat a domakají věci na které si budou lidé stěžovat. Mít dvě skvělé a promakané simulace na PC je super.

    Ještě to chce to simulaci Rally.
    • tak se podívej na Dirt Rally. Po X letech od vydání Richard Burns Rally je tady konečně pořádná rally simulace. Je ted v early accessu a zatím jsem slyšel jen samou chválu i od lidí co milujou RBR a to už je co říct.
      • Dirt Rally není špatná hra, ale pořád to má daleko k nějaké hardcore simulaci. Ta hra má fyziku na úrovni stařičkých Rally Masters / Rallisport Challenge, což byly super hry, ale v době jejich slávy se pořád označovaly jako arkáda. Z Dirt Rally jsou lidi hotoví, protože od RBR tu nebyla jediná trochu serioznější rally hra.
        Taky mně příjde, že lidi trochu zapomínají na to, že obsah v Dirt Rally je z půlky jen recyklace posledního Dirtu a proto mně early access cena příjde dost utažená za vlasy. Za takovou hru by se nemělo platit víc než pětikilo, protože Codemasters si s tím očividně moc práce nedali.... Tak už to ale chodí - nechat zákazníky několik let hladovět a pak ti utrhnou ruce i za plesnivou kůrku od chleba...
      • Keyz
        Tam je ještě dlouhá cesta do finále. A nevíme jak to velká firma předělá aby to odpovídalo vizi vedení, které si udělalo nějaký průzkum. Ale zatím to vypadá dobře to máš pravdu.

        I když jsem četl názor nějakého "znalce", že to není simulace protože tam nemáš tam různé druhy pneumatik, auta mají špatný kontakt s vozovkou atd.. Prej to je více realistická arkádová hra. Ale simulace jako tahle hra a AC to není.
        • Výběr pneumatik tam samozřejmě bude, jen to ještě nemají implementované v tom buildu co je na steamu k dispozici. Kontakt s vozovkou je prý právě super na všech površím kromě asfaltu, tam je to prý zatím celkem špatné a arkadovitější, ale ty drsnější povrchy jsou prý právě hodně dobré. Ale uvidíme, sám jsem ještě neměl tu možnost to vyzkoušet.
          • Jo, asfalt stojí za houby. Ale do konce vývoje je ještě daleko, určitě ještě před vydáním vyzkouším, zatím to vypadá nadějně.
  • Řekl bych, že pro průměrného hráče je ta Forza série lepší hrou...
    • Keyz
      To je pochopitelné, když ho nebaví simulace ale arkádové hry.
      • To je uplne jedno,jestli arkada,nebo simulace,furt to je jen simulace a do skutecnosti to ma daleko,a pokud nesedis ve skutecnym aute,tak simulace je pekna nuda!I v arkade musis byt nejlebsi ridic a to vozidlo musis zvladnout.Me rekni kolikrat jsi dojel prvni v online rezimu.
        • Jj je to tak :) Ale ve forze v onlinu jde o to znat zkratky, byt v dobrem tymu, mit dobre univerzalni nastaveni auta a samozrejme umet ridit. Arkada to sice je , ale velice zabavna hlavne s prvky simulace , ktere se tykaji nastaveni vozu upgradu atd... Ale project cars je super neni to takova nuda jako motorsport a zase to odfiltruje male decka a pitomce co se hoji zduchanim ve forze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit