Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám teda úplně opačnou zkušenost. Na základce byl snad jen 1 člověk, který měl PS1, a to v době kdy už se dávno prodával PS2, ostatní měli jen počítače. Na střední už bylo pár lidí s PS3, ale pořád to byla menšina, a Xbox nebo Nintendo tam vůbec neexistovali.
  • solomon.short
    bracha dotahnul k nasim xbox360, abysme meli na cem hrat, kdyz se tam sejdem. A muzu rict, ze nasi mati to hrozne bavilo, divat se na nas jak hrajem. To bylo same: "Sejmi ho! Utec! Streljaaaj!" Muzu rict, ze hrani ziskalo uplne jiny rozmer :D
  • To jsou zase hlouposti. Na konzolich se u nas hralo vždycky a hodne. Segu master system nebo Megadrive mel doma kde kdo, a svete div se hrali na tom i dospeli. U všech tehle lidi byl pak automaticky prechod na PS1. Co si pamatuju tyhle doby v praci tak pomer zakazniku na konzole byl spis vyssi nez pomer lidi na PC. Samo piratsvi bylo na obojim, ale na PC asi o něco vic. Konzole u nas jsou etablovane uz velmi dlouhou dobu, prakticky od jejich pocatku, tak nevim proc ted v Sony objevuji ameriku. Dokonce bych spis řekl ze to je dnes o chlup horsi nez dřív, plno lidem staci na hrani mobil nebo tablet.
  • Keyz
    *1*

    To je ten reklamní ideál? Někdo hraje společně příběhovou hru a nechá si do toho kecat atd? I v kině máš klid na soustředění se.... Tedy když tam nejsou nějací nevychovanci.

    To je zoufalost. Hrát společně hru kde se chci vžít do děje, kde se chci soustředit na řízení auta atd.. Navíc mít 1 konzoli za 10.000 Kč pro celou rodinu je zoufalost obecně. Něco jako mít jednu TV za 10.000 Kč pro všechny...Chudáci.
  • solomon.short
    nahodou... minuly tyden vypadnul internet, tak jsem sel do obyvaku pokecat s rodinou.

    celkem fajn lidi *3*
  • Jack1947
    Baví se celá rodina no... na kinectu třeba. *3*
  • mafie je celkem nova hra, deti..
  • Jack1947
    Já jsem akorát slyšel 2 haranty ve vlaku jak ujíždí na mobilu Five nights at freddie2 jakože úplně hustý. To bych mohl zkusit no... když to je také peckové.
  • Jack1947
    Troll level 0,0000000000002 ale za snahu -2 body. *4*
  • Hrajou spolu a společne se baví protože se maji radi :) Na rozdíl od pc nerdu kterí hraji kdesi v podzemí a sami protože nemaji kamarady.
  • Colby.Sawyer
    Tak Mafia 1 je pro současný děcka velká neznámá. Jelikož nemá parádní grafiku a je to prostě starý přitom pro mě osobně to zůstane jako jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál a to jsem se k ní dostal v 9 letech.
  • Keyz
    Náhodou, stále je naděje!

    Ve středu jsem slyšel jak se baví děti o hrách a jeden mluvil o Mafii 1! Řekl sice, že to je již staré ale vychvaloval to a přesně narážel na ty dnešní hovadiny. Autoheal, a nějakou věrohodnost.

    Doslova řekl, že se tam cítil jako mafián...Což byla asi pochvala :)
  • gta je to posledni, co bych zavidel, brakova hra kterou bych nechtel ani zadarmo...
  • RodneY55
    a nezavidis jim akorat GTA V, ktery na PC jeste nevyslo a je porad odkladane ?
  • Keyz
    Chce to nástup generace buřičů.
  • Keyz
    Celá rodina *15*

    To je zoufalost. Celá rodina má jednu konzoli a tam si nějak střídají hry, účty a nadávají co ten druhý hraje.
  • to je sice pravda, ale bude hur, kdyz posloucham ty desetility kidy v buse, kolik postrileli lidi v gta, chce se me zvracet...
  • nekromant33
    ha, naivko.. ta už je dávno tady
  • doba temna se blíží *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit