Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    MrSanta: Hlavně je dobré dělat srovnávací testy u her, které jsou primárně dělané na myš (CS, QUAKE, UT, starej COD), protože tam teprve zjistíš, jak gamepad ztrácí a vůbec jak je design gamepadových her omezený (tempo hry, AI). *1*
  • del0
    Tak o tom nic nevim. Ale i kdyby, tak to není autoaim, protože ty kulky stejně lítaj podle toho, jaký máš skill se zbraní. Takže si můžeš přilepit cross jak chceš, ale když máš skill s pistolí na prvním ranku, tak netrefíš nic a už vůbec, když se hýbeš, protože při pohybu jde míření totálně do kopru. Pokud by to fungovalo jako klasický autoaim v konzolových hrách, tak by to byl v kontextu mechaniky hry jasný cheat, který by popřel smysl statistik.
  • Ano, v dobe vydani prumerna grafika se ted po x letech stala nejakym kouzlem nejrychlejsi.
    Mozna tak nejrychlejsi v letu do popelnice, k nicemu jinymu ta tvoje lowzole neni.
  • MrSanta
    delo: V nastavení hry má Deus Ex GOTY Edition aim-assist. Klasicky ti 'přilepí' crosshair na cíl.
  • Konzole na ktere hraje cela rodina je prevazne Wii tim bych se moc nechlubil...
  • Vanishing of Ethan Carter, Elite, Planetside 2, Arma 3, DCS atd.. ignorujeme co?
  • Takze u primarneho herneho zariadenia nemozu byt vsetky herne zanre? To je naozaj logicke ;-) Konzola nie je vobec zle zariadenie , ale uplne zbytocne ak ma clovek PC. Opacne to velmi nefunguje a ked ma clovek konzolu musi mat aj nejake to PC / tablet / smartphone.
  • Keby si chcel hrat RTS? Konzole su ako chudak ak pride na strategie, prave kvoli gamepadovemu obmedzeniu. Ale tak niekto sa obmedzovat necha a dokonca to povazuje za vyhodu.
  • del0
    MrSanta: S tím Deus Ex si trochu přestřelil. Deus Ex byl v první řadě RPG/FPS a aim assist tam žádnej nebyl. Jen se ti zlepšovalo míření podle toho, jak vysoký si měl skill se zbraní. Jinými slovy, aim byl víc ovlivněn statistikama než skillem hráče.
  • axell1990
    Poslyšte vy jste buď strašlivě naivní nebo si z nás děláte srandu. Říci u marketingového prohlášení "co je psáno to je dáno" je hrozný nesmysl. V dnešní době jsou takovéhle texty standardně poskládány z polopravd, glorifikací a dobře znějících vět bez významu např.: "ps4 má amd jaguar procesor,ale upravený, aby byl co nejrychlejší " sice zní dobře ale má výpovědní hodnotu 0.

    A u hardwaru jde o výkon samozřejmě až na prvním místě jen se musí koukat na správné parametry a ne jako někteří, kteří kupují grafické karty podle velikosti jejich paměti což byl validní údaj asi tak před 20 lety dnes je poněkud sekundární( a výrobci o tom jen tak mimochodem dobře vědí a tak vyrábějí levné pomalé grafiky s velkou ramkou, které se skvěle prodávají :) ).

    A jen tak mimochodem nic jako procesor dělaný na hry neexistuje, procesor je logická jednotka vyhodnocující vstupní data a je mu úplně jedno k jakému typu programu patří( nebo lépe řečeno ani nemá funkčnost na to aby věděl odkud data jsou o to se stará task manager a planer).
  • La_Furia_Roja
    Tvoje paměť nesahá moc daleko. Ale na tetris je to fajn no.
  • Povedal by som len ze nepoznas novsie strategicke hry a je ich vela, Grey of Goo, Sins of Solar Empire, Endless Legend, Wargame, Age of Wonders 3 a dalsich x hier
  • TheGGG
    uh, ta angličtina, tys to zabil. To je google translator?
  • TheGGG
    tady není diskuze o čutálistech, co tady děláš?
  • pokud jsem tě urazil, tak jsem trefil hřebíček na hlavičku upocený myšaři,,
  • VaZqeZ_EU
    Buď jede na vlně nostalgie, nebo to bude v něčem jiném *4*
    Hele užívej své, já též. Opravdu nevím, kdo je tady doopravdy zapšklý..

    EDIT: Nic, ale absolutně NIC proti gamepadům nemám, jen mne "akatosh" vytáčí, neustálými urážkami na všechny strany. Takže jsem si dal facku, že jsem sem vůbec něco psal a mizím.
  • *15* vidíš, jak jsou ty konzole povznášéjící? Ty budeš navždy spoceným, shrbeným myšařem, pokud teda nevyrosteš. Víš co je horší než mladý, spocený myšař? Starý, zapšklý myšař, který jede na vlně nostalgie a nevrací se ke svým prvním láskám, ale ke své první hře či RPG, z těchto lidí je mi do breku...
  • VaZqeZ_EU
    ...je smutné, že k osobní hygieně, tě donutily až konzole.
    Každopádně se jim nedá upřít pozitivní vliv, na naše mladé, průrazné pulce! *4*
  • Popravdě jak jsem přešel ke konzoli, tak jsem se ohololil pod paží a vůbec se nepotím, takže smrad nechavám myšařům *15*
  • VaZqeZ_EU
    Chápu, raději budeš spoceným pižlačem kloboučků...
    Tak to jsem rád, že máme jasno *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit