Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    Tady je zas nablito. *1*
  • nic proti, ale gamepad je herní zařízení od nepaměti, K+M dobrá tak na RTS. Takže pořád nechápu proč připojovat psací zařízení ke konzoli? *8*
  • La_Furia_Roja
    Připojím si staré dobré ovládací zařízení jako se používalo vždycky a nemusím se učit novému nepraktickému ovladači. Navíc mám z toho křeče v prstech takže preferuji k+m.
  • La_Furia_Roja
    Na konzole pokud vím.
  • to chceš na konzoli psát eseje nebo proč chceš připojovat psací pomůcky k hernímu zařízení. Nechápu *8*
  • La_Furia_Roja
    Až tam půjde zapojit k+m tak se rád přidám ke stádu. Grafika mě víceméně nezajíma ale gamepad bytostně nenávidím. Více frustrující ovladač snad neexistuje.

    btw. Vidím, že gggho klub ještě pořád parazituje na tomto webu. Ten "člověk" by měl dostat permanent ban, ty jeho žvásty jsou na úrovni schyzofrenického a autistického psychopata.
  • *1* tak to jo, já zas byl konstuktér (z lega a chevy, nebo jak se ta stavebnice jmenovala)
  • "30 fps locker and "movies black stripe" for better playing? Really? It isn funny. This **** is so bad as the first version of Dark Souls on pc. I try to play with K+M and result? Terrible...Moving the cursor is the same as using analog on a contoller. This game on pc i so bad. In year 2014 we have graphic from year 2009, fps lock and other "feature"....If you want play it, buy it on console. And if you want good horor game. Buy new Alien, Outlast or play older games from Resident series. Collapse" Není to snad tvoje recenze na MT? Jednozačně jsi hru nedohrál...
  • za ty peníze je PS4 parání kup, kdyby tam byla o silnější grafika, tak to zadupe PC hraní do země, ve full hd výkon procesoru není určující, ale je to právě grafika, co je nejdůležitější a tam je rezerva bohužel.
  • morální bahno jsi ty a ne GGG. Zase to máš popletené
  • residentevilfans
    Jj v deseti letech jsem byl pirat ,ale maximalne venku pred barakem! *1*
  • ulmes666
    Tak se jedna o nejrychlejsi graficky procesor.
  • Veskoslav
    Nejrychlejší mobilní procesor je stále horší jak normální procesor.
  • ulmes666
    Ted,jsem byl na sony.cz,a u ps4 asi nejde o vykon,ale o rychlost,pisi:ps4 ma amd jaguar procesor,ale upraveny aby byl co nejrychlejsi,graficky cip,neznami.ps4 staci rycholost,pouziva nejrychlejsi procesor,a nejrychlejsi pameti na trhu.(po roce a pul,uz asi ne).Buh vi co tam japonci dali. *14*
  • Veskoslav
    Takže jsi už klesl na absolutní morální bahno, kde se rochníš s hehe a GGG? A fanatik? jak se to projevuje? Tím že mám jak konzoli (PSP, X360) tak pc? Nebo tím, že nejsem takový kok*t jako jsi ty či GGG a jeho fanatická válka pro pc?
  • radší se přepni na inkognito fanatiku a pozdravj němce ty fanatiku ulhaný *11*
  • Veskoslav
    Pc fanatici? Jediný, kdo se tu projevuje jako naprosto tupý fanatik jsi ty.....Tupost nad tupost s argumentací GGG *11*
  • Jde, kamarád má PS4 a hrajeme.
  • VaZqeZ_EU
    ..stejně, jako někteří konzolisté mají neustále potřebu vychvalovat své "miláčky" a shazovat "PCmasterrace" kteréžto označení je zbytečně urážlivé..
  • TheGGG
    tak bohužel někteří PCčkáři skutečně radši sledujou ukazatel fraps, než aby hráli a sledovali hru samotnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit