Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dar být spoceným myšařem? Ne, ten nemám...
  • VaZqeZ_EU
    Co se dá dělat. Tak to pochopíš až třeba v 60. Každý nemáme ten dar...
  • *15* věkem. Hele třináct mi už znovu bohužel nebude, takže PC-Retard Race fanklub už mě nečeká...
  • VaZqeZ_EU
    ..věkem *3*
    Řekněme něco ve smyslu: gamepad je supr fajn ale bez myši se neobejdeš. A ano, všichni už víme, že máš obojí..
    Dokonce i když vezmu v potaz "Holografické Rozhraní", tak práce s myší bude snadnější, protože se nemusí tak hýbat s rukami. Snad až přímé napojení k tělu bude účinnější, než myš.
  • kdy? *8* mám už na PC a na myši něco nahraného a popravdě nechápu, jak jsem mohl tak dlouho ignorovat gamepad, nic lepšího nevymysleli...
  • VaZqeZ_EU
    *7* *15* ...jednou pochopíš.
  • *15* vtip roku
  • VaZqeZ_EU
    NIC lepšího, než myš, ZATÍM nikdo na celém světě nevymyslel! *3*
  • VaZqeZ_EU
    https://www.youtube.com/watch?v=sxoB19vIgkE
  • VaZqeZ_EU
    "Pohané", snad byli na začátku všichni ne..
  • můžeš mi poradit jak se kliká přes proxynu? To by mě teda tuze zajímalo. Díky. BTW když dojdou argumenty, je čas začit řešit klikání. Jak prostoduché *15*
  • Zagro
    Kluci vy byste se měli chytnou za ručičku a jít si ho někam potahat. Fakt lamy jak vyšitý.
  • Lol oba jste gumy páč je jasně vidět, že si oba naklikáváte, ale ty naklikáváš víc akatoshi, si s tím fakt strašně nenápadnej, wow umíš používat proxynu, maminka na tebe fakt musí být hrdá *7* čím víc kliknutí tím víc pravda? Wow gratuluju, vyhráváš první cenu:

    http://webpages.charter.net/lt4camss/Internet%20Arguing.bmp
  • co ty jsi za gumáka? vůbec ho neobhajuji a ještě jsem se mu snažil vysvětli, že výkon procesoru ve FullHD je sekundární a důležitá je grafika.
  • Jack1947
    Nelíbí se mi že mne řadíš po bok veskoslava zas a stále ale "Tajný infiltrátor"? lol zajímavá hodnost. Nechápu jak si na to přišel ale budiž.
  • reaguju na tebe protože ho obhajuješ, ale jakmile jsem zjistil, že nechápeš smysl psaného textu a všechny hnedka osočuješ, tak jsem pochopil, že to nemá smysl, tak si to v týhle diskusi užij
  • tak si reaguj na něho
  • Kdybys uměl číst TY, tak bys věděl, že za HW analfabeta považuju ulmes666, tak zklidni hormon ať ti nepraskne žilka
  • to je jako reakce na mě? Umíš číst? Asi ne co? Jasně píší, že grafika PS4 je slabina, a že tam měli dát rychlejší a o XO ani nemluvě..
  • Něco jiného je bít se za lepší grafiku a něco jiného je mlít o HW a vědět o tom něco co začíná taky na H. Playstation 4 je za ty prachy slušný kauf, ale nejrychlejší grafiku fakt nemá a nemyslím si že by sám agitátor ulmes666 sám tušil, co tím nejrychlejší myslí nebo chce říct. Nejsem odborník na HW ale neskutečně mě irituje, když nějaký počítačový analfabet začně předhazovat svoje frky, to bych blil, taky svojí babičce krejčové nemluvím do řemesla, když o tom vím kulový. Radeon HD 7850 což je ekvivalent toho, co je v PS4, je 3 roky stará grafická karta, žádný zázrak i v době vydání patřila ke střední třídě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit