Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Pc scéne skomírá? Proto má rekordní tržby a rekordní počty uživatelů? Já nevím, kde se ta blbost bere. Jestli jsi to četl v Alíkovi nebo ti to řekl Pepa u piva....

    A pravé pařanské orgie? To jako AA, autoheal a podobné zvěrstva u FPS?
  • Keyz
    Úroveň žáku na zš klesá, vš nejsou to co bývali, lidé nevědí základní informace o historii vlastního státu, nejvíce čtené noviny jsou bulvární noviny, nejvíce sledovaná TV je bulvární TV a obliba konzolí v ČR roste.

    Vše do sebe zapadá...
  • "bohuzel PC scena skomira" Tak to byl dobrej vtip, to ani dál nemá cenu komentovat...
  • Phillios191
    S těmi žánry, to je dobrá poznámka, protože dříve každý žánr měl nějakého zástupce, tedka jak se ty žánry mixují(vytrácí) tak hodně her je najednou hratelnych na konzolích - strategie(ty jsem jako malej drtil pořád) to samý adventury. Proto se hodně těším na novou Syberii, kterou určitě zaharaju, protože si mě Sokal získal, prostě borec :)
  • tak idealni situace je mit PC i konzoli zejo..a pak se jen usmívat podobnejm hadkam:)
  • Keyz
    Bude, nebude... Snad se dá shodnou na tom, že je lepší aby si lidé vždy spočítali co je pro ně vhodné.

    To se neděje tak jak by mělo. Poté si vyberou co je lepší. Není to o tom, zda někdo kecá a doporučuje co si mají koupit. Tohle dělá reklama na konzole a rádci na konzole a pc...

    To je dobře! A ne to co jsi napsal "Kupovat slepě konzole". Obecně kupovat slepě něco podle reklamy.
  • Femto
    Wasteland 2 je fail, Divinity je infantilní a sedne jen některé skupině, Total War je pořád to samé dokola. Takže o nic nepřišel...
  • Vida, to mi vsechno pobezi na full i na notebooku. Az bude herni sucho, Divinity vyzkousim, vypada to na RPG ze stare skoly a to muzu. Nechysta se to i na mobil?
  • He7he
    Já myslím, že pořizovat se B bude i bez těchto pouze teorií. A to je jen dobře. Co by do toho měl nějaký buzič druhým a jejich preferencím kecat, no ne?
  • když prodavas leta v obchode hry tak si myslim ze mam asi dost velkej prehled o tom co se prodava, nemyslis?:) ja za den prijdu do styku s tolika hracema jako ty za celej život:)
    navíc nikdo nevrdi ze se na PC hralo min, ale je nesmysl tvrdit ze konzole zacli byt rozsirene az s prichodem PS4, vetsi kravinu jsem neslysel. Konzoli měla spousta lidi, a konkretne u nas v obchode uz v době PS1 byli prodeje konzolovek vždycky o něco lepsi nez PC.
  • Robotron3
    Já zdovolením tři dám. Aktuální Total War Attila a z patra Divinity Original Sin a Wasteland 2 třeba.
  • Keyz
    Hlavně se to nevyplatí....To je celkem zásadní.

    Drahé hry, skoro nutnost předplatného a to stojí více oproti pc. Kde neplatíš nic měsíčně (ano nemáš náhodnou hru) a hry máš levnější na PC. Také můžeš mít HW 5 let v pohodě, jestliže ho koupíš v době kdy vychází nové konzole kdy je odpovídající HW.

    To je klasika kdy A má větší vstupní náklady (PC) ale B má zase větší náklady v čase a celkově to vychází jako více drahá volba. Lze se bavit o akcích a počtu her kolik kdo hraje. To je pak jiné. To si ale každý sám spočítá.
  • Fakt o nicem nevim a to herni weby sleduju, nahod tri jmena, to snad neni takovy problem.
  • Robotron3
    Chlape, tobě toho uniklo moc. Stačí si projet herní časopisy a steam *3*
  • jsou to desitky titulu vsech moznejch zanru, utfg
  • residentevilfans
    U nas zas meli vsichni ciplou ps1 a PC za tezky prachy meli jen rozmazleni fracci! *3*
  • Mozna mi neco unika, tak mi par PC pecek za posledni treba dva roky vyjmenuj. Treba zas jednou neco zaparim, porad jeste mam zelezo, ktere by to melo aspon na low detaily zvladnout.
  • Phillios191
    Jasně, ale já píšu, že toho dřív bylo víc globálně, takže sis nemusel shánět zdroj inovací v podobě další krabičky. Samozřejmě tě do konzole nikdo se spouští u hlavy nenutí, ale jen konstatuji, že mnohem víc lidí k tomu má dneska větší důvod ji mít.
  • zajimavy na tom je, ze pc scena nikdy nebyla zivejsi a rozsahlejsi, nez dnes, tydne desitky novych "exkluzivnich" her za par kacek
  • No nevím, já jsem z "Práglu" sice ne z centra, ale za celou dobu, než vyšel ps2, tak jsem znal jednoho člověka, co měl ps1 a o jednom jsem slyšel, že má Segu MD. U nás se na konzolích nikdy moc nepařilo, sám jsem měl Atari 800Xe a to za konzoli nepovažuju. Masivně se na konzolích pařilo v USA a to je dané tím, že tam přišel Famicon, který přejmenovali na NES, aby se to líp prodávalo a když přišli lepší PC tak už mělo Nintendo silnou pozici na trhu a američtí hráči si už zvyknuli na gamepad, tak pro ně bylo divné hrát na klávesnici, to se za poslední 2 dekády dost změnilo, ale pořád je pro američany konzole jako hlavní herní platforma. Já se jako malý dostal k PC hraní u táty na počítači v práci na Prince of Persia a všichni co znám začínali hrát na PC, dnešní generace má jiné možnosti, ale PS1 byl luxus, drahá konzole a ukrutně drahé hry, to měli jen rozmazlení fracci z bohatých rodin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit