Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Je škoda, že debata je pouze pro registrované.

    Chybí, zde vytříbené trolování, provokativní vtipy a další prvky. Tedy krom tapetování citacemi z knihy Mein Kampf. To zde rozhodně nechybí
    Prostě debata jak má být. Bez většiny omezení. Nikdy jsem nepoužíval nějaký detroller atd. To zcela křivý zkutečnost a člověk pak debatuje v kruhu který si vytvořil -> nakonec debatuje s přáteli, protože ho neštvou a tedy je nemá na "black listu". Živelná debata je nejlepší stejně jako debata u piva v hospodě. *5* Ano, jako debata u piva nic nevyřeší.

    Sice to někdy naštve, urazí ale je to tak, jak to je.
  • Keyz
    Ani jedna z možností.

    Udělal jsem chybu, že jsem debatu s tebou bral jako "vážnou" a pokusil se najít shodu a k něčemu dojit. Jestli není shoda na tom, že by bylo obecně lepší aby lidé více vážili co čeho dají prachy, tak pak tahle debata skutečně nemá smyl natož nějakou shodu...
  • TheGGG
    Smutné na tom je, že tito "PCčkáři" akorát dělají normálním slušným PC hráčům ostudu. Nevím, jak stará je ta nenávist vůči konzolím, hádám jen že od nějaké neúspěšné petice o PC verzi konzolové exklusivity. Naštěstí, tyto lidi člověk potká jen na diskuzi pěkně v anonymitě. Sám mám PC a znám spousty pcčkářů, ale nikdo z nich není takový šílený anti konzolový fanatik jako tady na games. Je to tu skutečný výkvět a byl tu i v době, kdy jsem na games začal chodit a nepsal do diskuzí.
  • No ja nevim..ja an PC hraju celkem dost, a pokazdy když si tam poridim novou hru tak tam kdesi v podvedomi slysim..tak jestlipak to vůbec pojede, nebude třeba patch..atd atd...jestli mi chces tvrdit ze tohle nemivas, tak ti neverim..a ma to svoje duvody..ta nejistota..protoze se to proste stava.
    naposled jsme třeba 30 minut nastavoval Dragon Age..grafiku a ovladani...a to jen proto ze enjakej curin z EA nedokaze udelat to aby sli menit detaily za chodu a je třeba po každý kravine restartovat hru, v tu chvili jsme mel fakt chut jit si to koupit na konzoli.
    A naposled?..co to bylo..jo Agarest gen. war 2..hra jela jak zpomalenej film, nastesti mi pomerne zahy doslo ze grafika spi a je třeba v ovladacich prepnout z adaptive na full power...ale steam forum bylo plny lidi co jen zoufale neverili svým ocim ze jim na PC za 30k hra jede 15 fps:)
  • Anebo ještě jeden.

    PC gamer: Oh my god you console peasants play on horrible graphics. I play on 4K bla bla bla...

    Another thread about PC "exclusive" Pillars of Eternity
    Console gamer: Oh my god, this game looks horrible. Graphics are the worst.
    Same PC gamer: *cries* WTF OMG SHUT UP. GRAPHICS DOESN'T MATTER, ONLY GAMEPLAY.
  • He7he
    Ačkoli by se mě to podle následujících slov mělo týkat taky, tak jak článek se věnuje tématem převážně konzolím, tak taky nechápu, jak vůbec prvními horlivými přispěvovateli byla nějaká guma s bílým paňácou v ikonce a vzápětí zmatenej rohlíkovej alpinista. No a s Veskoslavem, to je dalších 40 lidí, takže to je potom už jasný...
  • TheGGG
    Well now they know

    Let it go, let it go
    Can't hold it back anymore

    Let it go, let it go
    Turn away and slam the door
    I don't care

    *5* *5* *5*
  • TheGGG
    přesně proto je na steamu v diskuzi u každý hry 3/4 komentářů na téma "Pomoc, ňáák mi to nejede".
  • Veskoslav
    Vždy se najde trdlo. Ale flashi, tvrdit tyhle hovadiny opravdu může jenom někdo, kdo na pc hraje jednou za 30 let a to ještě, když mu drží pistol u hlavy a donutí ho hrát. Mimochodem AC Unity, 22-25 fps, bugy, padalo menu atd. PS4 verze:) Ale to není vina konzole já vím, za to může Ubisoft, ale na pc za to může pc a nemůže za to Ubisoft:-D
  • Femto
    si normální???
  • Veskoslav
    Lidi, jestli na Vás nereaguji, tak Vás prostě nevidím a jste v detrolleru, takže prosím, nepiště mi maily, je to fakt zbytečné mi psát něco o zbabělosti a proč nereaguji v diskuzi:) Prostě jste se stali vyvolenými Velkým Uchem, mistrem zakladatelem a tvůrcem detroleru:)
  • Je samozřejmě nesmysl nařknout někoho, že je průměrný tupec jen kvůli tomu, že má konzoli. Někteří lidé nemají na hraní moc čas a chtějí si jen po práci trochu pohrát. Ženskou nemají, tak zkusí rozžhavit alespoň tu konzoli.
  • jasne, a proto v diskuzích skoro u kazde PC hry se to co jsme napsal vyse resi porad dokola, zrejme proto ze ty problémy neexistuji a lidi jen tak placaji z hladu:)
  • Veskoslav
    Stejně jako se mi stalo, že mi zamrzl Xko či se mi nepřehrál disk.....Takové tlachy, že pc hráč musí nastavovat týden hru jsou stejné hovadiny jako když uživatel Apple tvrdí, že Android se nastavuje měsíc.
  • He7he
    A zařídili ti to kamarádi nebo fotr? Nebo někdo z Německa, komu si tam vyprojektoval věžičku?
  • ale je hezke vedet ze uz se ti to nekdy stalo:)
  • TheGGG
    Jaktože zrovna nebuduješ středně velkou firmu pleskoslave? Máš čas na tlachy?
  • TheGGG
    Všici PCtardi si museli dát pauzu od cpaní peněz do dalšího projektu na failstarteru, hraní omalovánek, utrácení prachů za další barevné oblečky a od hraní miliontého klonu nějaké rádoby survival zombie hry a slétnout se sem, bojujíc proti větrným mlýnům. Boj bratři, boj.
  • Veskoslav
    To je problém mezi židlí a klávesnicí.... *7* Tohle se mi nestalo hodně dlouho....Nesmíš si stahovat z uloz.to a torerentů a podobných sraček....
  • Drakersss
    Ty si asi nepochopil jak jsem to myslel :) ano tušil jsem že se někdo takovej objeví. Hraješ tam nebo ne ? Hele nemá cenu se hádat někoho baví to a někoho zase to :) . The order je Hra kde je hodně filmečku ale pojem hra tam furt je protože to nesleduješ celých 8 hodin ale také tam hraješ. Hlavně tu nezačni srovnávat cenu i když by Order byl jenom film tak za 1300kč dostaneš 8 hodinovej film parádní podotýkám a dnes koupíš film na bluray za 800kč a má sotva 2 hodinky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit