Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bezva inspirace, aspoň vím co si s partnerkou počneme až nám po letech zevšední po večerech sexovat. Koupíme si konzoli. Za sebe doufám že to nebude dřív než se objeví PS6. *5*
  • He7he
    Co meleš za lejna, vole. To, že rád převážně hraješ strategie, které se víc těší důležitosti z pochopitelných důvodů svýho principu na počítače je naprosto v pořádku a zároveň ničím úžasný, aby to nějak mělo obecně snižovat celkově stav konzolí, kromě tvýho subjektivního střeva v otázce žánru a priorit. Ale to je v pohodě. Když se jinak podívám co si vyjmenoval, tak série jako MoW, Total war nebo třeba všechno od Paradoxu, případně ty budovatelský jsou zrovna ukázkou, že tenhle žánr rozhodně vlivem konzolí nějak netrpí a jedou si v pohodě exkluzivně dál. Tak kde je problém?
  • Ale tak jasne, ze konzolu nepotrebujes , ked mas na PC najviac hier kazdy rok a este ho vyuzijes aj na ine veci ako hranie. Nastastie zase tych strategii zmrsenych gamepadom je stale chvalabohu malo, v podstate si spominam z vacsich len na Xcom.
  • Ja som naposledy hral na konzole, slo to nejako uplne zle a hlavne to aj dost hnusne vyzeralo. Tak idem do settings , ze nastavim kvalitu a ono tam bol iba jas. Tak som zbehol na forum, ze mam problem a ide mi to maximalne 30 fps a aj tak to vyzera hnusne a tam som sa docital , ze to je finalny stav a nic s tym robit nejde. Tak neviem co je horsie ;-)
  • strategiemi je tu myšeleno převážně budovatelské nebo typu settlers, případně téměř vše od Paradoxu, Total wary atd. Dnes už se pod strategie pomalu řadí i klikací facebook továrny na peníze (hry to IMHO nejsou)
  • Jack1947
    Konzolisti jako ty a Hnisavec dělají dobré jméno vid? Konzolisti jsou jen takovýhle a jiný ne? ... ale nebudeme se dohadovat just sayin...
  • Konzoli jsem nikdy nepotřeboval. S PC si vystačím, navíc hraju převážně strategie, takže se tady můžete dohadovat jak chcete, ale kolik vychází strategii na konzole? Bohužel už se začínají snažit a ku*vit i tento žánr, aby se to dalo ovládat gamepadem :(
  • Ako tak pozeram na tie vysledky, tak najcastejsia odpoved v tomto prieskume bola: "Ano kupil som detom konzolu, taku tu lacnejsiu , co uz je na spolahlivo na trhu tych 8 rokov. A aby som si tam len ja nepustal len moje oblubene DVD s Michalom Davidom, tak som im kupil aj tu strategiu Minecraft."
  • Jack1947
    Jak konečně to záleží na nich kdy uzamknou diskuze už to párkát bylo, ale jak řikám a je to pravda kdo chce psa bít (trollit) ten si vždy hůl najde ne. Jen tu bude méně sofistikovaně přiblblého humoru protože přece vytvářet si multiacc je n áročné a žádná fičura na to neexistuje.
  • Drakersss
    Konečně konečně tu nemohou psát lidé co nejsou registrovaní konečně to redakci games došlo a hned je tu čistý vzduch. *4*
  • Drakersss
    Přesně jak říkáš :) *4*
  • Robotron3
    To má bejt jako špatně? Lepší pro tebe, když jsou všichni zalezlí někde sami a ani se spolu nebavěj? Jestli se celá rodina baví u her, tak jedině dobře.
  • Drakersss
    Nějak mi uniká ta pointa *4*
  • Tak si ty "nejhezčí" hry současnosti užijte, já tedy raději hry hraju, když se chci podívat na film, tak si zajdu do kina nebo si ho stáhnu...
  • Femto
    Jestli to náhodou není tebou. Nahodím myšlenku: Dle mého jsi totálně vylízaný mogor, který prosazuje jednu platformu na úkor lží, konspiračních teoríí, flamu, hejtu a bůh ví čeho.
  • Jack1947
    Jinak to je jak za komančů že se kouká na tv třeba celá rodina, tak v čr podobně jako v Emerice už dokonce hraje na (nejen) Xboxu celá rodina *1*

    Kdo nepochopil nevadí, já jen že už se tento trend donesl až sem, což se divím že dříve hráli na Xboxu jen zřejmě samotáři a ted už hraje celá rodina... sakra pokrok nezastavíme.

    Gaučing + konzole - nová zábava u televize. Ještě by mohli udělat průzkum kolik lidí má konzoli také namísto přehravače a jsme doma. Tedy chci říct bude to dokonalé. (V Americe tak Xbox mají ne, nwjenom na hry).
  • Jack1947
    Nebaví je to banovat/promazávat a ani se jim nedivim... svoboda slova ano ale redukce urážlivých a otravujicích anonymů ano. *4*

    Je to takový malý odpor/ochrana pro diskuze ( zavést by se mohli i razantnější řešení atp... ale nebudeme rozpitvávat ne).
  • Keyz
    Je to koneckonců volitelné, tak každý si to udělá podlé svého. Já jsem asi více masochista :)
  • Takze je to jen o grafice, hmm? Ja tedy od vydani soucasne generace konzoli videl jen velmi malo her, ktere bych si chtel zahrat. Zase se sazi na grafiku a filmovost a herni prvky ustupuji. Nejlepsi to bude zase na konci zivotnosti soucasne generace konzoli. Tam budou vychazet perly. Ale na to si jeste nekolik let pockame.

    Mas pravdu, kupovat PC se v soucasnosti moc nevyplati - prodrazi se to. Ale na druhou stranu se mi nechce kupovat krabicka za 9 tisic a pak si na to kupovat hry za 1500 za kus. To bych si radsi konecne poridil starou generaci a zahral ty mraky her za pakatel, ktere se na ne daji poridit.
  • Veskoslav
    Já ho mám spíše kvůli ostatním než sobě. Dokázal jsem se do krve hádat s GGG a spol. jenom proto, že jsem pak kazil ostatním diskuzi. A proč se rozčilovat s lidmi jako jsou oni. V debatě v hospodě můžeš dostat či dát přes hubu, když se do tebe někdo naváží nebo opačně, ale hádat se virtuálně? A těch pár GGG lidiček, co tam mám, tak ti rozhodně za debatu a moje znehodnocení diskuze nestojí.

    A na to, abych se díval, jak GGG opět nadává na pc scénu a tvrdí, jak hraje na pc (přitom neuměl ani říct, co má za počítač) či Hnisavce, který je v tomto ještě horší, tak promiň, ale tohle fakt za tu "volnou" diskuzi nestojí. Je to taky dáno tím, že se neumím ovládat a jsem v těchto věcech tupec a klidně se pohádám s koněm, že je to kráva, když o tom budu přesvědčený. Bohužel u nich člověk nic jiného než hádnou nakonec neskončí a je tedy zbytečné je vidět kvůli pár rozumným příspěvkům, co napíšou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit