Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol
  • ulmes666
    Konzole,neni nanic,jen system software co do toho strkaj,jena nic.
  • ulmes666
    Tak me na ps4 chybi worl of tanks,company of hyrous2,nebo jak se to jmenuje,mam dotikovou plosku na ovladaci,a jeste jsem ji nevyuzil.A crossplatform hrani mezi pc ckarema,rad bych si snimi dal multak v btf4,potazmo xbox one.Verim,ze i z ovladacem mam na to porazit mysaka.
  • ulmes666
    Nikdo! *1*
  • Hraju, protože mě to baví, ne proto, že mě to řadí do skupiny XYZ. Valná většina her, které mám rád a baví mě, jsou na PC, tak hraju na něm a prakticky mi tam nic nechybí.

    Nenapadá mě snad jediná exkluzivní hra pro xbox/ps, kvůli které bych litoval, že konzoli nemám, ale stejně tak jsou určitě takoví hráči, kteří mají konzoli a nechybí jim nic z exkluzivních her pro PC - což ale neznamená, že já bych neocenil spoustu konzolovek a obráceně konzolista neocenil spoustu PC her.

    Je to dost o osobních preferencích..i hraní na myši a klávesnici je pro mě osobně mnohem pohodlnější (gamepad mám, ale hraju s ním jedině občas plošinovky typu Rayman, nebo bojovky jako Mortal Kombat, popřípadě závodní hry .. ale dva poslední zmíněné žánry hraju prakticky jen občas na různých akcích s partou, kdy připojíme PC k televizi/projektoru, zapíchnem gamepady a jen tak pro srandu zapaříme..když chceme zahrát něco "vážnějšího", tak uděláme LANku). Chápu ale, že pro někoho může být pohodlnější hraní na gamepadu. Dost to ale bude asi i o oblíbeném herním žánru.

    Osobně plánuju v horizontu 2 let pořídit jednu z aktuálních konzolí (nejspíše PS4, když většina xbone her je i na PC), ale moc nepočítám s tím, že by se z ní stal můj hlavní herní stroj. Spíš ji využiju na multimédia a nenáročné hraní s přáteli. Ale kdo ví..
    Nicméně hrál jsem na PS1, PS2 a xbox360 a ani jeden z nich mě nepřesvědčil, že bych měl opustit PC jako herní platformu a moc nepočítám s tím, že nová generace toho dosáhne (když jde nyní, co se HW stránky týče, prakticky jen o převlečené PC a exkluzivit oproti minulosti ubývá..maximálně se déle čeká na konverzi, ale to mě osobně nevadí).
  • ulmes666
    Zobrazovac sezenes za 4tis,ale tak s 8bit panelem.Koupil jsem po 6 letech Sonku s 12bit panelem a obraz je tak markatni oproti ty stary,ze i ps3 se na tyhle tv dostava do jine dymenze,ponevadz ps3 dostala podporu deep color autput,to je funkce,ktera ti udela spickovy barvy a mnohem ostrejsi obraz,a odstranuje sum,takovi novodobi RGB.A podporuji to monitory IPS,sony bravia s trylumions displayjem a tv s 12bit panelem.To xbox 360 s barvickama muze jit do haje!Tu samou podporu ma i ps4,jen se clovek musi postourat v display setingu.
  • Johnax
    Já jsme netvrdil, že konzole je na nic, každý ať si hraje na tom, co jej baví. To nmeznamená, že když mě nabaví hrát na konzoli, budu se chovat jako většina na zdejším fóru v nekonečných válkách o krále pískoviště .Pouze jsem uvedl svůj argument. Jinak odhaduji, že PS hráčů hrající na monitoru bude spíše menšina, většian bude mít TV az více než 5 tisíc. Ano, kompatibiltia zde je, otázka je, kdo ji opradu u zobrazovacího zařízení používá.
  • ulmes666
    Tak vy pc ckari jste na takovi veci zvyli,mit menu hry v internetovem prohlizeci,nebo byt neustale pripojen,to jsou veci,ktere se mi jako konzolistoj prici,a klidne ozelim 4k rozlisdni a dalsi prvky.Ale vy zas muzete namitnout,ze musim mit ps plus,ale zas kupa penez se mi vrati,vetsina her je cross buy,hry kazdy mesic zdarma na3 platformi,slevi i 60%na hry,takze me online stoji mesicne 30kc,a jeste svuj ucet mohu prodat.Funguje steam taky cross buy?Ze kdyz mam pc a nvidia shield a kopim si half life2 na pc tak na shield ho budu mit zdarma?
  • FeebeE
    pěkně nesmyslný argument... Kvalitní televize dávno nestojí 30 tisíc. Teď opravdu dobrou televizi koupíš za 15 000,- ale nic ti nebrání konzoli připojit k monitoru za 5 tisíc tak, jako to je u pc ;) takže furt se bavíme o krabičce za 9,500,- Za tuto cenu samotný pc (bez monitoru a periferií) s takovým výkonem, který rozchodí hry tak hladce a jednoduše neseženeš. Ano, hry jsou drahé, ale to hry na pc taky (konzolové jsou cca o dvě tři kila dražší). Pokud teda nejsi ubohý pirát, co narve prachy do pc a potom všecho upirátí, není racionální argument, proč jsou konzole na nic a pc je lepší
  • ulmes666
    Tak jasny,na pc muzes delat,cestinu,modovat,vylepsovat atd,ale to jsou veci,ktere zvladne i konzole!Gta5 online mody,little big planet mody,ted naka firma dela hru i pro konzole,kde se muze modovat,jde jen o to,jestli hraci na dane platforme maji o to zajem,a bude to atraktivni.Co se tyce cestiny na konzich,apon te nelegalni,tam to vidim nerealne!Zasah do systemu konzole,tam to firma nedovoli,uz se to skouselo u ps3,diky linuxu,ale diky piratum,kteri se chteli dostat do systemu,vse padlo.Nebo jste nevedeli,ze do ps3 sel nahrat op.system linux?
  • Gordar
    To je znamka ze se pomalu dostavame z vychodu na zapad.
  • Gordar
    To s tim nijak nesouvisi. Konzoli muzes pripojit k monitoru stejne jako PC k televizi. Takze zahrnovat do ceny zobrazovadlo je uplne nesmyslne.
  • Johnax
    V diskusi se často objevuje příspěvek, že PC je dražší než konzole. To je ovšem pravda jenom zčásti. Spousta hráčů si např. při pořizování svého bydlení kupuje nejen PS,ale i televizi. A kvalitní televize na HD kvalitu stojí klidně i přes 30 tisíc. Naproti tomu obrazovku k počítači seženete i za 4 tisíce
  • ulmes666
    A kdo rika,ze konzole brzdi vyvoj her,tak at si neco o vyvoji her predste!Neni to ani tak o vykonu atd,jako spis kolik lidi to musi delat,kolik dana hra muze,nebo dostane rozpocet atd.A ze to jsou stovky lidi,a miliony dolaruto je jasny!Nechci ani vedet kolik bude stat novy uncharted,nebo halo5!A kvuli tomu,ze naka firma si udela svoji konzoli v ramci moznosti,at technickych,nebo financnich,neznamena,ze brzdi herni prumysl!Technologie se nezastavi,od toho jsou jine firmi,ktere se na to specializuji,ted jde jen o to,jestli vas stroj tu novou technologii rozdycha,nebo ne.
  • ulmes666
    Tak pc,mozna ustoupi hernim zarizenim,co se tyce her.Pc ztraci skoro vsechny vyhody,co se internetu tyce.Jo to byli casi,kdyz pc byl stroj,ktery zvladal jako prvni online multiplayer a internet.Ale ted?Ted se to obratilo proti pc!Neustale byt pripojen,menu battle btf v internetovem prohlizeci atd,to jsou veci ,ktery primo odrazuji hrat na pc a toho nastavovani.Ps4 zapnu,vyhledam btf4 a hned hraji,najdu multak udelam cvak,cvak a hned hraju!Koupim novou hru,ktera ma 30gb,staci nainstalovat 6gb a sup hned hraju.
  • ulmes666
    Ja uz cekam,kdy takove veci jako vyhlazovani hran,bude resit zobrazovac,a ne graficka karta.Ale uz je v smart tv pokrok!Treba v hernim rezimu me zaujala vec zvyrazneni detailu,to je pak neco neskutecnyho!Jak,treba ve hre the last of us,trava,nabytek,podlahy,atd,vypadaji jak skutecny a jsou plasticky jak v 3d!A kdyz si to da clovek z 2 do 3d tak je to bomba!Naopak funkce zvyrazneni obrysu,veskere stiny atd.zjemni a nejsou zubate a je to znat!Neni to jen na oko!Sony bravia 50kdl805b.
  • Slabsi PC ustupuje silnejsim konzolim. Zakon dzungle plati vsude, i v hernim svete.
  • Jen se chlub piráte *1* na PC jsem žádnou hru neukrad, za to dám Grygarovu ruku do ohně *3* ne vážně já si všechny hry postupně dokoupil, ale pochybuju, že ty nebo kdokoliv z tvého okolí dokoupil originál disky místo pálených CD na Ps1, ale chápu, že v době digitální distribuce je snadnější sehnat ty PCčkový, já radši do sbírky sháním starý krabicovky, tam už je to horší, ale sehnal jsem takhle třeba Magic Carpet (který jsem nikdy nehrál)
  • ulmes666
    Konzole se rozsiruji proto,protoze lidi co na nich hrali,tak na nich budou hrat i v budoucnu,ikdyz maj uz rodinu.Dalsi veci je,ze pro mnohe vyvojare bylo programovani na konzole ocistec,tak zustavali na pc,konzole uz jsou mnohem pristupnejsi pro vyvojare,maj x86 archytekturu,tak vyvojari jdou do konzoli.A na indie kase to bohate staci,a na velke hry take.A nejvetsi boom konzole jeste ceka!Hlavne az se ps3 hry zacnou streamovat do smart tv!A nove konzole vyuziji vsemocny cloud.Jsme na vzestupu vysokorychlostniho internetu,a s nekterymi vecmi muze konzolim pomoct vzdaleny server,nez draha soucastka.
  • Napsal jsem "... než vyšel playstation 2" lidi naučte se číst hergot. Jasně že u vás v obchodě byly větší prodeje konzolí, já mám odjakživa kompa z komponentů(486 jsem chtěl, ale kompa jsem měl až později) a jestlis myslel hry, no tak na PC se vždycky pirátilo, překvapivě *8* ale PS1 šla čipovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší