Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    tys konzoli neviděl ani z rychlíku, tak se nesnaž.
  • TheGGG
    přesně del0, x let starý hry, to je to jediný co můžete hrát. Navíc takový šunt jako crysis, kde do jednoho vojáka musíš vystřílet půl zásobníku. LoL Fakt pecka *7*
  • RodneY55
    pokazdy kdyz PCckari reknou "PC MUSTARD RACE", Rockstar odlozi GTA V
  • Hanzales
    Hrajme v rytme přátelé, držme pěkně pospolu a užívejme si her jaké nás baví a na čem nás baví ;o)
    A pokud něco z nějakého důvodu nemůžeme, nebo nechceme mít (ať už PC, nebo konzoli) tak to aspoň řádně poplivejme a nezapomeňme si obhájit, proč zrovna ta naše volba je ta správná a jediná ;o)
    Den za dnem, rok za rokem, pořád dokolečka dokola :)
  • del0
    kk
  • del0
    Omodovanej x let starej Crysis vypadá líp, než cokoliv na konzolích.
  • Veskoslav
    Sice už mám hezkých pár let Xbox a defacto bych neměnil pc+Xbox, ale jo pc svbatý grál.....Nejsem jenom připosraný ze současné generace, která hodně zaostává oproti slibům Sony a MS. Ale hlavně, že Xbox už umí dělat obrázky:)

    P.S: Tím chceš jako říct, že jsi se rád zařadil mezi GGG, Hnisavec, Hehe, Jack a jiné "konzolisty"? Gratuluji, když to řešíš takto, tak si to tak řeš:)
  • Veskoslav
    To jsou takové kecy. Už ti někdo řekl, že si pc můžeš připojit i k televizi? *7*
  • Jsem spokojený majitel PS4, velké TV, ale neodpustím si poznámku - ač bývalý dlouholetý PC hráč jsem rád, že se už nemusím řadit mezi tragédy LV426, Keyze(oba chlapci si asi neuvědomují jak jsou směšní, ubozí a trapní se svou vírou). Dále jsem rád, že mě nespojuje nic(ani to "blbé" hraní) s Veskoslavem, který proslul jako letitý bijec za PC, který si udělal z PC platformy Svatý grál a jako správný templář bojuje do posledního dechu a další trosky vyznávájíc tuhle nanejvýš pošahanou víru PC-Master Race. Kdyby jste vymřeli nebo dospěli uděláte lidstvu službu.
  • Jack1947
    Už to je po druhé, asi mám radši slovo být když chci někoho být(nechci) než bít...
  • Alebo kym byva s rodicmi dostane konzolu a musi sa o TV a obyvacku delit s rodicmi. A ked uz ma na vlastne byvanie kupi si co chce. Ci uz konzolu alebo poriadne PC a to zapoji kam len chce.
  • Mas tam asi preklep. Muzes chtit bud psa bit, nebo psem byt. Ted co z toho vybrat. :)
  • Podle me to je o zivotni situaci. Dokud lidi bydli u rodicu, maji v pokoji pracovni stul a na nem PC. Kdo si zaridi vlastni bydleni, koupi si poradnou TV a kni konzoli.
  • Strategie taky byly vzdy moje. Bohuzel i tenhle zanr na PC skomira. Osobne dodnes obcas zaparim Master of Orion 2, neprekonana hra.
  • To jsi velky optimista :-D
  • FPS moc nehraju (i kdyz Killzone 2 byla fajn), a nejblizsi paranska orgie je hned za rohem - Bloodborne. Pokud se neco fakt nepokazi, bude to nejvetsi parba od dob Demons Souls.
  • Jack1947
    Doba temna ? *7* To nechápu tedy jaký to má společný kontext s omalovánkami.
  • Bohužel, od té doby, co jen na PC vychází jen pár, pro mě, zajímavých titulů do roka (z letošního cca. 5, kdoví jestli vůbec), jsem musel přesedlat na konzole, které mi nabízí spousty zábavnějších titulů, že to ani nestíhám všechno hrát (3DS je boží zařízení).

    Ale je fajn vidět, že konzole se i u nás, v zemi, kde dřív převažovalo PC hraní, začínají rozšiřovat...
  • He7he
    Běž si radši hrát na vojáčky, ty odborníku a nemel...
  • A co teprve pokračování Orderu, to už třeba nabídne i obraz přes celou plochu TV. Jen jestli si kvůli tomu nebudeme muset počkat na výkon PS5. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit