Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drakersss
    Konečně konečně tu nemohou psát lidé co nejsou registrovaní konečně to redakci games došlo a hned je tu čistý vzduch. *4*
    • Jack1947
      Jak konečně to záleží na nich kdy uzamknou diskuze už to párkát bylo, ale jak řikám a je to pravda kdo chce psa bít (trollit) ten si vždy hůl najde ne. Jen tu bude méně sofistikovaně přiblblého humoru protože přece vytvářet si multiacc je n áročné a žádná fičura na to neexistuje.
      • Mas tam asi preklep. Muzes chtit bud psa bit, nebo psem byt. Ted co z toho vybrat. :)
        • Jack1947
          Už to je po druhé, asi mám radši slovo být když chci někoho být(nechci) než bít...
  • doba temna se blíží *9*
    • TheGGG
      ta začala vznikem p2w omalovánek pro otylé PC nerdy
      • Jack1947
        Doba temna ? *7* To nechápu tedy jaký to má společný kontext s omalovánkami.
    • Jack1947
      Troll level 0,0000000000002 ale za snahu -2 body. *4*
    • nekromant33
      ha, naivko.. ta už je dávno tady
      • Keyz
        Chce to nástup generace buřičů.
      • to je sice pravda, ale bude hur, kdyz posloucham ty desetility kidy v buse, kolik postrileli lidi v gta, chce se me zvracet...
        • Keyz
          Náhodou, stále je naděje!

          Ve středu jsem slyšel jak se baví děti o hrách a jeden mluvil o Mafii 1! Řekl sice, že to je již staré ale vychvaloval to a přesně narážel na ty dnešní hovadiny. Autoheal, a nějakou věrohodnost.

          Doslova řekl, že se tam cítil jako mafián...Což byla asi pochvala :)
          • Jack1947
            Já jsem akorát slyšel 2 haranty ve vlaku jak ujíždí na mobilu Five nights at freddie2 jakože úplně hustý. To bych mohl zkusit no... když to je také peckové.
          • Colby.Sawyer
            Tak Mafia 1 je pro současný děcka velká neznámá. Jelikož nemá parádní grafiku a je to prostě starý přitom pro mě osobně to zůstane jako jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál a to jsem se k ní dostal v 9 letech.
            • mafie je celkem nova hra, deti..
        • RodneY55
          a nezavidis jim akorat GTA V, ktery na PC jeste nevyslo a je porad odkladane ?
          • gta je to posledni, co bych zavidel, brakova hra kterou bych nechtel ani zadarmo...
  • Podle me to je o zivotni situaci. Dokud lidi bydli u rodicu, maji v pokoji pracovni stul a na nem PC. Kdo si zaridi vlastni bydleni, koupi si poradnou TV a kni konzoli.
    • Jo neni nad to si koupit velkou televizi s pristupem do site (LAN), a pripojit si pres sit PC a nebo pokud PC muzes mit klidne blizko TV, tak ho propojit treba HDMI kabelem, ejhle to jde taky...

      TV neni jen pro konzole, stejne tak ovladace nejsou jen pro konzole, oboji se da pouzit i na PC a neni to otazka par poslednich let....

      Teoreticky ani neni problem si ty "kraviny" na PC nechat streamovat na tablet, mobil a nepotrebujes k tomu konzoli (PS, Xbox) nebo treba steambox..
    • Veskoslav
      To jsou takové kecy. Už ti někdo řekl, že si pc můžeš připojit i k televizi? *7*
    • Alebo kym byva s rodicmi dostane konzolu a musi sa o TV a obyvacku delit s rodicmi. A ked uz ma na vlastne byvanie kupi si co chce. Ci uz konzolu alebo poriadne PC a to zapoji kam len chce.
  • Jsem spokojený majitel PS4, velké TV, ale neodpustím si poznámku - ač bývalý dlouholetý PC hráč jsem rád, že se už nemusím řadit mezi tragédy LV426, Keyze(oba chlapci si asi neuvědomují jak jsou směšní, ubozí a trapní se svou vírou). Dále jsem rád, že mě nespojuje nic(ani to "blbé" hraní) s Veskoslavem, který proslul jako letitý bijec za PC, který si udělal z PC platformy Svatý grál a jako správný templář bojuje do posledního dechu a další trosky vyznávájíc tuhle nanejvýš pošahanou víru PC-Master Race. Kdyby jste vymřeli nebo dospěli uděláte lidstvu službu.
    • Veskoslav
      Sice už mám hezkých pár let Xbox a defacto bych neměnil pc+Xbox, ale jo pc svbatý grál.....Nejsem jenom připosraný ze současné generace, která hodně zaostává oproti slibům Sony a MS. Ale hlavně, že Xbox už umí dělat obrázky:)

      P.S: Tím chceš jako říct, že jsi se rád zařadil mezi GGG, Hnisavec, Hehe, Jack a jiné "konzolisty"? Gratuluji, když to řešíš takto, tak si to tak řeš:)
  • del0
    kk
  • ulmes666
    Konzole se rozsiruji proto,protoze lidi co na nich hrali,tak na nich budou hrat i v budoucnu,ikdyz maj uz rodinu.Dalsi veci je,ze pro mnohe vyvojare bylo programovani na konzole ocistec,tak zustavali na pc,konzole uz jsou mnohem pristupnejsi pro vyvojare,maj x86 archytekturu,tak vyvojari jdou do konzoli.A na indie kase to bohate staci,a na velke hry take.A nejvetsi boom konzole jeste ceka!Hlavne az se ps3 hry zacnou streamovat do smart tv!A nove konzole vyuziji vsemocny cloud.Jsme na vzestupu vysokorychlostniho internetu,a s nekterymi vecmi muze konzolim pomoct vzdaleny server,nez draha soucastka.
  • Slabsi PC ustupuje silnejsim konzolim. Zakon dzungle plati vsude, i v hernim svete.
    • ulmes666
      Tak pc,mozna ustoupi hernim zarizenim,co se tyce her.Pc ztraci skoro vsechny vyhody,co se internetu tyce.Jo to byli casi,kdyz pc byl stroj,ktery zvladal jako prvni online multiplayer a internet.Ale ted?Ted se to obratilo proti pc!Neustale byt pripojen,menu battle btf v internetovem prohlizeci atd,to jsou veci ,ktery primo odrazuji hrat na pc a toho nastavovani.Ps4 zapnu,vyhledam btf4 a hned hraji,najdu multak udelam cvak,cvak a hned hraju!Koupim novou hru,ktera ma 30gb,staci nainstalovat 6gb a sup hned hraju.
      • ulmes666
        Tak vy pc ckari jste na takovi veci zvyli,mit menu hry v internetovem prohlizeci,nebo byt neustale pripojen,to jsou veci,ktere se mi jako konzolistoj prici,a klidne ozelim 4k rozlisdni a dalsi prvky.Ale vy zas muzete namitnout,ze musim mit ps plus,ale zas kupa penez se mi vrati,vetsina her je cross buy,hry kazdy mesic zdarma na3 platformi,slevi i 60%na hry,takze me online stoji mesicne 30kc,a jeste svuj ucet mohu prodat.Funguje steam taky cross buy?Ze kdyz mam pc a nvidia shield a kopim si half life2 na pc tak na shield ho budu mit zdarma?
      • ulmes666
        Tak jasny,na pc muzes delat,cestinu,modovat,vylepsovat atd,ale to jsou veci,ktere zvladne i konzole!Gta5 online mody,little big planet mody,ted naka firma dela hru i pro konzole,kde se muze modovat,jde jen o to,jestli hraci na dane platforme maji o to zajem,a bude to atraktivni.Co se tyce cestiny na konzich,apon te nelegalni,tam to vidim nerealne!Zasah do systemu konzole,tam to firma nedovoli,uz se to skouselo u ps3,diky linuxu,ale diky piratum,kteri se chteli dostat do systemu,vse padlo.Nebo jste nevedeli,ze do ps3 sel nahrat op.system linux?
  • ulmes666
    Ja uz cekam,kdy takove veci jako vyhlazovani hran,bude resit zobrazovac,a ne graficka karta.Ale uz je v smart tv pokrok!Treba v hernim rezimu me zaujala vec zvyrazneni detailu,to je pak neco neskutecnyho!Jak,treba ve hre the last of us,trava,nabytek,podlahy,atd,vypadaji jak skutecny a jsou plasticky jak v 3d!A kdyz si to da clovek z 2 do 3d tak je to bomba!Naopak funkce zvyrazneni obrysu,veskere stiny atd.zjemni a nejsou zubate a je to znat!Neni to jen na oko!Sony bravia 50kdl805b.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit