Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slabsi PC ustupuje silnejsim konzolim. Zakon dzungle plati vsude, i v hernim svete.
    • ulmes666
      Tak pc,mozna ustoupi hernim zarizenim,co se tyce her.Pc ztraci skoro vsechny vyhody,co se internetu tyce.Jo to byli casi,kdyz pc byl stroj,ktery zvladal jako prvni online multiplayer a internet.Ale ted?Ted se to obratilo proti pc!Neustale byt pripojen,menu battle btf v internetovem prohlizeci atd,to jsou veci ,ktery primo odrazuji hrat na pc a toho nastavovani.Ps4 zapnu,vyhledam btf4 a hned hraji,najdu multak udelam cvak,cvak a hned hraju!Koupim novou hru,ktera ma 30gb,staci nainstalovat 6gb a sup hned hraju.
      • ulmes666
        Tak vy pc ckari jste na takovi veci zvyli,mit menu hry v internetovem prohlizeci,nebo byt neustale pripojen,to jsou veci,ktere se mi jako konzolistoj prici,a klidne ozelim 4k rozlisdni a dalsi prvky.Ale vy zas muzete namitnout,ze musim mit ps plus,ale zas kupa penez se mi vrati,vetsina her je cross buy,hry kazdy mesic zdarma na3 platformi,slevi i 60%na hry,takze me online stoji mesicne 30kc,a jeste svuj ucet mohu prodat.Funguje steam taky cross buy?Ze kdyz mam pc a nvidia shield a kopim si half life2 na pc tak na shield ho budu mit zdarma?
      • ulmes666
        Tak jasny,na pc muzes delat,cestinu,modovat,vylepsovat atd,ale to jsou veci,ktere zvladne i konzole!Gta5 online mody,little big planet mody,ted naka firma dela hru i pro konzole,kde se muze modovat,jde jen o to,jestli hraci na dane platforme maji o to zajem,a bude to atraktivni.Co se tyce cestiny na konzich,apon te nelegalni,tam to vidim nerealne!Zasah do systemu konzole,tam to firma nedovoli,uz se to skouselo u ps3,diky linuxu,ale diky piratum,kteri se chteli dostat do systemu,vse padlo.Nebo jste nevedeli,ze do ps3 sel nahrat op.system linux?
  • ulmes666
    Konzole se rozsiruji proto,protoze lidi co na nich hrali,tak na nich budou hrat i v budoucnu,ikdyz maj uz rodinu.Dalsi veci je,ze pro mnohe vyvojare bylo programovani na konzole ocistec,tak zustavali na pc,konzole uz jsou mnohem pristupnejsi pro vyvojare,maj x86 archytekturu,tak vyvojari jdou do konzoli.A na indie kase to bohate staci,a na velke hry take.A nejvetsi boom konzole jeste ceka!Hlavne az se ps3 hry zacnou streamovat do smart tv!A nove konzole vyuziji vsemocny cloud.Jsme na vzestupu vysokorychlostniho internetu,a s nekterymi vecmi muze konzolim pomoct vzdaleny server,nez draha soucastka.
  • RodneY55
    pokazdy kdyz PCckari reknou "PC MUSTARD RACE", Rockstar odlozi GTA V
    • Huh, jeste ze si to neberu osobne, kdyby jo tak reknu, ze bych rad kdyby na PC GTA V ani nevyslo :)
  • Hanzales
    Hrajme v rytme přátelé, držme pěkně pospolu a užívejme si her jaké nás baví a na čem nás baví ;o)
    A pokud něco z nějakého důvodu nemůžeme, nebo nechceme mít (ať už PC, nebo konzoli) tak to aspoň řádně poplivejme a nezapomeňme si obhájit, proč zrovna ta naše volba je ta správná a jediná ;o)
    Den za dnem, rok za rokem, pořád dokolečka dokola :)
  • del0
    kk
  • Jsem spokojený majitel PS4, velké TV, ale neodpustím si poznámku - ač bývalý dlouholetý PC hráč jsem rád, že se už nemusím řadit mezi tragédy LV426, Keyze(oba chlapci si asi neuvědomují jak jsou směšní, ubozí a trapní se svou vírou). Dále jsem rád, že mě nespojuje nic(ani to "blbé" hraní) s Veskoslavem, který proslul jako letitý bijec za PC, který si udělal z PC platformy Svatý grál a jako správný templář bojuje do posledního dechu a další trosky vyznávájíc tuhle nanejvýš pošahanou víru PC-Master Race. Kdyby jste vymřeli nebo dospěli uděláte lidstvu službu.
    • Veskoslav
      Sice už mám hezkých pár let Xbox a defacto bych neměnil pc+Xbox, ale jo pc svbatý grál.....Nejsem jenom připosraný ze současné generace, která hodně zaostává oproti slibům Sony a MS. Ale hlavně, že Xbox už umí dělat obrázky:)

      P.S: Tím chceš jako říct, že jsi se rád zařadil mezi GGG, Hnisavec, Hehe, Jack a jiné "konzolisty"? Gratuluji, když to řešíš takto, tak si to tak řeš:)
  • Podle me to je o zivotni situaci. Dokud lidi bydli u rodicu, maji v pokoji pracovni stul a na nem PC. Kdo si zaridi vlastni bydleni, koupi si poradnou TV a kni konzoli.
    • Jo neni nad to si koupit velkou televizi s pristupem do site (LAN), a pripojit si pres sit PC a nebo pokud PC muzes mit klidne blizko TV, tak ho propojit treba HDMI kabelem, ejhle to jde taky...

      TV neni jen pro konzole, stejne tak ovladace nejsou jen pro konzole, oboji se da pouzit i na PC a neni to otazka par poslednich let....

      Teoreticky ani neni problem si ty "kraviny" na PC nechat streamovat na tablet, mobil a nepotrebujes k tomu konzoli (PS, Xbox) nebo treba steambox..
    • Veskoslav
      To jsou takové kecy. Už ti někdo řekl, že si pc můžeš připojit i k televizi? *7*
    • Alebo kym byva s rodicmi dostane konzolu a musi sa o TV a obyvacku delit s rodicmi. A ked uz ma na vlastne byvanie kupi si co chce. Ci uz konzolu alebo poriadne PC a to zapoji kam len chce.
  • Bohužel, od té doby, co jen na PC vychází jen pár, pro mě, zajímavých titulů do roka (z letošního cca. 5, kdoví jestli vůbec), jsem musel přesedlat na konzole, které mi nabízí spousty zábavnějších titulů, že to ani nestíhám všechno hrát (3DS je boží zařízení).

    Ale je fajn vidět, že konzole se i u nás, v zemi, kde dřív převažovalo PC hraní, začínají rozšiřovat...
  • Konzoli jsem nikdy nepotřeboval. S PC si vystačím, navíc hraju převážně strategie, takže se tady můžete dohadovat jak chcete, ale kolik vychází strategii na konzole? Bohužel už se začínají snažit a ku*vit i tento žánr, aby se to dalo ovládat gamepadem :(
    • Strategie taky byly vzdy moje. Bohuzel i tenhle zanr na PC skomira. Osobne dodnes obcas zaparim Master of Orion 2, neprekonana hra.
      • Presne, na pc proste chybi kvuli piratum prachy. Bud ten vyvoj zaplati konzole a nebo jde zanr do haje (pokud neni oddolny proti piratum, tj. ruzne online zalezitosti). Neni to nahodou, ze treba takova Jagged Aliance 2 nema slusneho nasledovnika a jeji tvurce krachnul.
        • Povedal by som len ze nepoznas novsie strategicke hry a je ich vela, Grey of Goo, Sins of Solar Empire, Endless Legend, Wargame, Age of Wonders 3 a dalsich x hier
    • He7he
      Co meleš za lejna, vole. To, že rád převážně hraješ strategie, které se víc těší důležitosti z pochopitelných důvodů svýho principu na počítače je naprosto v pořádku a zároveň ničím úžasný, aby to nějak mělo obecně snižovat celkově stav konzolí, kromě tvýho subjektivního střeva v otázce žánru a priorit. Ale to je v pohodě. Když se jinak podívám co si vyjmenoval, tak série jako MoW, Total war nebo třeba všechno od Paradoxu, případně ty budovatelský jsou zrovna ukázkou, že tenhle žánr rozhodně vlivem konzolí nějak netrpí a jedou si v pohodě exkluzivně dál. Tak kde je problém?
      • Třebo serie tropico jde do kytek (nyní i na konzolích), Civ také mělo určité pokusy. A válečné bez základy jsou také s ovládáním a možnostmi chudší a chudší. FPS už skoro nehraju, ještě možná tak armu, kde alespoň člověk vidí, že využije víc než jen WSAD + XO, když už má před sebou tolik kláves. Nebo hidden and dangerous 2. Podobně dnešní RPG, největší vtip bylo asi ovládání u Skyrimu, nebýt modů tak se to snad ani nedá hrát - procházet invenrář nebo jakékoliv submenu bylo šílené.
    • Ale tak jasne, ze konzolu nepotrebujes , ked mas na PC najviac hier kazdy rok a este ho vyuzijes aj na ine veci ako hranie. Nastastie zase tych strategii zmrsenych gamepadom je stale chvalabohu malo, v podstate si spominam z vacsich len na Xcom.
    • strategiemi je tu myšeleno převážně budovatelské nebo typu settlers, případně téměř vše od Paradoxu, Total wary atd. Dnes už se pod strategie pomalu řadí i klikací facebook továrny na peníze (hry to IMHO nejsou)
  • Ako tak pozeram na tie vysledky, tak najcastejsia odpoved v tomto prieskume bola: "Ano kupil som detom konzolu, taku tu lacnejsiu , co uz je na spolahlivo na trhu tych 8 rokov. A aby som si tam len ja nepustal len moje oblubene DVD s Michalom Davidom, tak som im kupil aj tu strategiu Minecraft."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit