Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zacapa: Souhlas se vsema bodama. Schrnu to, kdyz sem hru pustil a hral prvnich par misi, byl sem nadsen, hodnotil bych 9/10. Postupem hry a casu me bavila cim dal min, stereotyp misi, stylizace stejna by mi nevadila, ale opravdu se mi zdaly hodne podobne. Uvital bych moznost pri sestrelni xcom letounu najit pilota jako zachranou misi. Nebo vylepsovani vojaku - pilotu, jakozto samostatne slozky, vice durazu pro letectvo. Autori se v necem drzely origu jako klistata, na neco uplne zapomneli. Napr. znicenu ufa primo v air souboji, to se mi nestalo ani jednou a pokazde ufo havarovalo snad s plnou posadkou, jakou sem odhadoval z velikosti a typu ufa. Vysledne skore mise by mohlo byt podrobnejsi, nez jen vyborne, vyborne, dobre (teror ve meste), za odchyceni cizaka vice bodu, pri ztrate vyssiho dustojnika vetsi ubytek bodu. Uvital bych i vice statistik a lepsi vyladeni schopnosti. Nemluve napr o sniperovi, kerej umi stilet skrz zdi a prekazdy, to bych jeste pobral, sou to prece super xcom zbrane, ale aspon ne s plnym damage a crittical atakem. Velice mi chybely (snad uplne nejvetsi sok) mise utoku na baze a jejich braneni, opevnenovani zakladny atd. jako v orig. Rovnez tak staveni dalsich bazi. Misto v batohach - naprosta smesnost, jiz zde bylo napsano. Armory balancne nevyladeny - popsano bylo - invis a angel armor - nahovno. Zasahovani jinych target cilu, mam na mysli, pri missu zabiti jineho cizaka stojicicho opodal v draze strely nebo postreleni civilisty. Celkove to uspechali a tyhle herni nedostatky me jakozto fanouska Ufo her velice zklamaly. Ve vysledku jsem spadl z nadseni 9/10 na 5.5/10. Nejvetsi pedant a nejmin bodu ze vsech recenzi? Vyvojari meli k dispozici min. 10 her stylu UFO, tolik napadu a vseho, z ceho se dalo cerpat a nadhodi nam tohle? Vysmech za ty penize a usili. How.
  • 2) A to je právě něco co mě poslední dobou už fakt u her sere. To debilní konzolové rozhraní napíchnuté pro PC hry. Asi by si měli vývojáři her uvedomit, že převážná část komunity hrájích na konzolích, je banda inpotentních debílků jejichž IQ těsně přesáhne stovku. jsem naprosto alergický na konzolový způsob ovládání a celkkového interface. PC hry vždy byli něco víc....koho doprdele zajímá, jak si to hrajou a ovládají na konzoli. Prodávají hru na PC!.... zkus si představit jak by se asi hrálo WOWko na konzoli ??....dost blbě. A víš co ? ono se na konzoli nehraje, je to PC hra !
  • Jj, pamatuji se na to i ze série HOMAM...netvrdím, že všechny díly, ale u některých tohle platilo
  • Leda h**no příteli, proč bych měl asi tak kecat...nemm k tomu absolutně žádnej důvod
  • staci si urobit test...dajte si save tesne pred nejakym vystrelom na aliena,bud vzdy trafite alebo nikdy netrafite a moze vam ukazovat 10% alebo 50 alebo aj 80% staci dat save a mozte i 10x loadnut a nikdy netrafi,ono je to nejako uz dopredu dane ci trafi alebo ne zeby sa to nedalo tak odrbavat a stale loadovat az kym sa vojak netrafi :) musim sa priznat,takto som podvadzal trochu v starom UFE na amige *5*
  • No DLC... to potěž. Nevím nevím ale mě to teda spíš rozčiluje. Na DLC mám svůj názor a tohle DLC se mě teda dvakrát moc nelíbí. V rámci X comu to nemůže být příběhové takže to bude co ? Sestřelím Ufo, dám si VIP misi s nějakým číňanem a pak obsadím UFO ? Nevím nevím. Pro mě jasné ne. Jo to kdyby přišlo DLC kde bych hrál kampaň za Emzáky....
  • DLC jsou jedna z nejhorších blbostí, co herní průmysl v posledních letech vyprodukoval. Hry vycházejí nedodělané a během dní až týdnů vycházejí DLC. Když vyjde hra, člověk aby rok čekal, až jí vydavatel vytlačí celou. Hra se vydává po kouscích a kdo hraje od prvního dne, zahraje si jen část obsahu (takže jsem sice dohrál např. Fallout 3, ale nehrál jsem ho celý). To, co je otravné u jiných her, je u strategií vyloženě debilní. Strategie je komplexní systém. Je to jako hrát šachy s tím, že střelec zatím táhne jako pěšák a jezdit po diagonálách se naučí až za půl roku v DLC. Ale hrajte, je to super gamesa už teď. Demence a v podstatě oddálení vydání hry o půl roku až rok. Fail.
  • Škoda že se zatím k možnosti modifikování staví v 2K/Firaxis negativně ...
  • generuje se to.. jestli mu to prislo stejny tak keca.. stejny to bejt nemohlo.. max stejna stylizace..
  • No jasné, ja už to hrám na svojej Nokií 3310, krásna hra...
  • Jj...k otmu jsem se nevyjádřil...ale je celkem úchylný, když máte 100% úspěšnost misí, pár sestřelenecjh ufo, mise kouncilu plníte a přesto 4 země už z Xcomu vystoupěj a všude vám hoří panika protože ze tří můžete udělat jen jednu misi...a zatimco ta sníží paniku v daný zemi tak ostatní mise zvýší paniku napříš kontinentem...
  • Bude to tak :/
  • Coffin.Corner
    Takže vydání Xenonauts zvedne předobjednávky UFO:ET2? *1*
  • Coffin.Corner
    Ber to tak, že SCOPE je optoelektronický přístroj a vyžaduje silný zdroj, který zabere celý jeden vojákův slot... *3*
  • irdzi
    Já za to dal 13 kil (xbox verze) a nezruinovalo mě to taky ... ale to jsem neřešil:)
  • To mě na tom štve. Ne že by hra byla nutně špatná, ale že na základě série která byla o taktice udělali z toho takovouhle logickou hříčku. Kde jdete 3 kroky dopředu koridorem a pak se přesouváte od jednoho šutru k druhému. To je šlapání po legendě a zneužívání jména.

    Osobně mě ale nejvíc pije krev takická mapa, kdy se 14 dní neděje a pak mám najednou tři mise. Výběr je mi na nic, když stejně musím jít tam, kde je největší panika.
  • tohle bych si umel predstavit jako paradni hru do mobilu, nevite jestli vychazi i na ne?
  • ja Ti verim, mam je predobjednany uz dlouho :)

    poznamka smerovala na "A kazde oznameni DLC privede dalsi lidi na spravnou cestu..."
  • Už to někdo možná zmínil jinde - hra generuje náhodné číslo s předstihem, aby nešlo zneužívat save/load.

    Takže v rámci jednoho konkrétního okamžiku po nahrání hry by měly dopadnout všechny pravděpodobnosti stejně (nevím teď přesně, co je opět "znáhodní", jestli stačí akce udělat v jiném pořadí nebo udělat jinou akci než v předchozím loadu).

    ALE pravdepodobnost je jinak dodržována - v tom smyslu, že pokud by tisíc lidí nahrálo své rozličné hry a všichni vystřelili na ufona s šancí 80 procent na trefu, bude se poměr trefených-netrefených blížit (samozřejmě tím blíž, čím vyšší počet hráčů) 80-20.

    Třeba i Civilizace to tuším mívala. Nebo Jagged Alliance taky? Ta vím, že generovala náhodné číslo při jakékoliv změně - tzn. stačilo se otočit někým na druhé straně mapy a už se kostka hodila znovu...
  • Koukam, ze v te tune textu se ztratilo to, co jsem chtel rict:

    ... no a to vsechno je duvod, "proc v novem XCOMu nosi vojaci jeden granat".

    XCOM jsou sachy. Jeden cudlik s mecem v nich porazi kamennou vez, cudlik se muze hejbat jen po urcitych smerech, protoze tak je ten system nastaveny, tak funguje ten mechanismus.

    Kdezto puvodni UFO nebo jeste lepe Jagged Alliance a podobne hry jsou... co ja vim, stolni Warhammer. Cudlik muze mit milion zbrani a vlastnosti, muze se hybat vselijak, ten system je uplne jiny.

    Sachy i warhammer zdanlive spojuje to, ze oba maji figurky (kdyz primhourime oko, tak figurky "chlapku s mecema"). Ale jsou to uplne jine hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit