Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pochop, že tohle není otázka matematiky, ale té hry. Současný XCOM se dopředu rozhodne, zda u ověření hodu, uspěješ či ne. Takže si můžeš před výstřelem loadovat jak chceš, ale výsledek bude stále stejný. Je to prostá ochrana, aby lidi nezneužívali save/load ve svůj prospěch.
  • blbost(aspon v XCOM) je natvrdo dane, ze ci ten ktory vojak na tom danom mieste ten svoj ciel trafi, alebo netrafi, nieje to dane percentami, mam to otestovane(ked skusis 10x s 80% pravdepodobnostou trafit emzaka a minies, ako by si to nazval?)
  • mozem potvrdit, ku koncu hry som s heavy plazmami daval bezne hity na 30% a sniperi na 90% mali miss :O)
  • Povyšovani je uplně random. Uložil sem před poslednim vystřelem ke konci mise a pak loadoval, dokud jim to nezvolilo povolani, jake jsem chtěl - vždy bylo naprosto nahodne.

    Stejně tak nahodne je, jaka odměna bude za specifickou council misi a nahodne je jaky požadavek a jakou odměnu dostaneš za council request (opět se da loadovat dokud třeba nepřijde funny požadavek 3 plazmove pušky za 1500 a je vystarano).

    Na druhou stranu, je pevně dáno na celý měsíc dopředu, kdy, kde a jaký typ mise bude a stejně kdy přijdou jakékoliv council requesty.

    Stejně tak je kolo dopředu natvrdo dáno, zda vojáci hitnou nebo ne.
    Je to opravdu hodně náhodné, ne že by byli vojáci nepřesní že nehitují s šancí 80%, oni dost často hitnou s šancí třeba 20%, takže ve vysledku jejich pruměrny hit odpovídá reálnému, jenže ne každy nad tim stravi hodiny loadovanim a testovanim jako ja, malokdo zkouší střílet s malou šancí.
  • exmaxx
    Neda. Da se jen s jistotou rict, ze bys byl fakt smolar, kdyby se ti vojaci s pravep. 80% netrefili ani jednou za hru *4*
  • Procenta? Obyčejný procenta? Tohle v podstatě není ano o učení, ale o používání selského rozumu. Přeji hodně štěstí do života, budeš ho potřebovat.
  • tohle se učí spíš na vysoke škole
  • a da se s jistotou rict kdy se konečne trefim? protoze pak se nemusím trefit nekonečnokrat a je to zas 50 na 50
  • Přesně tak. Dost by mě zajímalo co se ty děti dnes na základních školách učí.
  • kostejnesmrtelny
    Fakt, zase jednou nestačim čumět *1*. Poslední takovejhle zásek jsem měl, když tu někdo vyčítal někomu, že je "demagok". Tohle je ale skoro ještě lepší, páč jich je víc *1* *1*
  • exmaxx
    Presne tak. Dokonale vystizeno *3*
  • irdzi
    Njn, na tom něco bude :) ... jenom nechápu, proč třeba lidi, kteří si hru koupí první řekněme měsíc po vydání nemají všechny budouci DLCcka zdarma za to, že vyplajzli nejvíc peněz ... by mě zajímalo, jestli by se jim tím nezvedl docela dost prodej hned při vydání, resp by třeba nalomili nějaký procento těch co by normálně raději počkali na GOTY ... navíc by možná zamezili částečně i bazarovýmu prodeji ... ehm ... ale určitě v tom bude háček, ptže věřím, že toto oni mají spočítaný:)
  • exmaxx
    Praveze nikoliv. Muzes minout klidne milionkrat, ale potom se ctyri milionkrat trefis. To jedine pravdepodobnost 80% znamena. Tech 80% ti vyjde pri nekonecnu pokusu, ale muze se klidne stat, ze v kratkem casovem horizontu to vypada, jako ze to neplati. *5*
  • Co prosím? Děláš prdel, že ano?
  • exmaxx
    Kravataci sazi na to, ze si to koupi lidi, kteri jsou nedockavi nebo penize proste neresi *4*
  • nemužeš minout milionkrat v rade, mužeš minout akorat 2x v rade a pak se osmkrat trefiš. mel si davat ve školce vetsi pozor
  • Jaké 50 na 50? Představ si hrací šestihranou kostku, na ní je cca 83%, že ti nepadne třeba šestka, ale stále onu šestku můžeš třikrát po sobě hodit.
  • Tohle fakt nemuzes myslet vazne :D
  • kostejnesmrtelny
    Kristova noho, je tohle možný? *8* *8*
  • irdzi
    :( jsem nevydržel a koupil si to za plnou :( .. :) ... nicméně svoje jednání neumím rozumně vysvětlit - člověk, co si koupí hru za plnou cenu totiž dostane polovinu hry a člověk co počká rok na GOTY dostane vymakanou, opatchovanou hru se všemi datadisky za polovinu - to mi čistě teoreticky přijde, že snad ti kravaťáci chtějí, aby to lidi hned nekupovali ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit